Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie pismo znalazłem na Fb

Przesyłam odpowiedz Ministra Webera na pismo Senatorów w sprawie zwolnienia z opłat pojazdow kempingowych.
 
 
 
Jak się kliknie na pismo to się wyostrzy, nie wiem czemu tak jest:sciana:
 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Analog82 napisał:

Pytanie do ludzi co juz zwrocili sprzet... jak dlugo trwa zwrot kasy na konto? U mnie juz powoli mija 3 tygodnie i dalej nic i zastanawiam sie czy nie przedzwonic z pytaniem jak wyglada obsluga wniosku.

Ja zwrot za boxa miałem na drugi dzień. Zwrot pozostałych środków w dwóch przelewach po ok 5 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwrot za boxa miałem na drugi dzień. Zwrot pozostałych środków w dwóch przelewach po ok 5 dniach.
Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta? Ja robiłem zwrot przez konto etoll. Na razie czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Analog82 napisał:

Pytanie do ludzi co juz zwrocili sprzet... jak dlugo trwa zwrot kasy na konto? U mnie juz powoli mija 3 tygodnie i dalej nic i zastanawiam sie czy nie przedzwonic z pytaniem jak wyglada obsluga wniosku.

Mój brat dwa tygodnie temu wysłał wniosek przez internet i zdjęcia urządzeń, na razie cisza, wczoraj dzwonił i był 91 w kolejce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat dwa tygodnie temu wysłał wniosek przez internet i zdjęcia urządzeń, na razie cisza, wczoraj dzwonił i był 91 w kolejce
Teraz pewnie mają tam ostry sajgon. Ja żałuję, że nie zrobiłem tego we wrześniu, ale z drugiej strony mi się nie chciało

Teraz trzeba cierpliwie czekać. Czy mi oddadzą kasę za miesiąc czy za 3? Co za różnica w zasadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta? Ja robiłem zwrot przez konto etoll. Na razie czekam

Ja tez tak oddawalem, ale najwidoczniej maja teraz duzo tych wnioskow, wiec moze im to troche zajac. W sumie nie ma roznicy kiedy to ogarna, ale chyba zadzwonie w tygodniu i podpytam sie czy w ogole oni maja to w systemie, bo znajac moje szczescie to pewnie cos sie gdzies "zawieruszylo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Analog82 napisał:

Ja tez tak oddawalem, ale najwidoczniej maja teraz duzo tych wnioskow, wiec moze im to troche zajac. W sumie nie ma roznicy kiedy to ogarna, ale chyba zadzwonie w tygodniu i podpytam sie czy w ogole oni maja to w systemie, bo znajac moje szczescie to pewnie cos sie gdzies "zawieruszylo"

Hahaha, ja właśnie zajrzałem na swoje konto e-toll i moje zgłoszenie dotyczące zwrotu urządzenia zniknęło :D Więc pytanie czy je rozwiązali czy w jakikolwiek sposób przetworzyli, ale na moim koncie nie ma po nim ani śladu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

Hahaha, ja właśnie zajrzałem na swoje konto e-toll i moje zgłoszenie dotyczące zwrotu urządzenia zniknęło :D Więc pytanie czy je rozwiązali czy w jakikolwiek sposób przetworzyli, ale na moim koncie nie ma po nim ani śladu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale Ty pewnie oddawałeś w punkcie obsługi klienta?

Tak, oddawałem 9 września na BP, jeszcze przed tym sajgonem, zanim setki, albo i tysiące firm transportowych zawaliły operatora zwrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Tomii odpiął/ęła ten temat
  • 3 miesiące temu...
W dniu 8.11.2021 o 14:54, gosiula napisał:

Tak  czytam i widzę że wszyscy  będziemy czekać bez względu , gdzie był złożony i jak wniosek

Ja się doczekałem. Wszedłem na konto e-toll i jest kasa. Żadnej informacji, odpowiedzi na moje zgłoszenie nie otrzymałem. Po prostu pieniądze się pojawiły i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.