Skocz do zawartości

Walentynkowe spotkanie dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Dla przybywających pierwszy raz dodałem w poście nr 1 namiary na bramę aby się nie szukać po nocy w Zgorzelcu . :hehe:

 

PS - Adaś , przejeżdżając niedawno po trasie widziałem , że tabliczka przy drodze jeszcze była . Wystarczy tylko dodać kartkę z logiem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też widziałem i myślałem już że muszę dorobić taki fikuśny daszek z oświetleniem typu led a ostatni wjeżdżający po prostu zabierze owy daszek ze sobą na ośrodek. Dzięki takiej małe pierdółce znak będzie widoczny w ciemnościach z kilkuset metrów. Z Olą pomalutku zastanawiamy się jak tu uatrakcyjnić naszą "kolacyjkę" poza tupaniem i plumkaniem. Myśleliśmy o projektorze i pszczeniu w tle zdjęć z podboi Forumowiczów - tak bez komentarza ale nie namierzyłem jeszcze projektora do wypożyczenia bo kompów to ci u nas dostatek....

 

I wciąż chodzi nam po głowie Niedzielny "poranek" golonke zamówimy i przyjedzie, rowery też wchodzą w rachubę ale to aura podyktuje, można zdublować objazdówkę dla tych co nie byli ale co z resztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku...jak tak czytam forum....to koniecznie powinniscie dodac w ktorys dzien z samego rana najlepiej kolo 6 rano jakas msze polowa :)))) bo widze ze to juz taka swiecka tradycja sie powoli robi na "nowym" forum...jak to przeczytalem to myslalem ze trace kontakt z rzeczywistoscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku...jak tak czytam forum....to koniecznie powinniscie dodac w ktorys dzien z samego rana najlepiej kolo 6 rano jakas msze polowa :)))) bo widze ze to juz taka swiecka tradycja sie powoli robi na "nowym" forum...jak to przeczytalem to myslalem ze trace kontakt z rzeczywistoscia ;)

 

 

 

 

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku...jak tak czytam forum....to koniecznie powinniscie dodac w ktorys dzien z samego rana najlepiej kolo 6 rano jakas msze polowa :))))

 

O 6.00 rano to my kończymy pląsy i może pójdziemy wtedy spać . Ja specjalistą od ;) chrzcin przyczepy byłem ale żeby zaraz msze ...

Ja tam do słońca śpiewać nie będę chyba , że 2+1 "Wstawaj , szkoda dnia ... ". :)

Thorniak :nono: , Ty nasz forumowy Nergalu . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt plakietki i naklejki . Uwagi i propozycje mile widziane.

 

Adaś , może z listą chętnych zapisywać chętnych na naklejki i znaczki .

 

Jak coś to finger - 2 x znaczek , 2 x naklejka

 

Thorn, za same podejżenia i pomówienia :czerwona: toż to pożądne spotkanie jest

Adaś , to nie do nas . Thorniak tylko się wypłakał . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że nie pił do nas ale z drugiej strony to szkoda że nie do nas bo my plumkać lubimy i z pewnością litrami "łez" byśmy się obronili :piwo:

 

Co do naklejek to proponuję żeby każdy skopiował listę i uzupełnienił swoim "zamówieniem"

 

1. finger - 2 osoby

2. turtl - 2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

3 piaskowy -2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

4.elmik - 2osoby

5.Wiecho57 - 2 osoby

6.TOMMAR - 2 osoby

7.Akissjg - 2 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych :

1. finger - 2 osoby / 2 naklejki , 2 plakietki

2. turtl - 2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

3 piaskowy -2 osoby / 2 naklejki + 2 plakietki

4.elmik - 2osoby

5.Wiecho57 - 2 osoby

6.TOMMAR - 2 osoby

7.Akissjg - 2 osoby

 

A przy okazji dowiem się czy coś się nie zmieniło cenowo w nowym roku .

 

PS- Adaś przesyłaj na pocztę projekt . Tylko nie ten poprawiony przez Piaskowego . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie podoba się zmiana Piaskowego, prawda w oczy kole. Jak się bujniemy na kijkach po golonkę to jak młode laseczki wrócimy (albo ugrzęźniemy w Popularnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.