Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Śledzę regularnie listę chętnych na zlot i widzę, że jest na niej dużo nowych forumowiczów. Myślę, że kto wie, czy nie stanowią większości?

 

 

Jak się zapiszesz to będą stanowili mniejszość. W końcu Ty za dwudziestu będziesz się udzielał!!!

 

Andrzej nie kombinuj i się zapisuj. Przed zlotem uważaj tylko na koryta, bo znowu będziesz dzieci straszył  :ee:  :lol:  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świadomość tego ile zostało bo zaglądam na ten wątek ale jak by była jakaś jednocyfrówka to już by serducho inaczej zabiło .

Myślę , że się doczekam . Tęsknię za Wami ... cholerniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na jeziorze obowiązuje strefa ciszy.

Pozostaje tylko silnik elektryczny lub wiosła :-)

Strefę możemy wyłączyć na kilka dni :)

Oby nikt się nie zakopał co bym nie musiał Twoim grandem  powozić jak przed rokiem w Stypułowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terenowiec

"Śledzę regularnie listę chętnych na zlot i widzę, że jest na niej dużo nowych forumowiczów. Myślę, że kto wie, czy nie stanowią większości?"

 

Masz rację także obserwuje wątek i okazuje się że zlot przyciągnął wiele nowych osób na forum.

120 załóg to już całkiem sporo a to pewnie jeszcze nie koniec  :look:

Edytowane przez Kotii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zlot przyciągnął wiele nowych osób na forum.

 

Powodem takiego stanu jest zapewne kilka:

- centralne położenie Przybrodzina

- dłuuuugi weekend

- cena za załogę

 

Wielu z tych "nowych" zapewne więcej już nie pojawi się na forum, a zapisali się tylko dlatego, że wspomniana wyżej atrakcyjna cena za dobę, dotyczy jedynie członków forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z tych "nowych" zapewne więcej już nie pojawi się na forum, a zapisali się tylko dlatego, że wspomniana wyżej atrakcyjna cena za dobę, dotyczy jedynie członków forum. 

 

Ciekawe egocentryczne zalozenie...

 

Wielu tych "nowych: jezdzilo z przyczepamy juz w 1996 roku... Kilku zapisalo sie na forum, choc wczesniej jezdzili w mniejszych grupach poza forumowych, np. spotkanie w Polanczyku w czerwcu 2008, gdzie na tym forum nie ma slowa o nim a uczestniczylo ponad 30 przyczep z calej polski...

 

Mi osobiscie "atrakcyjna cena za dobę" kolo konca kregoslupa lata, choc to tamtejsza okolica/ludzie słynie z pokus na cene...

 

Kazdy byl kiedys "nowy" - zmiana pokolen jak i migracja w zainteresowaniach na hobby ulega zmianie i wymusza takie zmiany... 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ty sie tak nie irytuj :ee:

nikt nie pisze tutaj o Tobie...

 

chłopaki maja na myśli tych co napisza 1 posta wpisjąc sie na liste, nie docierają na zlot i słuch po nich ginie...

 

Nie no spok - nie nalezy mieszac wszystkich w jednym kotle....

Ja sie zapisalem po twoim linku, i miejmy nadzieje ze sie utrzymam na tym forum po 4 letniej przerwie w jezdzeniu z ogonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.