Skocz do zawartości

Walentynkowe spotkanie dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Wracająć do zapytania Wiesia o obowiązujązy strój, czekamy na propozycje, stroje w konkretnym temacie czy swoboda ubioru. Pamiętajmy, że w Jamie nie jest za ciepło ale obiecano mi lepsze ogrzewanie niż ostatnio a z drugiej strony będzie to impreza z karnawałem i Walentynkami w tle. Możemy zaszaleć, zauważyłem już że bractwo, które się wybiera, opiera się na szaleństwie i dobrej zabawie nad wszystko :bevil::miga::kosz::mlot::yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że w Lubaniu to już śpią, a to czujne czorty są, reagują natychmiast. Już ja Was Wszystkich gorąco przywitam, kostki lodu w kieszeniach lepiej zabierzcie :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dogrzanie to znamy inny sposób. stroje raczej warstwowo, na cebulkę, w miarę wzrostu temperatury coby coś usunąć. Pierwszy gorący posiłek mamy planowany na 19:00 i myślę że przed tą godziną powinniśmy się zjechać. Oczywiście wcześniej też można być, my i Fredziu planujemy być na miejscu około 15:00 żeby wszystkich przywitać i ewntualnie przeprowadzić ostatnie uzgodnienia z Panią Elą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. cisza przed burzą . :)

Adaś , jestem na emigracji , jak wrócę to zaniosę projekt znaczka do robótki .

Czy możesz stworzyć listę po której będzie jasność ile czego zamówić ?

Z góry dzięki . :ok:

PS - Wiesz , że na wyjeździe :bzik::pub: trochę gorzej się myśli , a nie chcę kogoś pominąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem listę ponowię, gdyż jest ona gdzieś wcześniej, teraz lecimy do Szklarskiej na Sniegolepy , popatrzeć jak ludziska przelewają swoje fantazje na bryłę śniegu. Cieszę się że wreszcie coś ruszyło bo już miałem czarne myśli, wstydzę się teraz że zwątpiłem i występuję o samoukaranie :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzę się teraz że zwątpiłem i występuję o samoukaranie :czerwona:

:look: Jak mogłeś ?! Nie wiem czy samoukaranie wystarczy . Zawiążemy :palacz::palacz: :palacz: komisję (na wzór komisji sejmowej) i przeprowadzimy śledztwo , kiedy , kto i z jakiego powodu nakłonił Cię do zwątpienia . Wyniki śledztwa komisji opublikujemy w raporcie podczas spotkania , zwołamy konferencję prasową a nad karą :chaja: wspólnie się zastanowimy . Oj będzie bolało .

Już nigdy nie zwątpisz . :skromny::hehe:

 

PS - Adaś , aktualizacja listy będzie potrzebna bo nie wiem ile osób jeszcze będzie , których nie ma na forum .

Ty to wiesz najlepiej .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z wycieczki. Rzeźby w sztucznym kolorowym świetle prezentowały się znacznie lepiej, przestawie tylko kilka bo tu nie miejce na takie prezentacje

post-1412-0-21480100-1327783405_thumb.jpg

To ponoć jest Justyna Kowalczyk

 

post-1412-0-19108900-1327783449_thumb.jpg

Gnom

 

 

post-1412-0-98673100-1327783488_thumb.jpg

Karawaning inaczej

 

post-1412-0-51628200-1327783529_thumb.jpg

I na koniec nasza Zosia

 

Listę podam jutro, gdyż musze zadzwonić tu i tam a pora raczej nie na miłe powitanie w słuchawce :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.