Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotruś, na zlot się nie zapisałem, ale przyjadę prawie na pewno. Ostatnio zaliczyłem wpadkę w Białym Brzegu, gdzie nieświadomie zapisałem się na coś, za co trzeba było płacić. Nie wiedząc nie zapłaciłem i wyszedłem na kombinatora i oszusta. Dlatego przyjąłem zasadę, że nie zapisuje się na żadne znaczki, naklejki, wyjazdy itp. Do listy zlotowej dopisze się w ostatnim momencie. 

Napisałem, że prawie na pewno przyjadę, bo 10 dni później mam komunię córki. Jak przygotowania się skumulują na początek maja, to żona powie niet i będzie niet ze zlotem. Jednak to mało prawdopodobne. Oczywiście kanadyjkę zabiorę. Dziś (w piątek) mam ją pożywicowaną z zewnątrz. W przyszłym tygodniu mam nadzieję położyć żywice wewnątrz, a w kolejnym tygodniu zająć się lakierowaniem. Zostanie jeszcze tydzień na ławki, dzioby i detale wewnętrzne. Ostatnia rzecz, to najpoważniejsza naprawa przyczepy, którą odwlekam od momentu jej kupna. Potrzebuję na to 2 - 3 dni dla dwóch osób. Mam nadzieję, że przed zlotem zdążę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Andrzeju jedna niezamierzona "wpadka" niczego nie przekreśla. Teraz jest inny sposób np na odznakę zlotową, czy kolejkę do Gniezna. Zapisujesz się na odznakę i robisz Januszowi przelew. Do Gniezna to kupijesz bilet w recepcji campingu a lista jest tylko orientacyjna dla organizatorów. A zapis w ostatniej chwili na Zlot - może braknąć miejsca, ja chciałbym się z Wami spotkać tak jak zapewne wielu innych Zotowiczów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak dużych imprezach niestety ale trzeba dla zachowania porządku wprowadzać formę : przelew - udział w imprezie , odbiór znaczka , itp. .

Po pewnych doświadczeniach wydaje się , że idziemy w dobrym kierunku , na zdrowych zasadach . W przeciwnym razie robi się zamieszanie . Niektórzy pamiętają jak to się skończyło .

 

Pozdrawiam wszystkich tych , którzy parają się organizacją mniejszych i większych imprez karawaningowych .

Wiem ile to wymaga pracy na różnych płaszczyznach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Nie chcę robić zamieszania z zapisywaniem się i ewentualnym wypisywaniem; dlatego czekam. Komunia i jej organizacja może coś zamieszać w zlotowych planach. Dziś po prostu nie wiem, jak to będzie (próby, odbiór strojów i różne przygotowania). Jednak zrobię wszystko by się z Wami spotkać  :skromny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Nie chcę robić zamieszania z zapisywaniem się i ewentualnym wypisywaniem; dlatego czekam. Komunia i jej organizacja może coś zamieszać w zlotowych planach. Dziś po prostu nie wiem, jak to będzie (próby, odbiór strojów i różne przygotowania). Jednak zrobię wszystko by się z Wami spotkać  :skromny: .

Andrzej nie kombinuj... masz byc i juz !

 

 

 

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów z południa polski wybiera sie do Przybrodzina 2 maja wieczorem lub 3-go rano i bedzie jechal DK11 przez Kluczbork?

nie chce tracic dnia za kólkiem aby 2 maja jechać do domu po szanowną małżonkę i wracac z powrotem do przybrodzina

 

problem w tym, ze 2 maja musi napędzać PKB i jest do 16 w pracy

 

w jakie dni sa poszczegolne atrakcje zlotowe?

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-go pasowanie

2-go kolejka

wycieczka na lotnisko na razie nie wiadomo kiedy

codziennie wieczorem balety przy ognisku

będzie też turniej siatkówki i tu Bodzio do Ciebie prośba - zorganizuj go ( wiem ,że masz doświadczenie ) :)

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.