Skocz do zawartości

Niewiekie, rodzinne pole campingowe przy domu


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mialem wrazenie, ze wiekszosc uzytkownikow byla za tym, zeby jednak rozpoczac bez zglaszania. Ale pomysl super i brawo za odwage i rozwage Kajetan. Jak ja zaluje, ze nie odziedziczylem fajnego kawalka ziemi w fajnej lokalizacji. Tez bym chetne cos takiego zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zależy czy robisz legal czy "dla wtajemniczonych" ;)

Dla wtajemniczonych :]  i dlatego nie chciałbym, żeby to wyszło poza to Forum ... :hmm: No i chcę przyjmować tylko forumowiczów po wcześniejszym umówieniu na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią się schody... :niewiem:

 

Nie jestem jedyny w domu i teść z którym mieszkamy, pomimo również pozytywnego zakręcenia karawaningiem, węszy na każdym kroku teorię spiskową, donosy sąsiadów, deszcz meteorytów i tsunami... Nie mogę iść w zaparte bo będą awantury rodzinne :klotnia: Zresztą już były  :krzykacz:  ...

Także niestety z pomysłu chyba nici i to ze strony, której się najmniej spodziewałem. Przepraszam Was wszystkich za zamieszanie i dziękuję za poparcie. Przyznam, że smutek wielki mnie ogarnął...   :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią się schody... :niewiem:

 

Nie jestem jedyny w domu i teść z którym mieszkamy, pomimo również pozytywnego zakręcenia karawaningiem, węszy na każdym kroku teorię spiskową, donosy sąsiadów, deszcz meteorytów i tsunami... Nie mogę iść w zaparte bo będą awantury rodzinne :klotnia: Zresztą już były  :krzykacz:  ...

Także niestety z pomysłu chyba nici i to ze strony, której się najmniej spodziewałem. Przepraszam Was wszystkich za zamieszanie i dziękuję za poparcie. Przyznam, że smutek wielki mnie ogarnął...   :'(

 

Nie przejmuj się :] od tego masz teścia, żeby marudził. Mój nie marudziłby z przyjmowaniem gości - od strony formalnej - "nie ma sprawy  niech sie U.S w :pupa:  cmoknie" - tak by powiedział. Ale za to zakazałby wjazdu na jego trawnik :sciana:  ..

 

nadzieja jest w powolnym urabianiu :] czyli najpierw zapraszasz kulturalnych gości - 1-2 przyczepy na jedną nockę , a później małymi kroczkami powoli dawkujesz coraz większe emocje i w końcu sami zapomną o temacie - że kiedyś mięli coś na przeciw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.