Skocz do zawartości

,,Chorwacja"-Jurków k.Czchowa spotkanie w dniach 5-7.10.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy

Obserwując grafik spotkań realizowanych w tym roku na terenie małopolskiego,dochodzę do wniosku że niewiele się dzieje,dlatego czas na zmiany.Proponuję spotkanie na terenie kąpieliska ,,Chorwacja" (nie pytajcie skąd nazwa) :-] położonego na terenie Jurkowa k.Czchowa.Kąpielisko jest stosunkowo młode,funkcjonuje ok.3 lat.,jest to stare wyrobisko po żwirowe,które właściciel postanowił przeznaczyć do rekreacji i trzeba przyznać że grosza nie poskąpił.Wrzucę stronę intern. kąpieliska ,dodam jednak że zdjęcia zamieszczone w galerii nie oddają w pełni obecnego zagospodarowania.

 

http://www.kapieliskochorwacja.pl/

 

Miejsce jest ogrodzone,oświetlone ,z zapleczem sanitarnym, z możliwością podpięcia do prądu,chociaż jak to zwykle bywa w temacie skrzynek prądowych ,,szału ni ma". Jeżeli znajdę w tygodniu wolna chwilę to podjadę i zrobię zdjęcia aktualnego stanu zaplecza.Dla wędkarzy jest możliwość za niewielką opłatą- łowienia ryb,zbiornik jest systematycznie zarybiany.

Dla tych którzy nie znają tego zakątka istnieje szereg atrakcji turystycznych takich jak ruiny zamków w Czchowie, Wytrzyszczce, Melsztynie ,zwiedzanie historycznych miejscowości takich jak Czchów ,Zakliczyn.

W temacie samego spotkania;nie ma sensu tworzenia jakiegoś programu pobytu ,bo sami wiecie jak to się kończy :-]

Wrzucę link do mapy z widokiem ośrodka

 

http://maps.geoporta...75&variant=ORTO

 

W temacie ceny za pobyt dostałem zapewnienie że jest po sezonie i nikomu moher z głowy nie spadnie.

Oczywiście będzie grillowanie i ognisko,,,albowiem nie samym słowem człowiek żyje"

Serdecznie zapraszam Beskidników ,Południowców oraz resztę bractwa karawaningowego.Jedyne,czego nie mogę zagwarantować to pogoda...... oraz przyjazdu artysty z Częstochowy, znanego z przebojów takich jak ,, Dziki jazz", oraz ,,Finger najlepszym naszym przyjacielem jest " :] Jeżeli ktoś ma pytania to proszę śmiało je zadawać

 

Lista chętnych

1) Krisio

2) konrad b

3) Staniki

4) Mesert

5) Seba V.

6) Tomo NS

7) Osman

8) Bartosz b

9) Witek

10)Kajman

11)Trafko

12)Marco69

13)Ed

14)Janusz s

15)Kajetan1976

 

Dzięki Mesertbow.gifbow.gifbow.gifbow.gif

 

Odmłodziłeś mnie o rokhehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już poprawiony, sorry ale to już wiek robi swoje , wzrok słabnie,pamięć zawodzi , dowcip tępieje, to jakie przyjmiemy nicki dla Twoich znajomych?

 

Wuju...co jak co ale Twój dowcip to sie nie zmienia..wzrok i pamięć to tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Szanowni Karawaningowcze30.gif

 

 

Zaistniały pewne okoliczności otwierające możliwość przybycia naszej skromnej załogi na ww. Zlot.drive.gif

 

Zapytuję jednakowoż azaliż, czy istnieje możliwość przybycia ponadto dwóch załóg spoza forum, za które ręczyć mogę prawicą swą waytogo.gif

 

Pozdrawiambanan.gif

Kajtek

 

Kajtek fajnie że już podjąłeś decyzje. Czekamy na Was!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś , a miałeś ostatnio palca w oku? cfaniaczek.gif Myślę że listę zakończymy na pozycji 20-tej, większa ilość zlotowiczów to braki tlenu, czyjś kij do kiełbasek w czyimś oku,kolejka do sławojki.... i co najważniejsze to znów będę stał przy grillu pół nocy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś , a miałeś ostatnio palca w oku? cfaniaczek.gif Myślę że listę zakończymy na pozycji 20-tej, większa ilość zlotowiczów to braki tlenu, czyjś kij do kiełbasek w czyimś oku,kolejka do sławojki.... i co najważniejsze to znów będę stał przy grillu pół nocy :-]

 

Panie, moje oczy są już tak podziurawione od palców, jak sitko:) Jeden palec w tą jeden w tamtą,nie robi różnicy. Myślę że Ty jako organizator spotkania,będziesz zwolniony od stania przy grilu lub ognisku. W najgorszym razie damy Ci krzesełko:):gitara::pub:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmi Proszę o dopisanie do listy Mirhan2.

Powitać Kolegę, mam nadzieję że nasze towarzystwo nie będzie zbytnio uciążliwe hehe(1).gif

Natomiast w kwestii grillowania to jest takie powiedzenie ,,Pańskie oko konia tuczy" Jak człowiek sam nie dopilnuje grilla, to potem tylko węgiel chrzęści .Nie mogę pozwolić żeby ktoś sfajczył kilka kilogramów mojej krwawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce Szanowny Organizatorze.

 

Niestety ubędzie tego tlenu trochę i kilka oczu więcej do wydłubania będzie.bananaevil.gif

 

Zgodnie z wcześniejszą korespondencją proszę o o dopisanie dwóch załóg pod jakże tajemniczymi nickami: Gowinek i Łysy blush.gif

 

Pozdrawiamy ze stolicy Podbeskidzia i prosimy blagam.gifkolegę Trafko o kontakt w celu próby zgrania wyjazdu naszych załóg. Może dzięki niemu nie wylądujemy w jakimś nędznym zajeździe na Kocierzuhahaha.gif a na porządnym Zlocie.tn24camping.gif

 

Wyjeżdżamy w piątek po południu ok 15.00

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogę z Bielska macie bardzo prostą. Przejeżdżacie przez most w Kobiernicach i skręcacie w prawo na Czaniec. Dalej tak jak droga prowadzi przejeżdżacie przez Czaniec i wjeżdżacie do Roczyn. Tutaj trzeba jechać uważnie. Najpierw będzie droga w dół, mocny zakręt w lewo i pod górę. Gdy wjedziecie na górę trzeba zjechać z głównej w prawo a po 200 metrach na rozjeździe w lewo. Dalej prosto. Na stopie też prosto i dojeżdżacie do skrzyżowanie T. Tam w lewo. Jedziecie do ronda i w prawo, za 200 m kolejne rondo i w lewo. Dojeżdżacie do drogi na Kraków i w prawo. Proste?:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiamy ze stolicy Podbeskidzia i prosimy blagam.gifkolegę Trafko o kontakt w celu próby zgrania wyjazdu naszych załóg.

 

Pozdrawiam

Kajtek

 

 

Eeee tam.

Zobaczę was z okna domu. :banan:

Co do zajazdu na Kocierzu to nie taki on nędzny. :palacz:

post-1808-0-76206900-1348929102_thumb.jpg

post-1808-0-63797100-1348929106_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.