Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie przyczepki


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że z takimi wymaganiami i w tym budżecie wachlarza możliwości nie będzie smirk(1).gif, dlatego jeśli nie jest daleko warto obejrzeć tą bambę. Układ przy 4 osobach faktycznie nie będzie komfortowy, no ale zazwyczaj przyczepy z piętrusem są troszkę wyżej cenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam że z takimi wymaganiami i w tym budżecie wachlarza możliwości nie będzie smirk(1).gif, dlatego jeśli nie jest daleko warto obejrzeć tą bambę. Układ przy 4 osobach faktycznie nie będzie komfortowy, no ale zazwyczaj przyczepy z piętrusem są troszkę wyżej cenione.

 

Czy na forum jest ktoś z okolic Piotrkowa Trybunalskiego żeby w zamian za dozgonną wdzięczność, oraz pokrycie wszystkich kosztów mógł przyjrzeć się tej przyczepce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmnażać się planujemy za rok, więc pewnie przez najbliższe 5 lat problem wspólnego spania nie będzie występował, czyba, że macie inne doświadczenia w tej sprawie. Ew. jeden dzieciak tam a jeden na materacyku, śpiworze w przejściu. Taki mam pomysł, ale nie mam doświadczenia. Później można zmienić przyczepkę po tych 5 latach...

 

wiesz wszystko zależy jaki dzieciak ;)

u mnie żona spała z mniejszym a ja z większym (jeden ma 2lata drugi 5lat)

tak było wygodniej bo junior jak się budził to nie trzeba było gonić po przyczepie ;)

 

nie licz że położysz kogoś na środku, nie ma na to miejsca, tam się ledwo da przejść :(

czasem ta węższa kanapa się rozkłada i zajmuje przejście, ale bywa ona jest krótka - 180cm ?

 

taki układ sprawdza się przy większych dzieciakach o ile chcą spać razem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, piętrowe łózko z Adri raczej sobie odpuść.Jest to raczej rozkładany gadżet. Mam takie same w Burstnerze.

 

W dokumentacji jest dpuszczenie chyba do 50kg. Mogę sprawdzić,więc jak sprzedający pisze o spaniu dorosłego

 

to albo ściemnia albo nie wie o czym pisze.Małe dziecko ok., ale będziesz je sam wkładał i wyciągał albo

 

zrobisz sensowną drabinkę. Osobiście proponowałbym Ci 2 oddzielne sypialnie lub stałe piętro.

 

Spanie dzieci to indywidualny temat,moje kiedyś wolały namiot koło cepki. Czasami w czasie złej pogody

 

wracały a czasem nawet to im nie przeszkadzało.

 

W czasie upalnego lata w przyczepie do południa jest w miarę przyjemnie. Potem robi się ciepło.

 

Generalnie przyczepa służy raczej do spania ,resztę pobytu spędza się właściwie w przedsionku.

 

Przy ładnej pogodzie na powietrzu nieodzowny jest wtedy stolik-najlepiej z parasolem.

 

Przy montażu haka najlepiej gniazdo bodajże 16 pin.zawsze mażna założyć przejście i możesz

 

ciągnąć każdą przyczepe.Odwrotnie się nie sprawdza.Zapraszam do siebie mogę Ci pokazać

 

klimę za ok700zł.+ części do montarzu ok 70zł, nr tel. podałam Ci na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie poszukiwaczy. Mój wątek kilka pod Twoim. Przyglądam się Twoim poszukiwaniom, bo zauważyłam że pokrywają się w niektórych przypadkach z moimi. Będę też kibicować i obserwować Twój wątek. Na pewno z pomocą forumowiczów uda nam się znaleźć coś własnego i kiedyś zjedziemy się gdzieś w świecie :-)

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie poszukiwaczy. Mój wątek kilka pod Twoim. Przyglądam się Twoim poszukiwaniom, bo zauważyłam że pokrywają się w niektórych przypadkach z moimi. Będę też kibicować i obserwować Twój wątek. Na pewno z pomocą forumowiczów uda nam się znaleźć coś własnego i kiedyś zjedziemy się gdzieś w świecie :-)

trzymam kciuki

 

 

Ja coraz bardziej zastanawiam się nad: http://allegro.pl/ca...html#tabsAnchor

ale nie wykluczam również: http://forum.karawan...2-1992-dmc-950/

 

Co do tej drugiej to byłem dzisiaj na oględzinach i jest jak najbardziej w porządku. Z mankamentów to brak wody w WC (pompka pracuje, ale woda nie leci), reszta,w tym podłoga są jak najbardziej OK. Tyle, że bez podziału sypialnego... spanie w jednym miejscu

 

Również trzymam kciuki za Was.

Edytowane przez chomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Możesz zamontować gdzie indziej.

Wiem z doświadczenia. Jeżdżę samochodami firmowymi po dwa, trzy lata czyli zawsze na gwarancji i montuję do nich haki, zestawy głośnomówiące itd.

przy pierwszym tak jak ty przeświadczony, że tak trzeba zrobiłem to w ASO. Okazało się, że mój hak montowała firma która się tym zajmuje zawodowo dwie ulice dalej a Skoda przefakturowała usługę.

Podobnie było z przyciemianiem szyb. Zrobiła to inna firma z mojego miasta.

Więc przy kolejnej zmianie samochodu zażądałem od skody pisma, że montując hak u innego nie ASO specjalisty tracę gwarancję. Znasz odpowiedź.

Możesz ewentualnie kupić cały zestaw (hak, wiązka itp.) na Allegro i dać zamontować w ASO. Przepłacisz tylko 200zł na usłudze. A możesz kupić fajny haczyk Vestfalii.

 

 

Cześć Kluchojady.

 

Montaż jakichkolwiek akcesoriów w czasie gwarancji, nawet naklejenie listew na drzwi musi być wykonany w ASO. EOT !

Proszę o pomoc z przyczepką, w kwestii haka pytałem tylko, czy są jakieś specjalne do przyczepek kempingowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmnażać się planujemy za rok, więc pewnie przez najbliższe 5 lat problem wspólnego spania nie będzie występował, czyba, że macie inne doświadczenia w tej sprawie. Ew. jeden dzieciak tam a jeden na materacyku, śpiworze w przejściu. Taki mam pomysł, ale nie mam doświadczenia. Później można zmienić przyczepkę po tych 5 latach...

 

 

 

Witaj, zobacz http://allegro.pl/pr...ml.........moze sie spodoba..... :hehe: prysznica nie ma ( nie wiem jak koledzy ale w kilku litrach wody raczej sie nie wykompiesz, a wilgoc nie sluzy konstrukcja przyczepek) jest jedno wygodne lozko ale dla 2 doroslych i 2 dzieci do 4/6 lat (moje juz wyrosly chociaz ostatni sezon trzy tygodnie twardo spalismy w czowrke, dzieci 10 i 12 lat..... co prawda nie wszyscy sie wyspali... :zly: ale sie dalo...... :lol: ) i tyle, zapraszam.... nie masz daleko ...... Pozdrawaim Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.