Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie przyczepki


chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Bravo musi mieć wiązkę z modułem. Ja za hak i moduł w 2009 zapłaciłem około 600 pln , montaż samodzielny. Za ten sam zestaw ASO chciało 1500 pln. Napisz skąd jesteś, w Bydgoszczy na przykład jest 2 dealerów Fiata i cenowo ze sobą konkurują. Kup hak + wiązkę, niekoniecznie w sklepie internetowym sprawdź w hurtowniach motoryzacyjnych i warsztatach gdzie montują haki. Ceny mają internetowe a za przesyłkę nie kasują. Montaż zleć w ASO i do budżetu na zakup przyczepki dokładasz min 500 pln zaoszczędzone na tej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety Bravo musi mieć wiązkę z modułem. Ja za hak i moduł w 2009 zapłaciłem około 600 pln , montaż samodzielny. Za ten sam zestaw ASO chciało 1500 pln. Napisz skąd jesteś, w Bydgoszczy na przykład jest 2 dealerów Fiata i cenowo ze sobą konkurują. Kup hak + wiązkę, niekoniecznie w sklepie internetowym sprawdź w hurtowniach motoryzacyjnych i warsztatach gdzie montują haki. Ceny mają internetowe a za przesyłkę nie kasują. Montaż zleć w ASO i do budżetu na zakup przyczepki dokładasz min 500 pln zaoszczędzone na tej operacji.

 

 

wiele nie oszczędze. U mnie w ASO hak + wiązka 850 PLN i do tego montaż 330 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele nie oszczędze. U mnie w ASO hak + wiązka 850 PLN i do tego montaż 330 PLN.

 

http://allegro.pl/przyczepa-adria-stan-super-z-prysznicem-i2245486360.html

 

- toto będzie miało hamulec najazdowy ? - sprzedający nic nie piszę, nie chciałbym wyjść na laika (którym jestem w tym temacie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele nie oszczędze. U mnie w ASO hak + wiązka 850 PLN i do tego montaż 330 PLN.

 

Nie wiem jak we fiatach, ale czy aby na pewno montaz haka musi robić aso ?? Pytam bo u mnie montaż orginalnego haka = przykręcenie 4 śrub (w fabrycznie przygotowane miejsca w bagażniku) + odpiecie kabelka od tylej lampy i wpiecie go rozdzielacz. / ok trzeba było jeszcze zdemontować zderzak ale ten jest na klipsach więc to żadna robota /

 

Hak kupiłem na allegro za 300zł, montaż miał być samodzielny pod domem, ale skończyło się na kanale bo dostęp był utudniony (+100zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak we fiatach, ale czy aby na pewno montaz haka musi robić aso ?? Pytam bo u mnie montaż orginalnego haka = przykręcenie 4 śrub (w fabrycznie przygotowane miejsca w bagażniku) + odpiecie kabelka od tylej lampy i wpiecie go rozdzielacz. / ok trzeba było jeszcze zdemontować zderzak ale ten jest na klipsach więc to żadna robota /

 

Hak kupiłem na allegro za 300zł, montaż miał być samodzielny pod domem, ale skończyło się na kanale bo dostęp był utudniony (+100zł).

 

Cześć Kluchojady.

 

Montaż jakichkolwiek akcesoriów w czasie gwarancji, nawet naklejenie listew na drzwi musi być wykonany w ASO. EOT !

Proszę o pomoc z przyczepką, w kwestii haka pytałem tylko, czy są jakieś specjalne do przyczepek kempingowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę z Poznania (Gruszczyn), sobie od razu odpuśćcie! A Adria wydląda przyzwoicie, ale ze zdjęć nie wiele widać. Może gdyby Grzesiek- Gfizyk oblukał to by coś powiedział. A zaglądaliście na forumową giełe? Tam kilku kolegów wystawiło swoje budki, a jedna na pewno w przystępnej dla Was cenie.:ok:

 

P.S. I to coś, ma hamulec najazdowy! Pytanie tylko czy sprawny? Ale sprzedający oświadcza że wszystkie urządzenia sprawne :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę z Poznania (Gruszczyn), sobie od razu odpuśćcie! A Adria wydląda przyzwoicie, ale ze zdjęć nie wiele widać. Może gdyby Grzesiek- Gfizyk oblukał to by coś powiedział. A zaglądaliście na forumową giełe? Tam kilku kolegów wystawiło swoje budki, a jedna na pewno w przystępnej dla Was cenie.:ok:

 

P.S. I to coś, ma hamulec najazdowy! Pytanie tylko czy sprawny? Ale sprzedający oświadcza że wszystkie urządzenia sprawne :niewiem: .

 

Czy ewentualna niesprawność hamulca najazdowego wyjdzie w trakcie przeglądu ? Jaki jest koszt naprawy w sensie od do w razie czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak we fiatach, ale czy aby na pewno montaz haka musi robić aso ?? Pytam bo u mnie montaż orginalnego haka = przykręcenie 4 śrub (w fabrycznie przygotowane miejsca w bagażniku) + odpiecie kabelka od tylej lampy i wpiecie go rozdzielacz. / ok trzeba było jeszcze zdemontować zderzak ale ten jest na klipsach więc to żadna robota /

 

Hak kupiłem na allegro za 300zł, montaż miał być samodzielny pod domem, ale skończyło się na kanale bo dostęp był utudniony (+100zł).

 

WITAM, HAK MUSI MIEĆ ATEST, A MONTAŻ JEGO W TRAKCIE GWARANCJI MUSI BYĆ W ASO LUB ZA JEJ ZGODĄ POD RYGOREM UTRATY GWARANCJI. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesprawność hamulca wyjdzie podczas pierwszego hamowanie. Po wciśnięciu pedału najpierw czuć delikatne (prawie niezauważalne pchnięcie) a potem zastaw pięknie hamuje. Przy niesprawnym ta tona pcha auto tak, że na pewno się zorientujesz. A co do cen ewentualnej naprawy to kol. Andrewa1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, HAK MUSI MIEĆ ATEST, A MONTAŻ JEGO W TRAKCIE GWARANCJI MUSI BYĆ W ASO LUB ZA JEJ ZGODĄ POD RYGOREM UTRATY GWARANCJI. E.T.

 

Nie krzycz to po pierwsze ;)

 

po drugie proszę nie rozsiewać herezji ... to że ASO na pierwszy rzut powie że jest utrata gwarancji to można ich śmiechem rozłożyć...

 

jak się bardzo uprą to tylko utrata gwarancji na elementy które uległy zmianie (korozja w okolicach montażu haka) + instalacja elektryczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc z przyczepką a nie z hakiem :D

Bedzie montaż w ASO i tyle. Nie chcę ryzykować jakichkolwiek problemow, to nowy samochód kupiony przeze mnie, ma zaledwie 40 tyś km. zrobione w rok i nie będę uprawiał przy nim żadnego rzeźbiarstwa. Hak ma być oryginalny i montowany w ASO, zeby w razie czego nie było zwalania winy z ASO na producenta haka, a z producenta haka na montażystów. Mialem telefon kiedyś z jednej firmy a internet z drugiej i wiem jak wyglądały reklamacje :sciana: . Hak będzie w ASO i kropka ;) Teraz pytanie co pod niego podczepić.

Nadal poszukuje przyczepki o dmc do max 1300 (najlepiej w okolice 1000), z 2 sypialniami lub jedna sypialnia i lozkiem pietrowym, kibelkiem kasetowym orpoznianym z zewnatrz, przedsionkiem, suchą w cenie do 8000 - 10000 ze sprawną lodówka i kuchenką oraz stabilizatorem. Z ważnym ubezpieczeniem i przeglądem. Bezwypoadkową Reszta, w tym rocznik i producent nie ma zupełnie żadnego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta przyczepka ma jakieś mankamenty widoczne na zdjęciach - wydaje się optymalna tylko cena chyba ciut wysoka

http://allegro.pl/caravelair-4-osobowa-z-przedsionkiem-i2265292685.html#tabsAnchor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta przyczepka ma jakieś mankamenty widoczne na zdjęciach - wydaje się optymalna tylko cena chyba ciut wysoka

http://allegro.pl/ca...html#tabsAnchor

 

 

 

Spójrz na to rozkładane łóżko jest raczej "jedno" osobowe ... bo zwęża się z jednej strony i raczej nie wyśpią się na nim 2 osoby.

 

Nie wiem czy nie doczytałem ale w jakim wieku masz dzieci? czy będą chciały spać w jednym wąskim łóżku ... może skup się na wersjach z piętrowym łóżkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to rozkładane łóżko jest raczej "jedno" osobowe ... bo zwęża się z jednej strony i raczej nie wyśpią się na nim 2 osoby.

 

Nie wiem czy nie doczytałem ale w jakim wieku masz dzieci? czy będą chciały spać w jednym wąskim łóżku ... może skup się na wersjach z piętrowym łóżkiem??

 

to łóżko wcale nie musi się zwężać - ale nie wiem jak jest w tej konkretnej przyczepie.

 

fakt jest taki, że itak mogą chcieć osobne łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to łóżko wcale nie musi się zwężać - ale nie wiem jak jest w tej konkretnej przyczepie.

 

fakt jest taki, że itak mogą chcieć osobne łóżka.

 

 

Rozmnażać się planujemy za rok, więc pewnie przez najbliższe 5 lat problem wspólnego spania nie będzie występował, czyba, że macie inne doświadczenia w tej sprawie. Ew. jeden dzieciak tam a jeden na materacyku, śpiworze w przejściu. Taki mam pomysł, ale nie mam doświadczenia. Później można zmienić przyczepkę po tych 5 latach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.