Skocz do zawartości

Sierpień Jura Krakowsko-Częstochowska - Podlesice


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zasadzamy się by odwiedzić kemping w Podlesicach: http://forum.karawaning.pl/topic/5684-jura-autocamping-w-podlesicach/page__hl__podlesice

Obiekt ma na naszym forum dobrą opinię. Myślimy o jednym z dwóch najbliższych weekendów. Albo 3 - 5 sierpnia, albo 10 - 12 sierpnia. Pisze albo, albo, gdyż dopiero w środę wieczorem będę wiedział, który weekend będę miał mocno pracujący.

Chcemy z sobą zabrać rowerki (jest wiele ciekawych i mało ruchliwych tras rowerowych), czołówki (by zajrzeć do łatwych jaskiń), sznurek z karabolami i uprzężami (by dzieciaki się nieco w skale pobawiły). Na dnie budki znajdzie się jeszcze kąpielówki i strój kąpielowy, jakby pogoda była zachęcająca do kąpieli. Oczywiście o grillu i piwku bezalkoholowym nawet nie wspominam.

Jakby byli chętni na małe spotkanko, to byłoby nam bardzo miłoprzytul.gif. Jest nasz czwórka (dzieci: córka 8 lat i syn 4 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od dłuższego czasu zasadzamy się by odwiedzić kemping w Podlesicach: http://forum.karawan...__hl__podlesice

Obiekt ma na naszym forum dobrą opinię. Myślimy o jednym z dwóch najbliższych weekendów. Albo 3 - 5 sierpnia, albo 10 - 12 sierpnia. Pisze albo, albo, gdyż dopiero w środę wieczorem będę wiedział, który weekend będę miał mocno pracujący.

Chcemy z sobą zabrać rowerki (jest wiele ciekawych i mało ruchliwych tras rowerowych), czołówki (by zajrzeć do łatwych jaskiń), sznurek z karabolami i uprzężami (by dzieciaki się nieco w skale pobawiły). Na dnie budki znajdzie się jeszcze kąpielówki i strój kąpielowy, jakby pogoda była zachęcająca do kąpieli. Oczywiście o grillu i piwku bezalkoholowym nawet nie wspominam.

Jakby byli chętni na małe spotkanko, to byłoby nam bardzo miłoprzytul.gif. Jest nasz czwórka (dzieci: córka 8 lat i syn 4 lata).

Dobra baza wypadowa na poblikie zamki a jest ich troche w okolicy. Sam autokamping jest dobry .Byłem tam kilka razy.Dzisiaj tam równiez bede bo mam w okolicy troche ziemi którą kupiłem i jade dalej tam pracowac kamperem.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zasadzamy się by odwiedzić kemping w Podlesicach: http://forum.karawan...__hl__podlesice

Obiekt ma na naszym forum dobrą opinię. Myślimy o jednym z dwóch najbliższych weekendów. Albo 3 - 5 sierpnia, albo 10 - 12 sierpnia. Pisze albo, albo, gdyż dopiero w środę wieczorem będę wiedział, który weekend będę miał mocno pracujący.

Chcemy z sobą zabrać rowerki (jest wiele ciekawych i mało ruchliwych tras rowerowych), czołówki (by zajrzeć do łatwych jaskiń), sznurek z karabolami i uprzężami (by dzieciaki się nieco w skale pobawiły). Na dnie budki znajdzie się jeszcze kąpielówki i strój kąpielowy, jakby pogoda była zachęcająca do kąpieli. Oczywiście o grillu i piwku bezalkoholowym nawet nie wspominam.

Jakby byli chętni na małe spotkanko, to byłoby nam bardzo miłoprzytul.gif. Jest nasz czwórka (dzieci: córka 8 lat i syn 4 lata).

 

Też się wybieram w te okolice ale niestety dopiero we wrześniu. Myślałem o spędzeniu tam poprzedniego weekendu, ale idąc za podpowiedzią z forum którą kiedyś ktoś tu napisał zadzwoniłem się dopytać czy nie ma żadnych imprez na terenie ośrodka. Pani poinformowała mnie o imprezie na 80- 100 osób właśnie na kempnigu przy ognisku i odrazu zastrzegła że raczej będzie głośno. Piszę to żebyś również przedzwonił sobie do nich przed przyjazdem, jak nie chcesz mieć nieprzespanej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do Podlesic możesz pojechać do Rzędkowic. Jest tam nowy kemping , bardzo fajny i kameralny. Odległość od Podlesic do Rzędkowic to około 8km. Nie przebywałem na nim, ale byłem go obejrzeć. Naprawdę jest godny polecenia i jest bardzo spokojnie. Na tym forum był już opisywany. Jedna z grup z forum robiła tam mały zlocik ( na recepcji jest naklejka Caravaning PL). Więcej informacji http://spzdow.republika.pl/pole.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zasadzamy się by odwiedzić kemping w Podlesicach: http://forum.karawan...__hl__podlesice

Obiekt ma na naszym forum dobrą opinię. Myślimy o jednym z dwóch najbliższych weekendów. Albo 3 - 5 sierpnia, albo 10 - 12 sierpnia.

 

Podlesice, bardzo dobry kemping. Jeden problem to imprezy sobotnio niedzielne zarówno na kempingu jak i w hotelu obok. Jeżeli szukasz spokoju to nie tu.

 

Rzędkowice, cisza i spokój no chyba, że mieszkańcy kempingu sami rozkręcą imprezkę, ale to wtedy ognisko i gitara. Jeżeli chcesz na kempingu się „zgubić” to nie tu, pole dość małe.

 

Rzędkowice – Podlesice kilka kilometrów, można zobaczyć obydwa i wybrać. Ja osobiście polecam Rzędkowice.

 

Jeżeli będziecie 3-5 to może Was odwiedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na najbliższy weekend wybieram się trochę dalej na południe - ok 10km na południe od Myślenic - http://meteor-turystyka.pl/podkamiennikiem,poreba.html

 

w tym ośrodku jest basen, był tam też miesiąc temu forumowy zlot rodzinny, miałem być tydzień temu ale dziecko się pochorowało.

 

Odnośnie Podlesic - radzę uważać - widziałem w internecie ogłoszenie, że przez całe wakacje, są tam organizowane turnusy kolonijne na terenie kempingu - nie wiem jakie jest zainteresowanie i czy w ogóle są - ale mnie to wystarczająco zniechęciło - dodatkowo info od Bartka o kolejnych imprezach integracyjnych - dla mnie to za wiele.

 

szkoda bo to ładne miejsce, piękna trawka - byłem z wizytą wczesną wiosną - fotki w temacie o tym kempingu.

 

Może dotrzecie do Myślenic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Myślenicach nie ma takich atrakcji jak w Rzędkowicach. Basen, to my mamy u siebie w mieście. Nas interesuje przyroda: skałki, jaskinie, rowery, spacery - prawdziwe łono natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na najbliższy weekend wybieram się trochę dalej na południe - ok 10km na południe od Myślenic - http://meteor-turyst...iem,poreba.html

 

w tym ośrodku jest basen, był tam też miesiąc temu forumowy zlot rodzinny, miałem być tydzień temu ale dziecko się pochorowało.

 

Odnośnie Podlesic - radzę uważać - widziałem w internecie ogłoszenie, że przez całe wakacje, są tam organizowane turnusy kolonijne na terenie kempingu - nie wiem jakie jest zainteresowanie i czy w ogóle są - ale mnie to wystarczająco zniechęciło - dodatkowo info od Bartka o kolejnych imprezach integracyjnych - dla mnie to za wiele.

 

szkoda bo to ładne miejsce, piękna trawka - byłem z wizytą wczesną wiosną - fotki w temacie o tym kempingu.

 

Może dotrzecie do Myślenic ?

 

Odnośnie Poręby ,to dowiedz się czy tam jest basen już czynny:) Na zlocie niestety jeszcze nie był czynny. I jeszcze jedna informacja ,ten basen miał być dodatkowo płatny!

 

W Myślenicach nie ma takich atrakcji jak w Rzędkowicach. Basen, to my mamy u siebie w mieście. Nas interesuje przyroda: skałki, jaskinie, rowery, spacery - prawdziwe łono natury.

 

Do Rzędkowic wybralibyśmy się na weekend 10-12. 08 ten niestety już zajęty.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że w ten weekend nie pojedziemy. Do spraw zawodowych doszły niestety, sprawy zdrowotneniewiem.gif. Tak więc nasz wyjazd tn24camping.gif do Rzędkowic przekładamy na przyszły weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Światła w budce zrobione, więc zaczynamy pakowanie i w ten weekend ruszamydrive.gif do Rzędkowic. Gdyby ktoś był chętny się spotkać, to byłoby nam bardzo miłoprzytul.gif.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.