Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fijasek napisał:

Ja akuratnie namierzylem sobie przyczepę w Gdańsku a jetem z Krakowa i nie chcę sobie zrobić wycieczki 1000km w dwie strony. 

Może ktoś poratuje wiedzą. 

 

A o jakieś zdjęcia szczegółowe prosiłeś chociaż? Jechanie w ciemno bez wstępnych oględzin na podstawie chociażby fotek też IMO nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że jutro mam wolne a potem ze 2 tygodnie nie dam rady się ruszyć. Byłbym  wstanie jutro jechać nawet jak by miala być wtopa to chociaż Bałtyk bym zobaczył ale sam nie mam wiedzy do oględzin i nie kupię w ciemno. Jakieś zdjecia teraz mi nie zrobi a jutro to dla mnie za późno bo już się nie wyzbieram. 

A może ktoś zna osobę /firmę która zajmuje sie profesjonalnie odpłatnymi ogledzinami? Bo to by mi rozwiązało problem i nie  musiał bym tam jechać ewentualnie dopiero po ogledzinach jak by było warto. 

Edytowane przez fijasek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fijasek napisał:

Problem w tym że jutro mam wolne a potem ze 2 tygodnie nie dam rady się ruszyć. Byłbym  wstanie jutro jechać nawet jak by miala być wtopa to chociaż Bałtyk bym zobaczył ale sam nie mam wiedzy do oględzin i nie kupię w ciemno. Jakieś zdjecia teraz mi nie zrobi a jutro to dla mnie za późno bo już się nie wyzbieram. 

Pokaż tą budę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach niewiele można powiedzieć. Ale sam fakt, że buda jest salonowa i jest od pierwszego właściciela to totalna rzadkość w tym roczniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zdjęcie dowodu sprawdziłem w cepiku i zeczywiscie jeden właściciel od poczatku.  Ostatecznie wpłaciłem zaliczkę i w teorii przyczepa zarezerwowana do przyszłej soboty. 

W przyszłą sobotę jadę na weekend nad morze i może wrócę z cepką. 

Postaram się przez tydzień zagłębić tajniki oględzin przyczepy a poza tym będę się uśmiechał do jacek00 ? i pewnie jeszcze kilku fachowców z tej grupy  chciałby wam wysłać kilka zdjęć do fachowej oceny jak będę na miejscu i będę miał jakieś wątpliwości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fijasek napisał:

Dostałem zdjęcie dowodu sprawdziłem w cepiku i zeczywiscie jeden właściciel od poczatku.  Ostatecznie wpłaciłem zaliczkę i w teorii przyczepa zarezerwowana do przyszłej soboty. 

W przyszłą sobotę jadę na weekend nad może i morze wrócę z cepką. 

Postaram się przez tydzień zagłębić tajniki oględzin przyczepy a poza tym będę się uśmiechał do jacek00 ? i pewnie jeszcze kilku fachowców z tej grupy  chciałby wam wysłać kilka zdjęć do fachowej oceny jak będę na miejscu i będę miał jakieś wątpliwości. 

 

Śmiało wrzucaj tutaj, im więcej oczu tym lepiej. Bo rozumiem, że nie byłeś tam i jej na oczy nie widziałeś tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie byłem. Po rozmowie Pan twierdzi że przyczepa nie miała zadnego wypadku, że nie ma żadnych zacieków, nie ma nieprzyjemnych zapachów podloga i sciany twarde wszystkie urządzenia sprawne. Sam zaproponował że jak przyczepa się mi nie spodoba to odda mi zaliczkę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale to był impuls. Decyzja o zakupie przyczepy padla jakoś w świętą i od tego czasu przegladam ogloszenia i albo przyczepy od handlarzy  a jak coś prywatnego to albo barszo droga albo bardzo stara przyczepa  nic ciekawego. 

Ta była pierwsza od "normalnej" osoby.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fijasek napisał:

Nie nie byłem. Po rozmowie Pan twierdzi że przyczepa nie miała zadnego wypadku, że nie ma żadnych zacieków, nie ma nieprzyjemnych zapachów podloga i sciany twarde wszystkie urządzenia sprawne. Sam zaproponował że jak przyczepa się mi nie spodoba to odda mi zaliczkę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale to był impuls.

Jeśli to zaliczka to niczego nie ryzykujesz.

8 minut temu, fijasek napisał:

Decyzja o zakupie przyczepy padla jakoś w świętą i od tego czasu przegladam ogloszenia i albo przyczepy od handlarzy  a jak coś prywatnego to albo barszo droga albo bardzo stara przyczepa  nic ciekawego. 

Ta była pierwsza od "normalnej" osoby.

Nienormalnej ;) Pewnie nowych przyczep z polskiego salonu w 2006 roku było kilka ;) 

8 minut temu, fijasek napisał:

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

No to wrzucaj fotki jak będziesz miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Łodzi pomógł by mi w oględzinach przyczepy? Mogę zapłacić za pomoc.

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-super-5-30-1999r-zarejestrowana-20szt-lodz-CID5-IDMGWzK.html

To ma być moja pierwsza przyczepa i nie chcę za dużo inwestować w nowszą, ale z drugiej strony nie chciał bym się też zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas2 napisał:

Czy ktoś z Łodzi pomógł by mi w oględzinach przyczepy? Mogę zapłacić za pomoc.

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-super-5-30-1999r-zarejestrowana-20szt-lodz-CID5-IDMGWzK.html

To ma być moja pierwsza przyczepa i nie chcę za dużo inwestować w nowszą, ale z drugiej strony nie chciał bym się też zniechęcić.

Kolego, jestem "z Łodzi" ale niestety sprawy natury zdrowia rodzinnego nie pozwolą mi na pomoc w oględzinach w najbliższych kilku tygodniach :(. 

Co mogę powiedzieć od siebie, w Łodzi i jej najbliższych okolicach nie ma komisu w którym w ogóle bym coś chciał kupić. 

Jeżdżę sobie czasem i dla "zabicia" czasu odwiedzam jeden czy drugi czy trzeci pkt sprzedaży przyczep i śmiało mogę powiedzieć:

To rewelacyjne miejsce aby kupić przyczepę z przeznaczeniem na stróżówkę na parkingu strzeżonym, nic więcej. 

 

W tym punkcie też byłem kilkakrotnie, dalej twierdzę, że w Łodzi brak komisu w którym warto cokolwiek oglądać jeżeli przeznaczenie jest rekreacyjno-mieszkalne. 

 

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jeszcze taki temat. 

Tak jak wcześniej pisałem jadę w weekend do Gdańska oglądnąć przyczepę (połączyłem to z rocznicą ślubu wiec zabieram żonę nad morze) ale jak by się przyczepa okazała miną to pytanie czy jest jakiś warty uwagi komis na trasie Gdańsk - Kraków żeby w drodze powrotnej coś zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, strus251 said:

Kolego, jestem "z Łodzi" ale niestety sprawy natury zdrowia rodzinnego nie pozwolą mi na pomoc w oględzinach w najbliższych kilku tygodniach :(. 

Co mogę powiedzieć od siebie, w Łodzi i jej najbliższych okolicach nie ma komisu w którym w ogóle bym coś chciał kupić. 

Jeżdżę sobie czasem i dla "zabicia" czasu odwiedzam jeden czy drugi czy trzeci pkt sprzedaży przyczep i śmiało mogę powiedzieć:

To rewelacyjne miejsce aby kupić przyczepę z przeznaczeniem na stróżówkę na parkingu strzeżonym, nic więcej. 

 

W tym punkcie też byłem kilkakrotnie, dalej twierdzę, że w Łodzi brak komisu w którym warto cokolwiek oglądać jeżeli przeznaczenie jest rekreacyjno-mieszkalne. 

 

 

A jaki punkt w trochę dalszej okolicy by Pan polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.