Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie tylko pół dzionka, a tu jak mi się wydaje, zachodzą konkretne zmiany.

Jeden nie lubi tego, inny chce tamtego, jeszcze ktoś szuka jakichś innych atrakcji.

Kajtek rozumiem Twoje małe rozgoryczenie, bo wszystko jakoś zaczyna uciekać przez 

palce i rozłazi się jak stare kalesony. Sory , ale Twoja Twoja wypowiedź o nielubieniu

Ostrawy przelała czarę goryczy.

Nie będę się powtarzał, ale konia z rzędem, temu co dogodzi wszystkim!! :sciana:

Moja propozycja: Panie i Panowie opowiedzmy się konkretnie i zdecydowanie.

Nie oczekuję propozycji kolejnych kampów. Proponuję aby każdy konkretnie

napisał.

Opcja pierwsza- kemping u Janeckowej,  ewentualna alternatywa Fulnek

Opcja druga - rezygnacja z kempingu Janeckowej i wyjazd na Fulnek

Opcji trzeciej nie przewiduję.

Dajmy sobie na tę konkretną listę kilka dni i większość zdecyduje. Jeśli kogoś

uraziłem na początku to na kampie osobiście przeproszę :drink::przytul:

Zróbmy jeszcze jedną listę

 

                           Marko6  - opcja pierwsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja propozycja zróbcie listę :hmm:  :miga:

 

bo ja naprawdę współczuje Kajtkowi. Kajtuś wyrazy współczucia ja to mam cały czas jak naklejki robię i jak projekt kalendarza robiłem..

Jeden to drugi tamto... :) wiesz jak jest dlatego musimy się :drink: bo wiem co czujesz...

mi to obojętnie byle błota nie było i ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale ta kamera pokazuje stok. Czy to też widok na camping ? Pewnie do majówki będzie ok tylko lata śniegu zostanie bo to sztucznym fośnieżone i ratrakiem ubite. Nie mieszajmy już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale ta kamera pokazuje stok. Czy to też widok na camping ? Pewnie do majówki będzie ok tylko lata śniegu zostanie bo to sztucznym fośnieżone i ratrakiem ubite. Nie mieszajmy już ;)

Witus, malutkie pytanko. Która opcja Ci bardziej odpowiada :niewiem: 

Jak na razie lista wygląda tak.

                             

                                   Marko6 - opcja pierwsza

                                   Tombr  - opcja pierwsza , Jeśli dobrze doczytałem 

 

Czekam na dalsze konkretne deklaracje, inaczej będzienmy bić pianę do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale ta kamera pokazuje stok. Czy to też widok na camping ? Pewnie do majówki będzie ok tylko lata śniegu zostanie bo to sztucznym fośnieżone i ratrakiem ubite. Nie mieszajmy już ;)

Na gorze po prawej stronie to co widac dojazd do stoku i pare domkow to kemping

Ja jestes zdecydowanie za opcja druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz_b - dzięki za decyzje. Druga opcja wcale nie jest gorsza

 

                               Marko6-   opcja pierwsza

                               Tombr   -  opcja pierwsza 

                           Bartosz_b -  opcja druga            

 

Tom3653, myślę , że kwasu jeszcze nie ma. Po prostu trzeba wybrać konkretne miejsce.

Nie wierzę , że z powodu jakiejś błachostki wyjazd się rozleci. Ja pojadę jak już pisałem

wszędzie, ale to wszędzie jednak gdzieś trzeba umiejscowić. W tym wypadku umiejscowi

je większość. Rozsądek i tak mi mówi, że prawdopodobnie będzie błoto i dwa dni przed wyjazdem

wygra druga opcja. Chciałem uciąć spekulacje i szukanie kolejnych alternatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz_b - dzięki za decyzje. Druga opcja wcale nie jest gorsza

 

                               Marko6-   opcja pierwsza

                               Tombr   -  opcja pierwsza 

                           Bartosz_b -  opcja druga            

 

Tom3653, myślę , że kwasu jeszcze nie ma. Po prostu trzeba wybrać konkretne miejsce.

Nie wierzę , że z powodu jakiejś błachostki wyjazd się rozleci. Ja pojadę jak już pisałem

wszędzie, ale to wszędzie jednak gdzieś trzeba umiejscowić. W tym wypadku umiejscowi

je większość. Rozsądek i tak mi mówi, że prawdopodobnie będzie błoto i dwa dni przed wyjazdem

wygra druga opcja. Chciałem uciąć spekulacje i szukanie kolejnych alternatyw.

 

Kajtek w porozumieniu z Gosią - zdecydowanie opcja pierwsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Niech mi ktoś wytłumaczy w czym jest problem.- bo to że czechy to nie egipt i słońce za górą to wszyscy wiedzieliśmy od początku.

Mamy jeszcze dwa tygodnie prognozy są chyba zachęcające.-chyba  ze się mylę

Tam naprawdę jest taki grzaski teren?, może nie jest tak żle skąd wy to wiecie? pytaliście pani Janeckovej co ona o tym myśli. przecież to też jest w jej interersie bo jak będzie ciapa to jej tak rozjeżdzimy ten kemping że jej się skórka za wyprawkę nie opłaci

Trawa jest na większości kempingów, będzie lało będzie mokro to trzeba pomyśleś o wspólnej świetlicy (może ktoś ma jakiś większy namiot ogrodowy, albo dwa mniejsze )

Jak będzie miało padać przez cały wekend majaowy no to wtedy faktycznie trza poszukać miejscówki najlepiej chyba przy basenach termalnych albo zostać w domu.

to narazie tyle tak na szybko i mało składnie

To jest chyba jasne ż ejestem z a opcją 1

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.