Skocz do zawartości

,,Chorwacja"-Jurków k.Czchowa spotkanie w dniach 5-7.10.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przestańcie z tym Andrychowem.

Firma budująca most ogłosiła upadłość i na razie mostu nie ma i nie będzie.

Dzięki temu Andrychów stał się pusty jak nigdy dotąd , a objazdem pokonujemy trasę przez Andrychów dosłownie 5 razy szybciej niż przed zamknięciem mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i to jest good news, a tak z innej beczki to byłem dzisiaj w Chorwacji,opatrzyłem teren- jest dobrzeee.Namiot barowy z ławkami obok miejsca postoju,jest gdzie łepetynę schować na wypadek deszczu.Zdjęcie nr.4-tutaj staniemy

post-1473-0-91612600-1348491831_thumb.jpg

post-1473-0-94225700-1348491872_thumb.jpg

post-1473-0-34702600-1348492014_thumb.jpg

post-1473-0-22236500-1348492083_thumb.jpg

post-1473-0-93321500-1348492149_thumb.jpg

post-1473-0-61471300-1348492196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak bezdurno zapytam - ten kibelek, to taki sympatyczny, ale będzie się gdzie umyć? Bo ja tam bez kibelka ogólnego se poradzę, ale łazieneczka to by się przydała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak bezdurno zapytam - ten kibelek, to taki sympatyczny, ale będzie się gdzie umyć? Bo ja tam bez kibelka ogólnego se poradzę, ale łazieneczka to by się przydała...

 

 

W jeziorku się będziemy pluskać :) Damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał w rejonie Brzeszcz nie ma żadnych utrudnień ( to troche "mój rejon" prawie codziennie tamtędy jeżdże). Ja planuje jechać w sobote po 14 chyba i jeszcze niewiem czy na Wadowice czy na Oświecim i później Liszki. Trase uznam przed wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co będą jechać od strony BB objazd mostu w Andrychowie http://goo.gl/maps/tuJhP

Jedziemy za Kozami na Czaniec później Brzezinke i na rondzie w lewo, w ten sposób wyjedziemy na Krakowską zaraz za remontowanym mostem.

 

po drodze odwiedzamy kolegę z Roczyn :piwo::-]

 

do Wisły tak jechałem, tzn zaraz przed mostem w lewo, potem na Roczyny, Czaniec i za Kętami powrót na drogę główną (jadąc od krk)

niestety trza jechać trochę na czuja, bo GPS na siłę prowadzi do krajówki :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co będą jechać od strony BB objazd mostu w Andrychowie http://goo.gl/maps/tuJhP

Jedziemy za Kozami na Czaniec później Brzezinke i na rondzie w lewo, w ten sposób wyjedziemy na Krakowską zaraz za remontowanym mostem.

 

 

Brzezinki nawet nie zobaczymy , a jedziemy w Roczynach ul Wiedeńską do Głowackiego..

Ktoś jak pojedzie obcy i pojedzie na Brzezinkę to na 90 % wyląduje na Kocierzu. :krzykacz:

To jest ta sama trasa tylko na normalnej mapie.

 

http://mapa.targeo.pl/,22,19.3388500,49.8529600?l=f53ae4eee95f8398

Edytowane przez Trafko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wysępić wolny weekend.

Dopisać do listy Trafko 4 os.

 

Marcin , czy Polmos Roczyny zawiesił działalność wytwórczą na ten rok? :] Moja aroniówka niestety świeżo zalana, ale mam bukłaczek maliniaka , w miarę dojrzałego

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie malinówka i pigwówka rozcieńczona , bo niektórzy padali jak muchy .

Teraz jest wodzianka i myślę , że będzie ok. :pub:

Cieszy , cieszy. W środę rano wystartuję,wiec ewentualne zapytania w kwestii np. temperatury w Dunajcu czy stanu zarybienia - na Berdyczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest , jedziemy , powiem więcej -już nawet wróciliśmy . Bardzo fajnie było,najbardziej mi się podobał ten kamper za 400 tys. ,chyba sobie zrobię prezent na gwiazdkę , a Tobie Krisio też coś kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.