Skocz do zawartości

Walentynkowe spotkanie dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! :)

Wstępnie ustalaliśmy ,że spotkamy się w Prima Aprilisowym klimacie ale kto by tam czekał do kwietnia jak mamy taką fajną okazję do spotkania .

 

W tym układzie pozostaje mi wraz z Adamem (Turtl'ikiem) oraz innymi uczestnikami poprzedniego Mikołajkowego spotkania na imprezę tematyczną .

Tematem przewodnim są ...

:serce:WALENTYNKI :serce: .

 

Tradycyjnie zapraszamy osoby chętne do uczestnictwa w w/w imprezie z oraz spoza rejonu "Wielkiej Dziury" . Kto ma ochotę popląsać , pośmiać się we wspólnym gronie to najpiękniej zapraszamy .

 

Zapraszamy Was do spotkania w sprawdzonym już przez nas miejscu , tj.:

Ośrodek Sportów Wodnych "WITKA" http://www.witka.com.pl/

 

Namiary na bramę -

N 51 02 24 50

E 14 59 07 39

 

Wstępnie Adam (Turtl) zarezerwował ośrodek na dobę 11/12.02.2012r.

Do dyspozycji mamy fajne domki na nocleg , salę do baletów i plumkania z pełnym wyposażeniem (sztućce , talerze , ... ;) )

 

Ośrodek chroniony z parkingiem .

 

Wzorem poprzedniego spotkania przewidujemy do całości imprezy dołączyć obiadokolację . Resztę posiłków przygotowujemy i przywozimy ze sobą w ilościach , które pozwolą nam na przeżycie :) w dniu następnym .

 

Zapleczem muzycznym kieruje sprawdzony DJFred(zi)o .

 

Pomysły ? Pewnie zrodzą się same w dalszej części wątku .

 

Co do spraw finansowych myślę , że najbardziej kompetentną osobą będzie Adam .

Chodzi o zabezpieczenie w postaci zaliczki na przygotowanie posiłku (wspomnianej obiadokolacji). Reszta spraw pozostaje do rozliczenia na miejscu ale o tym to już wspomni Turtlik .

 

Mi pozostaje utworzyć listę chętnych . Zapraszam do zapisów i później do uczestnictwa w fajnej imprezie .

 

Ciekawskich odsyłam do wątku Mikołajkowego - http://forum.karawaning.pl/topic/9694-mikolajkowe-spotkanie-dolnoslazakow-i-przyjaciol/

 

Jacek (Piaskowy) ! Ustalaj z Anią zmiany bo ja nie mam zdrowia czekać tak długo . :lol:

 

Lista chętnych :

1. finger - 2 osoby

2.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich jak zwykle serdecznie. Nasz Areczek - Finger zaproponował któregoś dnia spotkanie pod tytułem "Walentynki", broniłem się przed tym jakieś 2 sekundy. Oczewiście ze swojej strony zrobię wszystko żeby zabawa była przednia.

Jeżeli chodzi o finanse to wstępnie mamy te same warunki co na Mikołajkach tj. 120 zł. od pary i w cenie jest nocleg + obiadokolacja. Dokładne ceny ze względu na ogólne podwyżki będziemy znali około 7 stycznia, różnica może sięgać nie więcej niż 10-15 zł. choćby ze względu na podwyżkę cen energi (domki i sala balowa - jama ogrzewane są elektrycznie).

Nasza propozycja co do obiadu troszkę odbiega od przyjętej normy, tzn. proponujemy zupę gulaszową, i za 2-3 godziny 2 danie (tradycyjny schabowy) jako późna kolacja - godz. 22. :slina:

Prosimy każdego, kto będzie się wypowiadał w tym temacie, żeby wyraził swoją opinię co do posiłków. Zapisy będziemy przyjmować do 5 lutego.

Mile widziane w kreacjach akcenty Karnawałowo - Walentynkowe :bevil:

 

 

Osoby, które uważają że są już pewne swojej obecności proszone są o dokonanie wpłaty - zaliczki po 20 zł. od osoby na niżej podane konto:

 

KREDYT BANK S.A. 16 1500 1429 1014 2020 9722 0000

 

Lista chętnych :

1. finger - 2 osoby

2. turtl - 2 osoby

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż

zapisuje się wstępnie na listę chętnych lecz z wielkim niepokojem co do zmian mojej żonki i mego zdrowia

co do jedzonka to ja bym postawił na golonkę znaną wtajemniczonym (pychota)

Lista chętnych :

1. finger - 2 osoby

2. turtl - 2 osoby

3 piaskowy -2 osoby ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż

zapisuje się wstępnie na listę chętnych lecz z wielkim niepokojem co do zmian mojej żonki i mego zdrowia

co do jedzonka to ja bym postawił na golonkę znaną wtajemniczonym (pychota)

Wierzę , że zjemy goloneczkę w Waszym towarzystwie . Trzeba będzie poczekać do godz. 0.00 to poczekam . Był czas przywyknąć ;)

 

No i mamy pierwszy nieoficjalny punkt programu - golonka :):slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, Ela która nas przyjmuje na Witce twierdzi że potrafi przygotować taką golonkę a może nawet lepszą. Ale myślę, że możemy zamówić to wikwintne danie na niedzielę w formie późnego śniadania, załoga z Popularnej takie zamówienie dowiezie ... a do północy wytrzymuję i do rana też ... :)) tak więc przybywajcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnych zabiegach Adam chodzi jak nakręcony przez tydzień i nie ma tego po ziołach . :hehe: W razie czego Adaś pożyczysz w kryzysowej sytuacji ;)

 

Coś nie widzę Naczelnego kibica ze Zgorzelca .

:hmm: Może jeszcze wraca po świętach . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie my się piszem. Musimy jeszcze sprzedać dzieci. Aukcje alegro szybko działają.

 

 

1. finger - 2 osoby

2. turtl - 2 osoby

3 piaskowy -2 osoby ???

4 elmik - 2osoby ???

 

 

Z pozdrowieniami

Agnieszka i Marcin

Edytowane przez Elmo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiemy:

 

 

1. finger - 2 osoby

2. turtl - 2 osoby

3 piaskowy -2 osoby ???

4 elmik - 2osoby

 

 

Z pozdrowieniami

Agnieszka i Marcin

 

Ps.:

A nie da rady już od piątku?? oczywiście tak wstępnie pytam.

Edytowane przez Elmo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmik jeszcze Cię trzyma po Sylwku bo "cóś" się dublujesz ?

Znaki zapytania proszę mi zlikwidować na liście . :ok:

 

PS - Terminy napięte . Spotkanie krótkie bo bez przyczep się spotykamy .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...

Trzeci nieoficjalny punkt programu ...? :hmm:

Jakaś mała niedzielna wycieczka ???

Zobaczymy jakie będą chęci i możliwości . Nie możemy cały czas do kierowania angażować Patrycji Turtlikowej bo nas zamknie w trakcie imprezy w "beczce" . A z "beczki" to już tylko wentylacyjnym ... :hehe:

 

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie będą warunki pogodowe . :bzik:

Czy to będzie już lato czy jeszcze zima , której jeszcze "nima" . :hehe:

Nie wiemy też ile będzie osób na imprezie .

Pożyjemy , zobaczymy .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wycieczki objazdowej to wszystko zależy od ilości chętnych, w środę mam trochę więcej wolnego czasu to przebadam sytuację i dam znać jakby wyglądało wynajęcie busa np na 4 godziny, wiadomo że im więcej chętnych tym taniej na głowę ale nie dzielmy skóry na misiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.