Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, danielpoz napisał:

4 braci, 4 firmy. W praktyce jeden biznes? 

Bardzo możliwe :D  Ta 4 firma to jaka? 

Cytat

Jak ja kupowałem tam budę to właśnie kończyli z Hobby. Też mi odradzali ale ja już wiedziałem po co jadę?

Oddali pole Smoliczowi, a jak widać w Polsce Hobby cieszy się dużym powodzeniem, coś jak Skoda czy VW :P

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84 braci, 4 firmy. W praktyce jeden biznes? 

Jak ja kupowałem tam budę to właśnie kończyli z Hobby. Też mi odradzali ale ja już wiedziałem po co jadę?

5 minut temu, jacek00 napisał:

Bardzo możliwe :D  Ta 4 firma to jaka? 

Oddali pole Smoliczowi, a jak widać w Polsce Hobby cieszy się dużym powodzeniem, coś jak Skoda czy VW :P

Pewnie turismus. Nie dopytywalem o szczegóły. 

 

Smolicz to jest potentat i Klaja z ilością sprzedanych przyczep nie był żadną konkurencją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

84 braci,

Duża ta ich rodzina :P

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Pewnie turismus. Nie dopytywalem o szczegóły. 

A fakt. To też ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat hobby, Klaja i ich wycofania oraz np wejścia w niesprzedawalnego tabberta ogółem znany jest z wielu rozmów np na campingu wśród znajomych :)

Ja osobiście nie mam pozytywnych wspomnień ze współpracy z czasów dużych zakupów. 

Koledze gratuluję budki, najlepszy układ moim zdaniem dostępny przy tym rozmiarze. Oczywiście nie bez wad (nawet w 250cm jest wąsko w przejściu).

Za to cały rok budka może stać bez podpór, trzymając nacisk rzędu 80-100kg można wchodzić bez strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dolaczam do sympatykow Fendt'a. Pierwsza przyczepa, nowe doswiadczenia, pierwsza wyprawa na wyspe Elba zaliczona

20190620_092040.jpg

DSC_0579.JPG

Edytowane przez tbuchwald
dodaje zdjecia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tbuchwald napisał:

Dolaczam do sympatykow Fendt'a. Pierwsza przyczepa, nowe doswiadczenia, pierwsza wyprawa na wyspe Elba zaliczona

20190620_092040.jpg

DSC_0579.JPG

Zdradź tajemnicę, czy 2 rowery na dyszlu sprawiły Ci kłopot przy ostrym skręcie??.

Ja swoje wożę na pace ale muszę sciągnąć koło. Zamierzam kupić bagażnik na dyszel bo jestem leń a takie rozwiązanie to mniejszy wysiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani razu nie bylo problemu w zakretach ale tez nie manewrowalem po ciasnytch uliczkach.

Na kempingu byly wlazdy i zakrety ciasne ale nie zauwazylem otarc ani nic nie slyszalem zeby cos dotykalo.

Drzwi sie otwieraja calkiem daleko tak ze duzy pies jeszcze wsiada/wysiada bez problemu przez tylne drzwi.

Rowery na dyszlu to tez wiekszy nacisk na hak ktory trudno zbalansowac pozniej - Zalezy jakie rowery ?  Teraz

moda na elektryki 20kg+ za sztuke 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki mam nacisk na hak ale chyba niezbyt wielki.  Jak pusty zbiornik na wodę to potrafię podnieść cepkę za zaczep. Obciążenie haka to 150 kg. Rowery to 2x28kg i tak wożone blisko kuli. Nie zauważyłem różnicy w prowadzeniu zestawu przy innych naciskach. Fakt, ciężkie auto i duży rozstaw osi.

Dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, chciałbym stać się posiadaczem przyczepki tej marki, czy może ktoś z forum  pomóc mi?. Chodzi o wstępne ,,oględziny'' tego egzemplarza https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-tandeza-515-fendt-tandeza-515-rok-2017-klima-solary-przedsionek-thule-okazja-ID6ClXPU.html Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorscy FENDTdziarze pozdrawiają 
DA5A9151-92C2-4033-A134-AC0347370322.thumb.jpeg.14cf03ccb87841d80bf9fbfd85a6daa4.jpeg
Witam, piękne zestawy, co prawda mam Knausa ale bardzo mnie ciekawi ten zestaw z tyłu, proszę o dane - jaki silnik w Skodzie, i jakie dmc przyczepy, i jak to jedzie z tak duża przyczepa, sądzę że bez przestrzegania 1,33

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, borek6 napisał:

Witam, piękne zestawy, co prawda mam Knausa ale bardzo mnie ciekawi ten zestaw z tyłu, proszę o dane - jaki silnik w Skodzie, i jakie dmc przyczepy, i jak to jedzie z tak duża przyczepa, sądzę że bez przestrzegania 1,33 emoji6.pngemoji16.png

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Witajcie . Zestaw z tyłu Skoda Kodiaq 2.0 190 koni , 4x4 .  przyczepa ma 2 tony a auto 2,5 . Wszystko tak jak powinno byc . Prawko B+e , viatoll ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że Skoda to diesel? Pytam gdyż bede miał takową w posiadabiu, ale 2.0 Turbo benzyna 190 koni i jestem ciekaw jak by sobie radziła w taką przyczepą

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.