Skocz do zawartości

Walentynkowe spotkanie dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem się z jego żoną i wiem , że się wybierają . Nie chciałem nic pisać bo wolę jak się sami dopiszą do listy . Póki co to tylko czytali . Teraz to się zmieni ... mam nadzieję . :skromny::ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie tylko ją usłyszymy ale skontaktuję się z Krzyśkiem i poproszę żeby napisał tekst - skopiujemy dla każdego i wszyscy to zawyjemy i to tyle razy aż przestanie nas bawić, albo nie bo może baraknąć czasu podczas tego spotkania. Tak na uboczu to Kolega Arek jaki proponuje krawat ? Taki na 700 długi i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na uboczu to Kolega Arek jaki proponuje krawat ? Taki na 700 długi i ....

Taaaaak , ta ;) długość będzie optymalna . Oprócz tradycyjnej maści będą przecież ... kolorowe muszki . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czy Wy byliście jeszcze na trasie czy już pod kołdrą . :lol:

 

 

Hola hola pod jaką kołdrą :krzykacz: czy już zapomniałeś do której godziny żegnaliśmy się po imprezie w moim pokoju a tak w nawiasie u kogo tym razem będziemy kończyć biesiadę :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola pod jaką kołdrą :krzykacz: czy już zapomniałeś do której godziny żegnaliśmy się po imprezie w moim pokoju a tak w nawiasie u kogo tym razem będziemy kończyć biesiadę :pub:

Jeszcze nie zaczęliśmy a Ty już chcesz kończyć . :bzik:

Życie pokaże . Może u mnie ... , może u ... Żadna różnica bo to takie same pokoje tylko dla którejś z żon dyskusje w ;( zwolnionym tempie mogą być mniej ciekawe .

 

PS - W sumie to każdy punkt imprezy jest dobry i nie wiadomo czy powitania czy też impreza w trakcie jest lepsza . Nawet te zakończenia w pokoju mają swój klimat .

Jedynie jak przychodzi pora na rozjeżdżanie się do domów to jakoś tak lipnie się robi . :pad::?

 

A w domu znów się knuje jakiś plan . :jump:

 

PS - Aaaaa ! Przypomniało mi się , że w Sławie , z paroma kolegami z forum , instalowaliśmy się na finał imprezy w przedsionku Akiss'a . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką myśl. Może chociaż część naszych Pań ulokujemy w jednym domku, niech dziewczyny się wyśpią a my możemy bez żadnych problemów żegnać się do białego rana. Jakoś im wmówimy że to dla ich dobra :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką myśl. Może chociaż część naszych Pań ulokujemy w jednym domku, niech dziewczyny się wyśpią a my możemy bez żadnych problemów żegnać się do białego rana. Jakoś im wmówimy że to dla ich dobra :swiety:

Tak , a rano obudzisz się w objęciach np. Wiecha i co wtedy ? Jakieś domysły mogą być ... :hehe: :hehe: :hehe:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskowy!!!jak pamiętam występ francuskiego barda :gitara:spędziłeś w podróży (minusy godz.24tej.).Zakończenie imprezy jest pamiętane kiedy jest improwizowane chwilą jak "imprezka"u Artura na Sławskim spotkaniu .Mam jeszcze zapytanie do komandorii Arka i Adama czy stroje wieczorowe też są obowiązkowe czy wystarczy kwiatek we włosach ( moje śpią w cepce ) ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze zapytanie do komandorii Arka i Adama czy stroje wieczorowe też są obowiązkowe czy wystarczy kwiatek we włosach ( moje śpią w cepce ) ? :ok:

Hmmmm ... , oprócz kwiatka we włosach weź jeszcze chociaż liść figowy .

Ja rozumiem , że to Walentynki ale żeby zaraz z gołą :pupa: latać . :lol:

 

imprezka u Artura w Sławie była naprawdę spontaniczna :)

myślałem że nas ubije....:lol:

Ubije ??? Artur to ostoja spokoju , dlatego poszedł spać już "z kurami" .

A, że się w zagrodzie liski pojawiły ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mróz mówisz, pomyśl o lecie i komarach to zaraz mrozu zapragniesz...

Kartusze do kuchenki dokupiłem, czy nadworny mieszacz, grzańca uważy, ja proszę bardzo o tak wykwintny ratunek zwłaszcza rankiem podany :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.