Skocz do zawartości

,,Chorwacja"-Jurków k.Czchowa spotkanie w dniach 5-7.10.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy

Obserwując grafik spotkań realizowanych w tym roku na terenie małopolskiego,dochodzę do wniosku że niewiele się dzieje,dlatego czas na zmiany.Proponuję spotkanie na terenie kąpieliska ,,Chorwacja" (nie pytajcie skąd nazwa) :-] położonego na terenie Jurkowa k.Czchowa.Kąpielisko jest stosunkowo młode,funkcjonuje ok.3 lat.,jest to stare wyrobisko po żwirowe,które właściciel postanowił przeznaczyć do rekreacji i trzeba przyznać że grosza nie poskąpił.Wrzucę stronę intern. kąpieliska ,dodam jednak że zdjęcia zamieszczone w galerii nie oddają w pełni obecnego zagospodarowania.

 

http://www.kapieliskochorwacja.pl/

 

Miejsce jest ogrodzone,oświetlone ,z zapleczem sanitarnym, z możliwością podpięcia do prądu,chociaż jak to zwykle bywa w temacie skrzynek prądowych ,,szału ni ma". Jeżeli znajdę w tygodniu wolna chwilę to podjadę i zrobię zdjęcia aktualnego stanu zaplecza.Dla wędkarzy jest możliwość za niewielką opłatą- łowienia ryb,zbiornik jest systematycznie zarybiany.

Dla tych którzy nie znają tego zakątka istnieje szereg atrakcji turystycznych takich jak ruiny zamków w Czchowie, Wytrzyszczce, Melsztynie ,zwiedzanie historycznych miejscowości takich jak Czchów ,Zakliczyn.

W temacie samego spotkania;nie ma sensu tworzenia jakiegoś programu pobytu ,bo sami wiecie jak to się kończy :-]

Wrzucę link do mapy z widokiem ośrodka

 

http://maps.geoporta...75&variant=ORTO

 

W temacie ceny za pobyt dostałem zapewnienie że jest po sezonie i nikomu moher z głowy nie spadnie.

Oczywiście będzie grillowanie i ognisko,,,albowiem nie samym słowem człowiek żyje"

Serdecznie zapraszam Beskidników ,Południowców oraz resztę bractwa karawaningowego.Jedyne,czego nie mogę zagwarantować to pogoda...... oraz przyjazdu artysty z Częstochowy, znanego z przebojów takich jak ,, Dziki jazz", oraz ,,Finger najlepszym naszym przyjacielem jest " :] Jeżeli ktoś ma pytania to proszę śmiało je zadawać

 

Lista chętnych

1) Krisio

2) konrad b

3) Staniki

4) Mesert

5) Seba V.

6) Tomo NS

7) Osman

8) Bartosz b

9) Witek

10)Kajman

11)Trafko

12)Marco69

13)Ed

14)Janusz s

15)Kajetan1975

16)Mirhan2

17)Gowinek

18)Łysy

19)Wakr

20)Rafał K

21)Abjan

Niestety , ale już muszę zamknąć listę.Zbyt mały teren na biwakowanie nie pozwala upchnąć zbyt wielu przyczep , a nie chciałbym żeby ktoś miał pretensje że stoi sam w oddaleniu

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Seba - termin masz w temacie 5-7 października tego roku.Mesert zawsze bliżej mi do Chorwacji gdzie mam 170 km a nie 900 km ;-)

Muszę coś pokombinować skoro taki artysta jedzie ;-) a bilety na jego występy jeszcze są???

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - termin masz w temacie 5-7 października tego roku.Mesert zawsze bliżej mi do Chorwacji gdzie mam 170 km a nie 900 km ;-)

Muszę coś pokombinować skoro taki artysta jedzie ;-) a bilety na jego występy jeszcze są???

 

Miodzio -jest jedno wyjście-trzeba jechać do Częstochowy z workiem po kartoflach, złapać mohera i do wora,dziada kalwaryjskiego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmowa jest.... termin jest,lista jest.....Gratulacje wuju..:) Dzisiaj dzwoniłem do Kreta z TVP, mówił że pogoda będzie wyborna w tym czasie. Już się nie mogę doczekać....Zapisywać się szybko, bo miejsca jest tylko na 100 zestawów,komuś może miesjca zabraknąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ziomuś, nie szalej -liczy się jakość a nie ilość. Pasuje wziąć od Rufusa trójnóg plus kociołek,dawno gulaszu nie było albo innej zupki z treściwą zawartością.

Miodzio ,nie zastanawiaj się ,aż tak daleko nie masz a zobaczysz kilka ciekawych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ziomuś, nie szalej -liczy się jakość a nie ilość. Pasuje wziąć od Rufusa trójnóg plus kociołek,dawno gulaszu nie było albo innej zupki z treściwą zawartością.

Miodzio ,nie zastanawiaj się ,aż tak daleko nie masz a zobaczysz kilka ciekawych miejsc.

 

Nawiedzę go może w Weekend:) Może się skusi na wyjazd,w tak szlachetnym gronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuja może z trójnogiem i rufusa zabrać, bedzie miał kto w kotle mieszać

Seba, z Rufusem jest problem -trzepie kasiorę aż wióry lecą,nie wiem czy będziesz w stanie oderwać go od tego pasjonującego zajęcia :palacz: a szkoda ,no bo kto z petardy walnie w środku nocy? Mam nadzieję że po przeczytaniu tego wątku Rufus się zreflektuje i przyjedzie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką okazje wypada zrobić naklejki.

Znając mesercisko to będzie ganiał po lesie z hełmofonem na głowie .

Trzeba będzie znaleźć chętnego , aby wymyślił i załatwił nam piękne okolicznościowe naklejki. :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź Ty mi Trafko z tymi swoimi naklejkami-potrzebne nam naklejki jak świni baletki :-] trzeba ciąć koszty - kryzys mamy

 

Trafko ma rację , naklejki by się przydały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.