Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już gdzieś , że 150 załóg to ilość którą jest wstanie zasilić  kemping ( oczywiście w ramach rozsądku - nie ogrzewamy się  farelkami , jak można to wodę na gazie , szczególnie rano na kawkę :)  ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bogus - ja zabudowałem u siebie agregat - podepniesz sie jak cos pode mnie - ja mam przeplywowy 1,5kW i agregat daje spokojnie rade, jak ktos bedzie chcial sie podpiac nie ma problema - godzina pracy to jakies 1,5l zupy przy pelnym obciazeniu na 2000 Watt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus - ja zabudowałem u siebie agregat - podepniesz sie jak cos pode mnie - ja mam przeplywowy 1,5kW i agregat daje spokojnie rade, jak ktos bedzie chcial sie podpiac nie ma problema - godzina pracy to jakies 1,5l zupy przy pelnym obciazeniu na 2000 Watt...

relax.. mam nadziej ze nie bedzie takiej potrzeby...  i ze bedzie cos kolo 200 V

 

lodowka na gazie... ogrzewanie na gazie... tylko to cholerne grzanie wody :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziu , czajniczek na kuchenkę i  jest ok . Jak nie będziesz miał to zagotuję u siebie rano na kawke .

Stopciu - problem jest w tym ze moje 2 panie sa wygodne i kąpia sie w cepie...

wiec sie pytam o prad bo inaczej bedzie lipa z grzaniem wody do mycia..

 

wode do picia moga pić zimną... ja bez wody do picia wytrzymam - zastapie ją innymi mokrymi zamienikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla naszego Bodzia potrzeba albo 28 i pół czajnika o pojemności 1,75 l albo 50 czajników 1 litrowych, a tyle Bodzio potrzebuje dolać wrzącej wody do swego zbiorniczka, żeby się Dorcia z Asią wypluskały ;)

A chyba nikt nie wozi ze sobą w budce czajnika 50 litrowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla naszego Bodzia potrzeba albo 28 i pół czajnika o pojemności 1,75 l albo 50 czajników 1 litrowych, a tyle Bodzio potrzebuje dolać wrzącej wody do swego zbiorniczka, żeby się Dorcia z Asią wypluskały ;)

A chyba nikt nie wozi ze sobą w budce czajnika 50 litrowego...

Miodek - zapomiales napisac ze tyle to na jedna kapiel sie zuzywa

 

pozatym bede musial stanac na uboczu co by stojący obok mnie rano z cepek nie musieli wychodzic na srodku jeziora :ee:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kolejka wąskotorowa będzie uruchomiona. Jeden przejazd na trasie Przybrodzin- Gniezno- Przybrodzin będzie tylko dla nas.

Koszt przejazdu w dwie strony to 1500-1800 zł. Mieści się 150 osób więc bilet wyjdzie 10-12 zł. Zapisy na kolejkę później.

- Wycieczka do 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu, jest prawie pewna. Jesteśmy po słowie z Generałem.

 

O kolejce już wszystko wiadomo. Czy o wycieczce do Pana Generała też już jest jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - od wczoraj wiem, że w Powidzu w tym czasie będzie występował Piotrek Wypychowski.

 

Koniecznie musicie być na jego codziennych występach w knajpie, której nazwy nie pamiętam.,ale jest tuż nad wodą.

 

Kitek i Adasiu - to właśnie przez koncert Piotrka wróciliśmy tak późno i w takim, a nie innym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.