Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się nie mylę, dokładnie rok temu odbywało się Spotkanie Prima Aprilisowe w Stypułowie.

Pogoda była chyba niewiele lepsza niż dziś.

Ja natomiast wracałem do domu z okolic Radzynia Podlaskiego. Śnieg sypał, że świata nie było widać.

Tak więc spoko :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W DNIU PASOWANIA OBOWIĄZUJĄ RÓŻNE  WARIACKIE STROJE !!!

 

Szanowni Zlotowicze,

cytując Rysiaczka prosimy o wymyślanie przebrań dla swoich załóg na pasowanie, które odbędzie się za Zlocie.

 

Kto może, proszony o przywiezienie ostrych przypraw na przygotowanie tajemnej mikstury. Owa mikstura potrzebna na pasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

prosze o wykreslenie naszej zalogi  z listy uczestnikow zlotu ,zmusza nas do tego stan zdrowia mojego Ojca  , przepraszamy za zamieszanie 

 

pozdrawiam

Wielka szkoda Radwanku . Znając sprawę cóż można powiedzieć . Bardzo nam przykro . Samo życie .

Pozostawiam sobie jeszcze cień nadziei na spotkanie .

Pozdrawiam Ciebie i Gosiaczka .

 

A na osłodę zamieszczam taką oto wspominkową fotkę . Zrobimy jeszcze jakąś nową . :ok:

post-1836-0-93526300-1364901897_thumb.jpg

post-1836-0-83752900-1364901900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas zaczac zaklinac pogode...dzis zapowiedziana wielka sniezyca w wawie popoludniu......co najgorsze slyszalem jakies prognozy ze na majowke ma byc ok. 5stopni tylko ciepla....w takim ukladzie to powaznie komplikuje wszystko.....oby to sie nie sprawdzilo......Zimo spier%^&%$ !!

 

525300_10200944848284994_1495313291_n.jp

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadali rowniez sniezyce na opolsczyznie... jakos jej nie widac :)

jedynie paprze z nieba deszcz i delikatny sniezek, snieg wlasciwie nie pada tylko go zawiewa z kazdej strony

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Zlotowicze,

cytując Rysiaczka prosimy o wymyślanie przebrań dla swoich załóg na pasowanie, które odbędzie się za Zlocie.

 

może znów zobaczę wróżka??

ostatnio był w Białym Brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda Radwanku . Znając sprawę cóż można powiedzieć . Bardzo nam przykro . Samo życie .

Pozostawiam sobie jeszcze cień nadziei na spotkanie .

Pozdrawiam Ciebie i Gosiaczka .

 

A na osłodę zamieszczam taką oto wspominkową fotkę . Zrobimy jeszcze jakąś nową . :ok:

witam

Arek ja  wykreslajac sie z listy nic nie pisalem o tym ze nie wpadniemy na zlot w odwiedziny :)

2 zdjecie fajne tyle ze nieaktualny widok na nim   :)

cos by z tego ostatniego wypadalo ujac :)

zreszta na zlocie zweryfikujesz organoleptycznie  

pozdrawiam i mam nadzieje do rychlego zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.