Skocz do zawartości

Nowa budka Misia


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można powiedzieć że widział ktoś ja na fotkach to rzeczywiście tylko Fizyk :) Chociaż tak naprawdę fotek prawie nie mam :(

To jedno z nielicznych:

hobby.jpg

Ile ma dokładnie to nie wiem ani kabina ani całość - model to 535 co sugeruje długość kabiny (ale to nie zawsze prawda).

Całość pewnie niespełna 7m.

 

Postaram się jakoś do 2 tygodni postawić nowy topik i popisać coś o mojej nowej budce :)

 

hahaha.. Misio a o mnie to nie pamiętałeś...

AAAA chyba jako jedyny nie licząc Andrewy widziałem ją dzisiaj na żywo.. :)

AAA i widziałem nowe kółka zapakowane i położone na dyszlu.. szkoda że bez powietrza. :swiety:

No to jeszcze po remoncie bagażnik na rowery na tył taki na 3szt jaki mi andrewa odebrał w Częstochowie i możesz śmigać po bezdrożach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiedziałem że ją będziesz widział :D

Tylnej ściany raczej nie będę chciał obciążać - troszkę myślę czy by nie zrobić mocowanie z kulą jak hak by zapiąć platformę...

Chociaż też myślę o podwójnym bagażniku na dyszel... i pewnie na tym się skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to kolejnych kilka fotek :-)

IMG_9273.JPG

IMG_9274.JPG

IMG_9276.JPG

IMG_9288.JPG

IMG_9289.JPG

IMG_9290.JPG

IMG_9278.JPG

IMG_9279.JPG

IMG_9280.JPG

IMG_9281.JPG

IMG_9283.JPG

IMG_9284.JPG

IMG_9285.JPG

IMG_9286.JPG

IMG_9287.JPG

 

 

No i niestety podobno mam uszkodzony też przedni daszek wentylacyjny - miałem plan by kupić taki ładny, duży szklany i go dać do kuchni a z kuchni do przodu ale... cóż chyba na to będę musiał poczekać (względy finansowe :( ).

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co tam robią ramki pod rejestrację z fanklubu Hultaja niewiem.gifzlosnik.gif ?

 

Misio polecam umyć na wiosnę przyczepę Tornado do mycia pojazdów campingowych ok.gif. W moim temacie ( http://forum.karawaning.pl/topic/7421-adria-opitma-380-tq-1993-rok/ ) widać efekt pracy tym specyfikiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wiele lat jeździłem Hyundaiami.

Takowe posiadałem wolne... klubówki jeszcze nie mam... jak i naklejki na nowej przyczepce też jeszcze nie ma, mimo że np Adria ma dwie :)

Wiec taka tam na razie zawiśnie :)

 

A totalne mycie to będzie musiało być...

Niestety stała w miejscu gdzie "pali się w piecach" i chyba też w takim rejonie aktualnie stoi...

Za podpowiedzi czym - bardzo dziękuję i pewnie skorzystam z tej podpowiedzi :D

 

Takie detale będą na wiosnę jak budka przyjedzie w końcu do mnie, pod dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budkę myłem tak jak wyżej napisałem Tornado do pojazdów campingowych:

campingowe.jpg

 

Tylko brałem nie w tym opakowaniu a w większym ( http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=3901160&category=18903 ) bo producent mówił mi ze to co sprzedaje jako pianę aktywną to jest to samo. Spryskiwałem za pomocą spryskiwacza ogrodowego w stosunku 1:6 bo przyczepa miała sporo zacieków. Idealnie wszystko poschodziło do tego plastiki z żółtych zrobiły się białe zlosnik.gif.

Przed wyjazdem we wrześniu położyłem na przyczepę jeszcze politurę Certiman do pojazdów campingowych (również dostępna na allegro). Na rybiej łusce efektu za bardzo nie widać (czuć pod ręką), natomiast na dachu miałem istne lustereczko zlosnik.gif. Zobaczymy czy dzięki politurze przyczepka będzie łatwiejsza w umyciu na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ha. Też ją widziałem na placu u Andrzeja. Można by powiedzieć, że stały na jednym Campingu z moją. Z tym, że u mnie zawiłości z budką potoczyły się dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak z premedytacją, Stwierdziłem że to można zawsze dołozyć, a szkoda mi było dziurawić ściany... a z przodu to i tak za dyszel się "manewruje" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.