Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hey. Odechciało już mi się jeździć i oglądać tzw okazję. Dwie starsze przyczepy mi się podobają. Tylko znów problem z dojazdem. Może ktoś już je oglądał https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-comtesse-600-przyczepa-kempingowa-tabbert-comtesse-600-dwie-osie-ID6C3OvR.html   

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tabbert-comtesse-zarejestrowana-CID5-IDznutn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 21.10.2019 o 11:25, Jarod napisał:

Ziomeczki nie śmiecić w temacie fendta

Było by miło, a nawet bardzo wskazane aby ostatnie dwie strony ktoś kompetentny usunął. Ktoś wie jak i gdzie to zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heyo FENDTdziarze. Jak tam trudny sezon 2020? Kto wykorzystał możliwość rekreacyjnego przemieszczania się w ten weekend ;):):) ??

Pozdrawiam, po tegorocznym nieumyślnym przygotowaniu się na koronawirusa (założyłem zimą solar i wymieniłem bojler na gazowo-elektryczny) i powoli kończy mój pierwszy w historii w pełni dziki weekend. Po 3 sezonach na kempingach zakochałem się w dzikusach. Jest przezacnie. Inaczej...

Pozdrawiam ;))) 

D4706179-4AE7-47D1-A89B-A35C195E242A_1_201_a.jpeg

A0E316D0-F068-412D-AC1C-FE94FAAB2AAE_1_201_a.jpeg

IMG_1723.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ekipa

My przygotowujemy sie na wyjazd majowy, nie wiem czy bedzie to  30-3, raczej nastepny tydzien i na dluzej.

Wszyscy pracuja i ucza sie online. Trzeba to wykorzystac, mam nadzieje ze LTE da rady. Wybieramy sie nad morze

Niestety do 4 maja pogoda zapowiada sie chlodniejsza 

@bladys podrzuc sprawdzone miejsca na dziko w Twoim regionie, co mozesz polecic /morze, jezioro/  No i pochwal sie jaki

zamontowales panel, aku i regulator. Boiler zmieniles na ten trumy czy cos innego ? Widze dobrze wydane kilka kilo PLN :)

Ja dolozylem bagaznik na 2 rowery na tyl. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tbuchwald napisał:

Wszyscy pracuja i ucza sie online. Trzeba to wykorzystac, mam nadzieje ze LTE da rady. Wybieramy sie nad morze

Ja również pracuje zdalnie. Neta miałem z telefonu. Normalnie śmiga. Trzeba uważać gdzie się zatrzymujesz bo w niektórych miejscach nie ma po prostu zasięgu.

Godzinę temu, tbuchwald napisał:

@bladys podrzuc sprawdzone miejsca na dziko w Twoim regionie, co mozesz polecic /morze, jezioro/  No i pochwal sie jaki

Byłem pierwszy raz. Wybralismy "z bomby" wracając z innego miejsca.

https://goo.gl/maps/pHVAJK6V4Ld9KADc8

Polecam

Godzinę temu, tbuchwald napisał:

No i pochwal sie jaki

zamontowales panel, aku i regulator. Boiler zmieniles na ten trumy czy cos innego ? Widze dobrze wydane kilka kilo PLN :)

Ja dolozylem bagaznik na 2 rowery na tyl. 

Pozdro 

Zmieniłem TT2 oryinalny na gazowo elektrycnzy TRUMA b10

Solar 150w elastyczny kolektor epever

Miałobyć na nieplanowane dzikusy podczas objazdówki po europie. A okazało się że przyda się jeszmzebardziej niż myślałem ;)

AKU miałem od początku, wieszaki na rowery też. Polecam dołożyć jeszcze wejścia wody stałe (jak jesteś kempingowy) i wyjście gazowe.

No i bez  MOVERA  bym sie nie ruszał ?

 

 

IMG_1723.jpeg

IMG_1878.jpeg

Edytowane przez bladys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie brak czasu. Pierwszy raz w życiu zająłem się podwórkiem co pochłania mi całe dnie :D W przerwach jeździmy na jednodniowe wycieczki bez przyczepy. Plus jest taki że był czas na wysprzątanie, popranie firanek i ogólne przygotowanie do sezony letniego. Na dziko nie jeździmy (lęki Żony) więc czekamy na otwarcie kempingów i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.