Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, jacek00 napisał:

A możesz jeszcze raz dokładnie napisać o co Ci chodzi i co masz na myśli? O jakie urządzenie dokładnie pytasz? Ogrzewanie, terma, bojler? Truma jest producentem wielu urządzeń. 

Witam, 

Chyba nie wytlumacze lepiej bo tam nic nie dziala.

Raczej jest zepsuta.

Szukam kogos kto to obejrzy i ewentualnie podejmie sie naprawy lub stwierdzi, ze trzeba kupic nową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Asta napisał:

Mam przyczepe fendt 590 z 2004 r. I nie wiem jak zalaczyc traume na gaz.

Na prad chybs tez nie dziala, bo podlaczylam agregat i oprocz oddawanego glodu nic nie grzeje. Chyba ze cos musze uruchomic oprocz dwoch pokretel.

Wiem, pyranie moze glupie, ale nigdy nie mialam przyczepy

A ja mam inne pytanie . Kupując przyczepę sprawdziłaś czy wszystkie sprzęty działają?  Można wszystkiego nie wiedzieć ale zapytać sprzedawcę aby wytłumaczył co do czego to żaden obciach.

Takie kupowanie na szybko bez sprawdzenia wielu urządzeń  można porównać do kupowania kota w worku. A naprawa lub wymiana na sprawne i bezpiecznie może pociągnąć dodatkowe koszty.   

Tak jak nikt o zdrowych zmysłach kupując np. samochód nie wierzy ,że przed sprzedażą został wymieniony rozrząd , olej ,filtry i jeszcze była sprawdzona i nabita klima. 

I kupując przyczepę  którą będziemy podróżować ,przebywać i spać z całą rodziną należy ją sprawdzić .Nie tylko instalację gazową przez uprawnioną do tego osobę ale też cały układ jezdny czyli hamulce ,zaczep itp.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jacek00 napisał:
16 godzin temu, Tom75 napisał:
Mam piec bez baterii , to chyba elektryczny iskrownik . Jutro sprawdzę połączenia tych kabli . Czy wymiana iskrownika to coś skomplikowanego ?

Najpierw zdejmij obudowę i sprawdź wszystko. Pewnie kabel spadł i tyle

Dzięki za podpowiedzi, już wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jacek00 napisał:
55 minut temu, Mzsosik napisał:
Do czego może być ten włącznik pod sterowaniem nadmuchu ?
20210315_180503.thumb.jpg.a8c0253231c967b834efa31aec1116da.jpg

Prawdopodobnie podgrzewana podłoga

U mnie tak wygląda włącznik do podgrzewania wody.

Edytowane przez Zawias21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak

IMG_20210402_183940.jpg

6 minut temu, Mzsosik napisał:

Chciałem wymienić wąż butli z gazem A tu taka rzeźba. Co tu jeszcze potrzebne ? To zdjęcie to stary wąż przed wymianą.

20210402_162044.jpg

A gdzie masz reduktor? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.