Skocz do zawartości

Prośba


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... a jeszcze parę miesięcy temu wszyscy interesowaliśmy się zlotem, wakacjami, przyczepami, kamperami a teraz ??? !!! Co post to jakaś zadyma. :-] Ludzie, opanujmy się :jump:

Doszło do tego, że przed wysłaniem jakiegokolwiek postu sprawdzam go 10 razy czy aby na pewno nikogo nie uraziłem, czy nie wygląda on na post do podbicia ilości postów, czy wogóle on ma sens, czy jest w odpowiednim dziale co by nie zaśmiecać itp, itd.

 

Teraz brakuje jeszcze żebyśmy zaczęli oficjalnie rzucać mięsem na forum i mamy komplet.

Koledzy, jak sobie popatrzymy w oczy następnym razem jak się spotkamy ? :ok: Jak piffko wypijemy razem skoro za chwilę każdy z każdym się pokłóci?

Czy o to nam chodziło ?? :-]

 

Post kompletnie nie pasuje do tego tematu ale cóż, za 11 razem stwierdziłem że i tak go wyślę.

Przykra sprawa ... :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak sobie popatrzymy w oczy następnym razem jak się spotkamy ? Jak piffko wypijemy razem skoro za chwilę każdy z każdym się pokłóci

 

A wiecie co ja sobie myślę? Dobrze ,że nie mogłam przyjechac do Zdworza na zlot.

Chyba nie chciałabym jednak z większością z Was spotkać się,

Skąd u Was tyle złości i nienawiści? :swieca:

Nie lubię takich ludzi!!!!!

Podkreślam nie mówię tu o wszystkich ,lecz o tych najbardziej zaciekliwych.

Panowie wrzućcie na luz! Niedługo wakacje cieszmy się z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jump: Dyskutujmy, ale szanujmy się. Ja się staram jak umiem (choć może mi nie wychodzić w pełni) :ok: Tak długo budowaliśmy te Forum a tak szybko możemy je zniszczyć :swieca:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja !!!

Na forum jestem codziennie , zalogowany czy nie , ale jak czytam ostanie wypowiedzi , to odchodzi mi ochota na napisanie jakiegokolwiek postu. Co druga wypowiedź , przypomina wypociny zadufanego w sobie malkontenta. Tematy właściwie o niczym , urastają do rangi niewiadomo jakiego problemu.Trochę luzu , a wiecznie niezadowolonym proponję wyprowadzić się na bezlune wyspy (każdy na inną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wysłaniem jakiegokolwiek postu sprawdzam go 10 razy czy aby na pewno nikogo nie uraziłem,

Poszedłem dalej, wysłałem zapytanie na PW do osoby której miał post dotyczyć (bo chciałem z tej osoby zażartować ) czy Go nie urazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwólmy, by jakies głupie spory o błahe sprawy zepsuły, to co udało się nam wszystkim osiągnąć. Chyba nikt ni z tu obecnych tego nie chce, ale te chęci musza się przełożyć na realną postawę. Myślę, że nie mam sensu dyskutowanie o tym, kto jest "ok", a kto nie, gdyż i tak nie doszlibyśmy w tym względzie do porozumienia, poza tym nie o to chodzi. Może po prostu czas by wszyscy spuścili zasłonę miłosierdzia nad pewnymi postami, by uniknąc kłótni psujących atmosferę. Wierzę, że wszystkim leży na sercu to co, dzieje się na anszym wspólnym kawałku przestrzeni wirtualnej, na który wszyscy pracowaliśmy 1,5 roku i nie pozwolimy, by to zepsuć. Proszę, pokażcie mi, że moja wiara nie jest bezpodstawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, pokażcie mi, że moja wiara nie jest bezpodstawna.

Myślę że to są wyjątki potwierdzające regułę.Wszyscy maja frustracje z powodu ciepłych dni i braku urlopu,no i skutki tego widać :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.