Skocz do zawartości

Biod 400td luxe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam zaszczyt zaprezentować szanownym koleżankom i kolegom Naszą kolejną przyczepke którą jest Biod 400td luxe :thank: 

 

 

Narazie przedstawie zdjęcia z oferty sprzedaży ... a z czasem uzupełnie dane techniczne, przedstawie zastosowane rozwiązania, urządzenia i oczywiście plany modernizacyjne Przyczepa jest do remontu i posiada kilka braków ale z czasem mam zamiar doprowadzić ją do przyzwoitego stanu :)  chyba że kupie następną :mlot:

 

 

Dla chcących zorientować się w temacie polecam http://biod.info/biod/

post-1137-0-41285900-1398196442_thumb.jpg

post-1137-0-56289600-1398196456_thumb.jpg

post-1137-0-45271100-1398196469_thumb.jpg

post-1137-0-14034900-1398196484_thumb.jpg

post-1137-0-49144200-1398196497_thumb.jpg

post-1137-0-74041700-1398196511_thumb.jpg

post-1137-0-31978400-1398196522_thumb.jpg

post-1137-0-90725100-1398196538_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktem jest że wyglądem sie różni od standardowych przyczepek i jednym może się podobać innym nie ;) ale najważniejsze jest to że skorupa jest wykonana w jednej całości i wpełni lamninatowa :D i udało się jej przetrwać te pare lat bez uszkodzeń, pęknieć, zniszczeń itd A co do remontu to po zdjęciach tego nie widać ale w środku ma braki i uszkodzenia, jednak nie na tyle by dyskwalifikowały tej budki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tak trzymaj :) Myślę że z pewnością posłuży długo a i na wartości tracić nie będzie :) mam nadzieję że jakimś cudem zobaczę ją kiedyś na żywo gdzieś :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz, Kitku, wynalazki :ok: Ale dzięki temu na świecie mamy różnorodność :)

 

Baaardzo ciekawa budka.Udanej zabawy i eksploatacji :piwo:

Dzięki Michał :piwo:  ... tak jak mówisz, świat przynajmniej jest kolorowy bo inaczej same Hobby by jeździły ;)

 

 

Fajnie jest na czymś takim oko zawiesić, zawsze wzbudza zainteresowanie.

Powiedziałbym nawet że jest spokrewniona ze słynną Eriba Hymer.

No zainteresowanie jest wieksze niż przypuszczałem :) często są też skojarzenia właśnie z H-E a tu na przekór totalnie inna konstrukcja i rozwiązania. Wojtku, pokrewieństwa z H-E, żadnego ;)

 

 

Tak trzymaj :) Myślę że z pewnością posłuży długo a i na wartości tracić nie będzie :) mam nadzieję że jakimś cudem zobaczę ją kiedyś na żywo gdzieś :) pozdrawiam

No licze że posłuży :hmm:  obym sie nie przeliczył :]   Żeby ją zobaczyć to cud nie potrzebny, każdego chętnego zapraszam na kawke :thank:

 

 

Patrzyłeś jak z ewentualną dostępnością części?

No problem :ok:  wszystkie części i urządzenia są takie jak w innych budkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No licze że posłuży :hmm:  obym sie nie przeliczył :]   Żeby ją zobaczyć to cud nie potrzebny, każdego chętnego zapraszam na kawke :thank:"

 

He he, były czasy kiedy w Poznaniu bywałem przynajmniej raz w miesiącu... - firma matka a w zasadzie i tak jej filia w PL :)

Teraz to chyba od wielkiego dzwonu w rejony Twe a dodatkowo chyba wprosiłbym się z czymś dobrym już wtedy nie na kawę co skończyło by się noclegiem w budce :)

 

Tak więc przemyśl sobie jeszcze tę propozycję :) w roku 2015 powinienem być 2krotnie o ile nic się nie wydarzy ale to jeszcze odległy temat :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.