Skocz do zawartości

Warto jechać oglądać?


amee

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zaciek jest dobrze widoczny, tzn że już od jakiegoś czasu woda penetruje budkę. Oczywiście można to naprawiać, być może w przypadku dachu naprawa to będzie TYLKO ramka okna dachowego. Ale tego się nie dowiesz, do momentu do kiedy nie wyjmiesz okna. Sprzedawca nie pozwoli tego zrobić, a Ty (w związku z tym) nie masz pewności, czy uszkodzona jest tylko rama, czy może woda spenetrowała już kawałek szkieletu dachu ....

Dlatego (ja osobiście) jestem zwolennikiem szukania budki suchej. Jest opcja, że kupujesz budkę do remontu i naprawiasz. Ale niestety, może okazać się, że pozornie niewielki zaciek, w rzeczywistości okaże się WIELKIM ZACIEKIEM i naprawa z 500-1000 zł przeistoczy się w remont, który przewyższy wartość budki.

Dlatego - szukaj suchej - nie pożałujesz. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kuchenkę i wc raczej ma ale lodówka wymieniana, zdjęcia robione tylko jednej strony. ciekawe jakie dmc?

lodówka wymieniona to chyba na plus - nowa i większa,

zdjęcia z jednej strony bo druga strona przyczepy w krzaczorach stoi i się pewnie nie chciało nikomu tam pakować

może uda się dzisiaj wyskoczyć ją obejrzeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lodówka wymieniona to chyba na plus - nowa i większa,

zdjęcia z jednej strony bo druga strona przyczepy w krzaczorach stoi i się pewnie nie chciało nikomu tam pakować

może uda się dzisiaj wyskoczyć ją obejrzeć:)

to tylko jechać fotki zrobić i nam na forum wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lodówka wymieniona to chyba na plus - nowa i większa,

 

Tylko, że to chyba nie jest lodówka kempingowa, a zwykła sprężarkowa. A jeśli tak jest to nie ma zasilania na 230V/12V/gaz a tylko na 230V no i nie wiadomo jak zniesie trudy podróżowania w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko jechać fotki zrobić i nam na forum wrzucić

 

po temacie:(

kuchenki nie ma - "kto by chciał w pokoju gotować", wc nie ma, ogrzewanie jest ale nie wiadomo czy działa, "z gazem nigdy nie wiadomo więc nie używaliśmy bo niebezpieczne, grzejnik był na prąd" - kolejna odpada, szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amee- poszukaj może angielek..one sa bardzo bogato wyposażone :)

 

Coś w tym stylu

http://moto.allegro.pl/abbey-gt-516-5-osob-2-sypialnie-przedsionek-i2362310643.html

 

Nie mówię że ta..wrzuciłam ją tak dla przykładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amee- poszukaj może angielek..one sa bardzo bogato wyposażone :)

 

Coś w tym stylu

http://moto.allegro....2362310643.html

 

Nie mówię że ta..wrzuciłam ją tak dla przykładu

 

Bardzo ładna ta przyczepka, mam też dość niedaleko komis z angielkami

http://motocentrum-leszno.otomoto.pl/tab/truck?page=1

napewno coś bym wybrała, przeglądając różne tematy forum odniosłam jednak wrażenie że angielskie to jakby to dobrze ująć "tani plastik" :) Uprzejmie proszę wszystkich właścicieli angielek o nie obrażani się na mnie, i wyprostowanie mnie w tym temacie. To jak jest - są porządne czy nie? Bo cenowo zdecydowanie konkurencyjne, z gotówką którą posiadam mogę szukać rocznika 1994 - 1995, hobby dla przykładu najwyżej 1986-1989. Skąd ta rozbieżność w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, ja podałąm linka do tej budki tak dla przykładu..że może coś w tym stylu szukać...a nie, że ta jest super ,czy że jej stan jest ok..

Chyba Amee, mnie żle zrozumiałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amee,

nie przekreślaj przyczepy tylko na podstawie zdjęć na aukcji. Tych zdjęć nie robi zawodowy fotograf więc coś co koledzy interpretują jako zaciek lub szpara może być po prostu cieniem lub brudnym obiektywem.

Zadzwoń lub napisz do sprzedającego poproś o więcej informacji i o więcej zdjęć i jak masz blisko to podjedź obejrzeć.

 

W twoim budżecie będzie trudno znaleźć dużą przyczepę z super pełnym wyposażeniem. Pamiętaj też, że przyczepy w tym wieku zawsze będą "coś miały".

Otarcie od gałęzi, gradobicie. Nawet najbardziej dbający o przyczepę forumowicz przed gradem się nie ochroni.

 

Nawet naprawiana przyczepa może być w świetnym stanie. Przyczepy sprowadzane i tam naprawiane mają jeden wielki plus. Naprawę na 90% robił autoryzowany serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta angielka podana "dla przykładu" to doskonały przykład, jak wygląda większość (bo nie wszystkie) angielek.

Nie mam czasu bawić się w obróbkę zdjęć, dlatego tylko szybko wrzucę na co zwracać uwagę.

W każdym razie - ta budka - odpada. Co nie znaczy, że nie można wśród angielek znaleźć perełki. Ale jest to zadanie trudne i perełka będzie w cenie porównywalnej do europejki.

 

Kurrarras - mylisz się i to nawet nie wiesz jak bardzo. Ale nie Ty jedyny. Jako ciekawostkę - zapraszam Cię do mojej galerii pt "rentgen". Zobaczysz ile można wypatrzeć na zdjęciach. Co więcej - wiele usterek zostało potwierdzonych naocznie.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.