Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was ma movera ?

 

ja mam, a czemu pytasz ?

 

http://www.skiarealmachuzky.cz/component/content/article/88  - kamera - znika śnieg tam gdzie jest chyba droga dojazdowa - asfalt, oraz tu gdzie wcześniej parkowały auta - teraz pojawia się tam błoto :/

 

lista :

 

Marko6-   opcja pierwsza

Tombr   -  opcja pierwsza 

Bartosz_b -  opcja druga

Maarec - opcja druga

 

koledzy odnośnie kwasów - mało przez Was monitora nie musiałem myć - ze śmiechu..... Jest zapisanych 12 ekip, każdy ma jakieś tam swoje wymagania - jeden góry, inny zoo, ktoś tam rowery - a ja chyba będę chciał jak najwięcej stacjonarnie - bo mam straszny zapieprz w pracy i w domu - i nie mam kiedy odpoczywać. Nie ma takiej opcji żeby nie było różnic zdań - ale to normalne. Jak chcecie zobaczyć co to jest kwas - to poczytajcie sobie tematy w koszu na CT (ja nie czytam)....  Kwas to jest jak na zlocie jeden drze sie na drugiego, że mu zeżarł gulasz :] itd.

 

odnośnie tego drugiego kempu - Fulnek - pytanie jest zasadnicze - czy tam jest czynne i czy nie jest to mega głośne miejsce ? no i mnie trochę przeraża ten basen - ciekawe czy jest ogrodzony - np tak jak w Miłkowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie Niech mi ktoś wytłumaczy w czym jest problem.- bo to że czechy to nie egipt i słońce za górą to wszyscy wiedzieliśmy od początku.

Mamy jeszcze dwa tygodnie prognozy są chyba zachęcające.-chyba  ze się mylę

Tam naprawdę jest taki grzaski teren?, może nie jest tak żle skąd wy to wiecie? pytaliście pani Janeckovej co ona o tym myśli. przecież to też jest w jej interersie bo jak będzie ciapa to jej tak rozjeżdzimy ten kemping że jej się skórka za wyprawkę nie opłaci

Trawa jest na większości kempingów, będzie lało będzie mokro to trzeba pomyśleś o wspólnej świetlicy (może ktoś ma jakiś większy namiot ogrodowy, albo dwa mniejsze )

Jak będzie miało padać przez cały wekend majaowy no to wtedy faktycznie trza poszukać miejscówki najlepiej chyba przy basenach termalnych albo zostać w domu.

to narazie tyle tak na szybko i mało składnie niech mi ktoś odpowie

To jest chyba jasne ż ejestem z a opcją 1

 

Darek, dzięki zależało mi na Twojej opinii. Jak pisałem, już raz zmieniłeś dla nas decyzję. Chyba wystarczy :) W ogóle to co my pieski francuskie jesteśmy czy jak. Trochę błotka nam zaszkodzi... Śniegu tam dawno już nie bedzie, tylko lachy na stoku :)

 

U nas chyba bierze sie na halny, więc snieg może zniknąć w kilka dni :)

 

ktoś chciał linka:

 

http://www.skiarealmachuzky.cz/component/content/article/88

 

ludzie tam jest teraz 14 stopni !!!, śnieg znika w oczach !!!  o czym my gadamy !!! u mnie droga już nawet podsycha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz_b - dzięki za decyzje. Druga opcja wcale nie jest gorsza

 

                               Marko6-   opcja pierwsza

                               Tombr   -  opcja pierwsza 

                           Bartosz_b -  opcja druga            

                    Kajetan 1975 -  opcja pierwsza

                  Darek 126N  -    opcja pierwsza

 

Darek 126N, fajnie, że pomyślałeć o namiotach ogrodowych. Trzeba o tym pomyśleć.

Kajtek jeśli będzie faktycznie dużo błota to raczej wtedy alternatywa.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o movera bo prawie go montuję (zaczynam) i nie mam możliwości zamontowania go od strony haka (jak Bozia przykazała) ponieważ mam tam amortyzatory . Mogę go zamontować od tyłu tylko zamienić "biegunowość" kabli do sterownika ?

 

Kajetan1975 dzięki za linka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o movera bo prawie go montuję (zaczynam) i nie mam możliwości zamontowania go od strony haka (jak Bozia przykazała) ponieważ mam tam amortyzatory . Mogę go zamontować od tyłu tylko zamienić "biegunowość" kabli do sterownika ?

 

Kajetan1975 dzięki za linka ...

tak, zdecydowanie możesz zamienić. Kupiłeś nówkę ? powinno być w instrukcji rozpisane które kable zamienić. Strzelam - kupiłeś ten w allcamp ? na wyprzedaży ?

 

ja też mam za osią i daje rade

 

P.S....

 

zniknęło 3/4 mojej poprzedniej wypowiedzi.... skoro już się kasuje wpisy to może chociaż P.W się należy ??

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdecydowanie możesz zamienić. Kupiłeś nówkę ? powinno być w instrukcji rozpisane które kable zamienić. Strzelam - kupiłeś ten w allcamp ? na wyprzedaży ?

 

ja też mam za osią i daje rade

 

P.S....

 

zniknęło 3/4 mojej poprzedniej wypowiedzi.... skoro już się kasuje wpisy to może chociaż P.W się należy ??

 

Ja nic nic kasowałem, nie przyznaję się, nie będę za to stawiał Radegasta, nie wkręcisz się  :lol2:  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie, z tą dyskusją to idziemy w zła stronę poczekajmy jeszcze do 28 kwietnia i w tedy podejmiemy decyzję

czy opcja nr 1 czy 2 bo tak na daremno walimy w guziki od klawiatury.

Jestem za opcją nr 1

I gitara możemy spokojnie zająć się np. tematem namiotów ogrodowych.

Ja co prawda nie mam, ale popytam u znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdecydowanie możesz zamienić. Kupiłeś nówkę ? powinno być w instrukcji rozpisane które kable zamienić. Strzelam - kupiłeś ten w allcamp ? na wyprzedaży ?

 

ja też mam za osią i daje rade

 

P.S....

 

zniknęło 3/4 mojej poprzedniej wypowiedzi.... skoro już się kasuje wpisy to może chociaż P.W się należy ??

Dzięki , nie w Chorzowie nówkę kupiłem enduro (do instrukcji w tym temacie jeszcze nie zajrzałem) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek 126N, fajnie, że pomyślałeć o namiotach ogrodowych. Trzeba o tym pomyśleć.

Kajtek jeśli będzie faktycznie dużo błota to raczej wtedy alternatywa.

 

Wiadomo. Ale proponuję jednak pojechać na Machuzky a potem alternatywa. A wogóle to w okolicy jest jeszcze kilka campów. Więc w razie czego jedziemy na najbliższy i sprawdzamy. 

 

To ja od siebie, z tą dyskusją to idziemy w zła stronę poczekajmy jeszcze do 28 kwietnia i w tedy podejmiemy decyzję

czy opcja nr 1 czy 2 bo tak na daremno walimy w guziki od klawiatury.

Jestem za opcją nr 1

 

Dawno to juz pisałem ale nikt nie słuchał... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gitara możemy spokojnie zająć się np. tematem namiotów ogrodowych.

Ja co prawda nie mam, ale popytam u znajomych

 

Z pewnych źródeł wiem, ze jest szansa na spadochron. :look:  Trzeba tylko ogarnąć stelaż. A poza tym jest rozkoszny bufet i piłkarzyki :)  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli prawdopodobnie masz ten sam co ja - czyli

 
ENDURO 2 napęd do przyczepy EM 4444
 
jeżeli tak, to w instrukcji masz tam rozrysowane jak to podpiąć. Mam dla Ciebie tez zupełnie za darmo :piwo:  wskazówkę :
 
- w zestawie są takie 2 profile aluminiowe -które mają za zadanie pomóc montować - służą do równego przyłożenia rolek do opon - UWAŻAJ - te profile są źle dobrane - mają za duży wymiar i mover kiepsko trzyma oponę - na przeszkodę nie wjedzie. Odległość trzeba zmniejszyć o ok 0,5 - 1cm - wtedy mover zapina się o wiele trudniej - ale jedzie nawet po 20cm mokrym śniegu - oraz spokojnie na krawężnik da radę
- bardzo mocno dokręć śruby - trzymające silniki do ramy - potrafi się to przesunąć i możesz mieć kłopoty.
 
- kable do silników równej długości.
 
 
Kajtek - Ciebie nie podejrzewam :] ale jakby nie patrzeć napisałem się bez sensu i wpis znikł po kilku minutach w 3/4 treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wogóle to w okolicy jest jeszcze kilka campów

pozytywne myślenie  i od razu lepiej :)

 hurra jedziemy na łono natury.... :biwak:  :hop1:

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.