Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepe


Rekomendowane odpowiedzi

sama plandeka:

 

post-8041-0-01203500-1318012394_thumb.jpg

 

sklep w którym nabyłem to "cudo":

 

post-8041-0-54514300-1318012389_thumb.jpg

 

- Tel. (...) / godz. 9-17 pon-pt, 9-13 sobota/ informacja, wysyłki Faks (...)

Mail: sklep@(...).pl

- Tel. (...) /godz. 9-18 pon-pt, 9-16 sobota/ informacja-drewno ogrodowe,rosliny i odbiór osobisty wszystkich towarów w (...)

Tel. (...) /godz. 9-18 pon-pt, 9-16 sobota/ informacja drewno ogrodowe,rosliny i odbiór towarów w (...)

 

 

 

Pozdrawiam ;)

"burnster"

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.konicaserwis.pl

Czy ktoś pytał gdzie kupiłeś to cudo czy masz jakieś profity u nich?

Czy ja dobrze widzę? Oblepiłeś własną przyczepę folią skrecz??

Prawidła dowodzą, że wilgoć i tak wlezie i tak , ale z wylezieniem będzie miała trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pytał gdzie kupiłeś to cudo czy masz jakieś profity u nich?

 

Przypuszczam że Burnster chciał dobrze.

Ja osobiście też mam plandekę kupioną na alledrogo o wymiarach 10 x 12 m za jakieś 130pln i zakrywa mi całą przyczepą.

To owinięcie streczem to jakieś nieporozumienie wg mnie bo woda Ci pod to wejdzie i zakisi się. Dokup sobie druga plandekę i złóż dwie tak żeby Ci zakryło całą przyczepkę, bo inaczej robiąc sobie dobrze zrobisz sobie krzywdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj swoją przyczepkę przykryłem takim pokrowcen jak na zdjęciach. od wewnatrz jest mieciutki i delikatny, całość Tworzą trzy warstwy. Przepuszcza powietrze ale nie przepuszcza wody i wilgoci. Nie ma mowy o odparzeniu oraz o zmatowieniu lakieru czy tez okien. Kupiłem go na koniec zeszlego sezonu i juz przyczepka cała poprzednia zime stała tak przykryta. przed zakryciem umyłem budke i na wiosne odkryłem tak samo czysta. nic sie nie odparzylo i nie zmatowiało. zero wilgoci i kurzu. sprawdzil sie w 100%.Tak jak przykryta w takim samym stanie odkryta

post-6862-0-05037900-1318708312_thumb.jpg

post-6862-0-57534000-1318708460_thumb.jpg

post-6862-0-78273000-1318708614_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego RULAK, moja przyczepa na zewnątrz ma 590cm wiec moj pokrowiec w rozmiarze L za który dałem ok 700pln w zeszłym roku. Pokrowiec kupiłem u kolesia do którego link zamiescil lupilu.

 

 

na wszelki wypadek zamieszczam link do tej strony i ja.

 

http://allegro.pl/Sh...94225611&beta=1

Edytowane przez krispo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich i od razu zadam pytanie, jakiej firmy wybrać pokrowiec na przyczepkę lub

jakimi kryteriami się kierować przy kupnie. Wiem że taki temat już był, ale była to raczej dyskusja

na temat czy warto to zakładać czy nie. Ja uważam że warto, ale powinien być odpowiedniej jakości.

Tak więc pytanie to kieruję raczej do posiadaczy takich pokrowców. Na allegro jest tego trochę

ale wiadomo każdy chwali swoje, tak więc proszę kolegów o pomoc w wyborze tego odpowiedniego. :dzieki: :dzieki: :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna przyczepa :ok: A pokrowiec też ładny, ale wilgoć będzie się pod nim kisić.

 

Witam - mam taki sam pokrowiec i jestem bardzo zadowolony nie ma żadnej wilgoci ,gdyż jest on p a r o p r z e p u s z c z a l n y polecam,,,,,,,,,,,,,,,

 

pozdro,,,,,,,,,,,,:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam też ten pokrowiec co kolega kerad6 - i jest super. Wykonany z miękkiego materiału, dodatkowo jest paraprzepuszczalny. Posiada 4 pasy ściągające oraz można też założyć dodatkowe dwa pasy pod podłogą od przodu do tyłu. Ja mam rozmiar L (610 cm), przyczepa ma 580 cm + bagażnik na rowery z tyłu i wszystko ładnie się zamknęło. Plusem tego pokrowca jest to że ma rozsuwany bok więc jeśli potrzebujesz coś wyjąć z przyczepy to po prostu odpinasz suwak i otwierasz drzwi. Minusów (oprócz ceny :) ) jeszcze nie zauważyłem.

 

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez michal_k (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.