Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Wszystkich,piszę odnośnie rozbicia się :biwak: .Czy jest możliwość stanąć blisko wody gdyż mam łódkę i nie chciałbym jej targać z całym sprzętem po całym polu(jestem moczykijem he,he :lol: ).A drugie pytanko czy ktoś ma jakieś zdjęcia z tego pola,kilku znajomych jeszcze myśli o zapisaniu się na zlot,ale mamy troszkę przymało zdjęć(nie mogą się zdecydować).Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp. :dzieki:  :ok:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może odpowiem tak:

Nie ma możliwości rozbicia się przy samej wodzie. Pole kempingu ma granicę w postaci toru kolejki. Za torem praktycznie nie ma już miejsca na przyczepki.

Zdjęcia zamieszczone są już na forum http://forum.karawaning.pl/topic/12652-xiii-zlot-karawaningpl-przybrodzin-maj-2013/

 

Poniżej zamieszczam plan pola:

 

post-1984-0-29898400-1363021464_thumb.png

 

Wjazd na pole w miejscu czerwonej strzałki.

Żółta linia wyznacza granicę kempingu.

Na różowo zaznaczono sanitariaty.

Zielony kolor ukazuje umiejscowienie administracji kempingu i pokoi do wynajęcia.

Niebieskim kolorem zaznaczono tor kolejki wąskotorowej.

Kolorem pomarańczowym zaznaczono miejsce, w którym będzie ognisko, a także będą odbywały się imprezy typu: pasowanie, karaoke, tańce itd...

Czerwony kolor wyznacza miejsce zarezerwowane dla organizatorów.

 

To chyba wszystko... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź,jakoś się ulokuję. 



To może odpowiem tak:

Nie ma możliwości rozbicia się przy samej wodzie. Pole kempingu ma granicę w postaci toru kolejki. Za torem praktycznie nie ma już miejsca na przyczepki.

Zdjęcia zamieszczone są już na forum http://forum.karawaning.pl/topic/12652-xiii-zlot-karawaningpl-przybrodzin-maj-2013/

 

Poniżej zamieszczam plan pola:

 

attachicon.gifPrzybrodzin.PNG

 

Wjazd na pole w miejscu czerwonej strzałki.

Żółta linia wyznacza granicę kempingu.

Na różowo zaznaczono sanitariaty.

Zielony kolor ukazuje umiejscowienie administracji kempingu i pokoi do wynajęcia.

Niebieskim kolorem zaznaczono tor kolejki wąskotorowej.

Kolorem pomarańczowym zaznaczono miejsce, w którym będzie ognisko, a także będą odbywały się imprezy typu: pasowanie, karaoke, tańce itd...

Czerwony kolor wyznacza miejsce zarezerwowane dla organizatorów.

 

To chyba wszystko... :niewiem:

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź,znajdziemy sobie jakiś kącik :biwak:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zorientujcie sie panowie czy bedzie gdzies tam kranik na wode gdzie bedzie sie mozna wpiac z wezem - nie jestem egoistą - obok mojej cepki bedzie wąż aby inni mogli sobie wody dopuscic... moze beda do mnie mieli blizej niz do ujecia wody na polu :]

 

no i jakas kratka sciekowa...

 

weze do wody czystej i szarej mam po ponad 50m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aruś ty sie nie nabijaj... w Obornikach mało kto wode nosil w baniakach... dluuuugi wąż to podstawa :ee:

zgadzam się ,też wożę około 50 m węża z końcówkami  3/4 cala  i  1/2 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aruś ty sie nie nabijaj... w Obornikach mało kto wode nosil w baniakach... dluuuugi wąż to podstawa :ee:

Dopóty Bodzio wodę nosi dopóki mu się ... wąż nie zerwie . ;)

Oczywiście Bodzio to żarty . Jeżeli są takie możliwości to dlaczego ich nie wykorzystać .

 

Eeeeh , jak długo trzeba czekać na ten zlot .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.