Skocz do zawartości

Walentynkowe spotkanie dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Adaś , może z listą chętnych zapisywać chętnych na naklejki i znaczki .

 

Jak coś to finger - 2 x znaczek , 2 x naklejka

 

 

Adaś , to nie do nas . Thorniak tylko się wypłakał . :hehe:

no no....glownie ze smiechu :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie Michałku (Nergalku) informujemy Cię , że nie zamierzamy rozprawiać na naszych spotkaniach o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy .

Jesteśmy w tym gronie zgodni co do tego , że ku temu stworzone są inne miejsca i terminy niż nasze spotkania .

Swoją drogą Thorniaczku to znając mnie dziwię się , że wpadłeś na taki pomysł . :look::bevil:

 

Teraz w sprawie spotkania . Znaczki i naklejki są w starej cenie , tj.:

znaczek (buton)- 2,50zł

naklejka - 1,50zł

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał przez jakiś czas nie bywał na forum , dotarły do niego informacje o "OKAKOKA" i w ten sposób wyraził swoje "zdziwienie" nie tylko w tym temacie.

 

 

 

 

:ee: Myślałem że koledzy sie ,,Jorneli" ,ale nie jak zwykle ,,Legenda czuwa (100pa) '' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ee: Myślałem że koledzy sie ,,Jorneli" ,ale nie jak zwykle ,,Legenda czuwa (100pa) '' :lol:

Ja się "Jornęłem" co chyba wynika z treści postów . A w sumie to nie ma co roztrząsać bo zaineresowania nasze każdy zna .

Aby do wiosny a tymczasem blisko coraz bliżej spotkania :serce::yay::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych :

1. finger - 2 osoby / 2 naklejki , 2 plakietki

2. turtl - 2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

3 piaskowy -2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

4.elmik - 2osoby

5.Wiecho57 - 2 osoby / 2 naklejki+2 plakietki

6.TOMMAR - 2 osoby

7.Akissjg - 2 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapisanych, jeszcze nie zapisanych i Tych, którzy jeszcze się nie doczytali w forum o tym spotkaniu. Po rozmowie z Panią Elą przedstawiam koszt ostateczny: Nocleg - 40 zł. obiado-kolacja - 30zł. czyli mamy 70 zł. od osoby za fajną zabawę w doskonałym toważystwie, jest minimalnie drożej niż poprzednio ale gólnie ceny idą w górę a i jadło przygotowane będzie droższe niż rosołek i schabowy. Propozycja:

 

zjeżdżamy się do godz. 18-19

około godz. 19:00 zupa gulaszowa

po zupie do czasu kiedy ostatni nie padną na parkiet - tańce, hulanki , swawole...

około 22:00 zostanie podany kurczak z rożna 1/2 szt na osobę ale zostanie poćwiartowany i podany w kawałkach na półmiskach z kaizerką lub grachamką.

 

Do dnia 04.02.2012 umówiłem się że podam liczbę osób celem zakupu produktów spożywczych, wobec czego proszę wszystkich chętnych o wpłacenie tzw zadatku w wysokości 30 zł. od osoby, który to ma być przeznaczony na zakup w/w produktów i który po 4 lutego nie będzie zwracany w przypadku rezygnacji.

 

Nr konta do wpłat 16 1500 1429 1014 2020 9722 0000

 

Jezeli jest inny pomysł na obiado-kolację proszę podpowiedzieć bo do 4.02 jeszcze możemy zmienić menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy my możemy dojechać o godzinie 24-00 :dzieki:

Widzę , że kochasz mnie testować na wytrzymałość . :hehe:

 

 

Turtlik , mi propozycja pasuje .

 

PS - Mało piszę teraz bo mam sporo spraw na głowie . Cieżko mi się ogarnąć ale z kasiorą zdążę . :)

 

Wszystko niczym w filmie "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz":

 

"-Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.

– No, ubierasz się pan.

– W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? " :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, normalnie zawiedli byście wszystkich gdyby było inaczej ale jest to oryginalne i zaczyna być słodkie, zamknę barek na klucz i powiem wszystkim że czekamy na Was inaczej nie dam kropli spróbować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taka dziwną ciekawostkę. Przez ostatnie 4 dni temat przeczytało ponad 100 osób i nikt nie wyraził nawet opini , że nie wspomnę o wyrażeniu chęci uczestnictwa. Ciekawe, czy czytamy wątki żeby zabić czas czy jednak szukamy czegoś ciekawego, a może obawa, niechęć bo bez przyczep ? Te osoby, które już były w tym miejscu nie trzeba zachęcać, może inni pójdą w nasze ślady, czasu troszkę jeszcze jest a koszt niewielki jak za fajną zabawę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu!!! Może nie ma co tak zachęcać do zapisywania się na takie bezprzyczepkowe spotkania bo jeżeli większe grono zobaczy że to także fajna forma spotkania się w okresie kiedy pogoda nie sprzyja ogólnie przyjętej formie spotkań może być problem z parkingiem . Kto się sam o tym nie przekona niech żałuje .Termin coraz bliższy :hej:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu, chyba masz racę z tym zachęcaniem, kto chce się rozerwać w te paskudne dni, ten wie co ma zrobić. Butelczynę grzańca już kupiłem ale jeszcze chyba kupię w Czechach butelkę rumu (mają pyszny) i znowu zrobisz gorące cudeńko :slina: Nasz "francuz" :gitara: bardem zwany też się do listy na dniach dopisze, tylko chce to zrobić jak się należy tzn. najpierw się zarejstruje w forum i tu problem bo nie wie jaki NICK sobie spożądzić, pewnie taki żeby pasował do jego franuskich piosenek :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.