Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem dobry w targowaniu. Zresztą jak tu targować przy tej ilości załóg. Ceny zlotowe to można targować przy zlotach dużych, a nasz to jest małe spotkanie. Pole też nie jest prywatne. Jak będzie więcej załóg, można się pokusić o targi, ale teraz...

Dla mnie ważniejsze są dobre warunki i ciekawe miejsce. Kilka złotych w te czy inną stronę nie ma znaczenia.

Jak ktoś jest dobry w negocjacja to niech się tu zgłosi. Umówię go z Panią Jolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Super miejsce wybraliście tylko termin zbieżny z innym spotkaniem. Wiem ,że jeszcze ktoś z sekcji do Was się wybiera , ale nie na 100%. Sam camping jest gminny i pani Jola nim zarządza. Jej przełożonym jest wójt gminy Andrzej Żmuda-Trzebiatowski , który jest strasznym fanem karawaningu. Negocjowaliśmy z Nim w zeszłym roku i mamy informację, że zrzut szarej wody dla kamperów jest  w tym roku zrobiony . Po świętach jak będzie bliżej zlotu to mogę zadzwonić do Niego i spróbować szepnąć słowo, żeby dla forumowiczów no i Braci K-P ceny były korzystniejsze , ale gwarancji nie dam. Pozdrawiam zakręconych Adam.  



Aby poznać klimat Przechlewa obejrzyjcie reportaż nagrany w wakacje 2012, również na polu campingowym , którego bohaterką jest córka wójta gminy.

 

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/szlakiem-gwiazd/wideo/odc-2-marta-zmudatrzebiatowska/7975984



I to samo z Youtube

 

http://www.youtube.com/watch?v=mmCGmF3Rybw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znowu wywołałem problema,a chłopaki już nie raz mi mówili,że jak będe głópoty drukować to nie pozwolą mi na kompa wchodzić.haha.

Mam tydzień kary ,to narazie :ee: . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dobry w targowaniu. Zresztą jak tu targować przy tej ilości załóg. Ceny zlotowe to można targować przy zlotach dużych, a nasz to jest małe spotkanie. Pole też nie jest prywatne. Jak będzie więcej załóg, można się pokusić o targi, ale teraz...

Dla mnie ważniejsze są dobre warunki i ciekawe miejsce. Kilka złotych w te czy inną stronę nie ma znaczenia.

Jak ktoś jest dobry w negocjacja to niech się tu zgłosi. Umówię go z Panią Jolą.

 

Mariusz , jedziemy w końcu na dwie noce . Myślę , że nie ma sensu prowadzić targów o dwa czy trzy złote na załogę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mariusz u nas zmienił się skład  załogi więc proszę o modyfikację wpisu dopisz ( +1) córcia ma ochotę z nami się wybrać. Chyba bardziej jej o nowego grilla chodzi :hmm:  , ale co tam jak chce to niech jedzie  :] . A jeszcze jedna spraw mam nadzieję że jak zwykle na wiosennym zlocie to już tradycyjnie odbędzie się spływ kajakowy  :hmm:  :blagac:

 

Oficjalny czas do spotkania to 981 godzin i 39 minut.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zrobić zrzutkę na wiosła   :lol:

Zrzucać to się możemy na coś innego np.KOCIOŁEK,FRYTKI ,a wiosło to sobie wystrugam sam będzie taniej  :laugh:

 

A to wcale nie głupie. Kociołek by się zdał. Na panowym nie wyszedł to może teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas tam trochę, jakby co, też mam kociołek, bo z jednego się nie najemy  :))



Jeszcze jedno, gdzie załogi spod Piły, z Koszalina??? Może nie wiedzą i trzeba dać znać mailem, czy jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy, czytamy i ... z Wami zawsze jesteśmy chętni się spotkać. Tylko, że do ostatniej chwili, nigdy nie wiemy czy będziemy mieli wolne. Wstępnie możemy się dopisać, a życie zweryfikuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.