Skocz do zawartości

,,Chorwacja"-Jurków k.Czchowa spotkanie w dniach 5-7.10.2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie widze sensu robic naklejek na spocik gdzie bedzie kilka zalog, za duzy koszt druku bedzie

 

i jest to bardzo sensowna wypowiedź :palacz: ,dlatego proponuję się skupić na temacie czysto kulinarnym.Kociołek będzie,wiec proponuję do wyboru ;bigos ,gulasz lub fasolka po bretońsku.Żurek niestety nie wychodzi mi najlepszy ,tutaj monopol mają Staniki lub Witek -obie wersje w wydaniu śląskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba!

 

cyt. " Miejsce jest, fajni ludzie są, tylko terminu nima. 5. Seba "

 

Przywróciłeś mi wiarę w siebie.

 

Też raczyłem nie zauważyć terminu spotkania.

 

Do zobaczenia w Chorwacji!!!!!!!!!!!

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu robic naklejek na spocik gdzie bedzie kilka zalog, za duzy koszt druku bedzie

 

Mając tak bogatego kampera to dla Ciebie nie będzie koszt ufundowania naklejek. :ok:

Z resztą przy takiej małej ilości wyjdzie nas raptem po 3 zł. :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ,załatw 2 naklejki ,nie muszą być ładne-jedna dla Trafki ,druga dla Krisia. Po 50 złotych każda :lol:

To nie zlot krajowy żeby się bawić w naklejki.

W sobotę rano (czyli ok.13.00) ,proponuję wyjazd do Melsztyna,to raptem jakieś 4-5 km.Jeżeli ktoś nie był to gwarantuję piękne widoki na dolinę Dunajca,do tego zwiedzenie ruin jednego z najważniejszych zamków Małopolski. W drodze powrotnej możemy podjechać na rynek w Czchowie i stamtąd spacerkiem do ruin zamku czchowskiego

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że będziemy. Jedyny ból to jest taki, że auto idzie do lakiernika. Jeżeli się wyrobi to innych przeszkód nie widzę.

 

Naklejki wklejam na drzwi szafy od środka, mam jeszcze sporo miejsca więc chętnie coś dokleję. Jak braknie miejsca to są jeszcze drzwi do kibelka :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że będziemy. Jedyny ból to jest taki, że auto idzie do lakiernika. Jeżeli się wyrobi to innych przeszkód nie widzę.

 

Naklejki wklejam na drzwi szafy od środka, mam jeszcze sporo miejsca więc chętnie coś dokleję. Jak braknie miejsca to są jeszcze drzwi do kibelka :skromny:

Witam Kolegę, lakiernika pałą przez grzbiet i gnać do roboty >Podobny problem ma Witek,też lakieruje swojego szerszenia , no ale ile można lakierować?Straż Miejska w Bośni opędziła służbowego Poloneza sprayem - mucha nie siada.Pomysł z wyklejaniem szafy zaczyna mi się podobać , tylko szafę mam za małą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale czy gdyby takie 3 osoby z psem chciały się pojawić niekoniecznie wcześniej zaklepując miejsce, to będzie problem? Bo na razie założenia mówią, że może by się udało. A przy okazji - jak w tamtą stronę chcecie się dostać? Bo przez Kraków, to zabójstwo - wszystko zapchane. Ja jeździłem zawsze przez Suchą Beskidzką, ale teraz tam jakiś most remontują, Pszczyna i cała Wiślanka w tym rejonie rozkopana, wokół Brzeszcz też jakieś remonty, Maków Podhalański - też jakiś most remontowany, Wadowice - jakieś objazdy. Macie jakieś koncepcje? Do Zakopanego jedzie się teraz ponad 4 godziny. Normalnie w 2,5 przejeżdżałem tą trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale czy gdyby takie 3 osoby z psem chciały się pojawić niekoniecznie wcześniej zaklepując miejsce, to będzie problem? Bo na razie założenia mówią, że może by się udało. A przy okazji - jak w tamtą stronę chcecie się dostać? Bo przez Kraków, to zabójstwo - wszystko zapchane. Ja jeździłem zawsze przez Suchą Beskidzką, ale teraz tam jakiś most remontują, Pszczyna i cała Wiślanka w tym rejonie rozkopana, wokół Brzeszcz też jakieś remonty, Maków Podhalański - też jakiś most remontowany, Wadowice - jakieś objazdy. Macie jakieś koncepcje? Do Zakopanego jedzie się teraz ponad 4 godziny. Normalnie w 2,5 przejeżdżałem tą trasę.

 

No ja nie widzę innej opcji jak lecieć na Wadowice w naszym przypadku, będę jechał w piątek późnym wieczorem albo w sobotę wcześnie rano więc mam nadzieję że jakoś to pójdzie i będzie w miarę pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał , nie ma problemu z miejscem,listę prowadzę w zasadzie tylko po to żeby wiedzieć jakie będzie zapotrzebowanie na michę :-] W temacie dojazdu jest problem z Andrychowem,gdzie jest jakiś remont mostu,ale Ty jedziesz prosto na Wadowice.Natomiast od Myślenic sprawa jest prosta , z tym że nie pchajcie się na Bochnię-Brzesko, tylko w Gdowie skręt w prawo- na Łapanów

http://mapa.targeo.p...f1038f0da5c1814

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.