Skocz do zawartości

Warto jechać oglądać?


amee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o dwie kreski na prawo od tabliczki znamionowej to jest autoryzacja zdjęcia allegro, widzę tam jeszcze coś po lewej od tabliczki na samym dole ale to chyba zabrudzenie jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi nie pasuje 6 m i 1100 kg ? ta łazienka z rozkładaną umywalką nad kibelkiem jak w małych cepkach . Ale może HOBBY 5,2 m waży 1300 kg a reszta mniej? żeby nie bylo że do ciagania wiatol potrzebny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi nie pasuje 6 m i 1100 kg ? ta łazienka z rozkładaną umywalką nad kibelkiem jak w małych cepkach . Ale może HOBBY 5,2 m waży 1300 kg a reszta mniej? żeby nie bylo że do ciagania wiatol potrzebny !

 

U nie łazienka wygląda dokładnie tak samo, DMC mam co prawda 1200kg ale te przyczepki nie mają żadnego

wyposażenia nawet ciepłej wody, jedynie ja zamiast dwóch łóżek mam piętrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam i płakać mi się zachciało... :) boję się, że jeśli mnie coś takiego spotka to będę musiała iść na tory...

 

to znaczy, że ta:

http://allegro.pl/pr...2368429930.html

też za tania? :)

bo w tej samej okolicy - obejrzę dwie jutro lub pojutrze.

 

Ta druga mi się podoba..ale ja się nie znam... Nie ma przyczep idealnych..zawsze coś się znajdzie, zwłaszcza gdy mają one ładnych parę lat.

 

Jeśli masz w miarę nie daleko, to jedź oglądnij. Tylko najpierw zrób sobie listę tego na co masz zwrócić uwagę..co dyskwalifikuje przyczepę...Panowie dzieś o tym pisali...krok po kroku jak oglądać budkę, żeby potem można było się cieszyć a nie rozpaczać. Proponuję, abyś zapoznała męża z tą listą.

Życzę powodzenia w szukaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eljola, lista już dawno wydrukowana, podzielone co ma oglądać mąż a na co ja mam zwrócić uwagę:) Wszystko przeczytane 3 razy. Jesteśmy przygotowani merytorycznie, jak wyjdzie w praktyce - się okaże. Dwie powyższe przyczepy jedziemy oglądać najprawdopodobniej w środę:) Mąż stawia na Knausa, ja na Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eljola, lista już dawno wydrukowana, podzielone co ma oglądać mąż a na co ja mam zwrócić uwagę:) Wszystko przeczytane 3 razy. Jesteśmy przygotowani merytorycznie, jak wyjdzie w praktyce - się okaże. Dwie powyższe przyczepy jedziemy oglądać najprawdopodobniej w środę:) Mąż stawia na Knausa, ja na Hobby.

 

No to jesteście przygotowani..nic tylko oglądać..a daleko są te budki od Was?

 

My po swoją naginaliśmy ponad 400 km..ale co tam...najważniejsze , że jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Knaus to taki Volkswagen wśród przyczep...nie urzeka wyglądem, ale trudny do zajechania...ale swoje lata już ma. Pamiętaj szukaj miękkich miejsc zaórwno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Ugniataj dość mocno, nie pieść się, wszystko ma być stabilne i twarde

 

Pamiętaj jak Ci pisałem: wszystkie rogi,przy oknach i nadkolach.Podłoga powinna być stabilna...od spodu twarda...Patrz dobrze również podłogę przy podporach, bo to miejsca narażone na obciążenia...tam musi byś idealnie, bo inaczej lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto poprosić któregoś z kolegów z tamtych okolic o pomoc przy oględzinach? Patriks, albo Macieku? Myślę, że zapytać nie zaszkodzi. A nóż-widelec któryś będzie miał chwilkę wolnego czasu i podjedzie z Wami?:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na północ od mojego miejsca zamieszkania a znalazłam jeszcze ofertę hobby:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-prestige-545-i2393711302.html

jedynie 20 km od Bolkowa a ponad 200 ode mnie. Może jakieś chłopaki w ramach weekendu czerwcowego w Bolkowie by skoczyli za mnie obejrzeć :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na północ od mojego miejsca zamieszkania a znalazłam jeszcze ofertę hobby:

http://allegro.pl/pr...2393711302.html

jedynie 20 km od Bolkowa a ponad 200 ode mnie. Może jakieś chłopaki w ramach weekendu czerwcowego w Bolkowie by skoczyli za mnie obejrzeć :P

 

 

Świdnica... 30 km ode mnie

zastanawia mnie co jest na pierwszym zdjęciu na bocznej ścianie?

 

minusek to WC chemiczne

troszkę słabe fotki nie wiele pokazujące - ale jak będziesz przy okazji to warto zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzisiaj w stronę Szczecina oglądać tego Knausa i Hobby. Na temat Hobby dostałam info od forumowicza, że ma zgniły tył - postanowiłam, że podjadę i się przekonam to będę wiedziała przynajmniej jak zgniła przyczepa wygląda. W międzyczasie dostałam zdjęcia od jej właściciela - wrzuciłam na serwer.

http://gim1.swiebodzin.pl/amee/

Z tyłu wewnątrz jak dla mnie nic się nie dzieje, za to prawy przód to jakiś zaciek spory ale nie na ścianie a na kanapie. Bardzo proszę uważne oko o zlustrowanie i opinię. Czy takie plamy są dyskwalifikujące dla przyczepy? Żałuję, że nie ma ani jednego zdjęcia prawego boku z zewnątrz. Celowe działanie??:P

Edytowane przez amee (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.