Skocz do zawartości

Nowa budka Misia


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W zasadzie to nie bardzo miałem możliwość wypowiedzieć się n/t tej Hobbytki, ze względu na małą ilość fotek. Ale - chyba jako jeden z nielicznych ją widziałem na zdjęciach.

Ale chętnie obejrzę w pełnej krasie, chociażby na fotach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zarezerwowany pokój i nie chciałem "zmieniać" zdania...

Oczywiście jedziemy do Sandomierza - chociaż niestety późnym wieczorem w sobotę wracamy do domu :(

 

 

A co do wypowiedzi Gfizyka - mam nadzieje że na wiosnę lub w lato zobaczysz ją w pełnej krasie i to na żywo :)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sporo osób wie że po różnych perypetiach zakupiłem w końcu Hobbika :)

Miał być LMC ale tak wyszło że jednak Hobby z czego bardzo się cieszę - zawsze było to moje takie głupie marzenie (jak tata w 1988roku kupił Niewiadówkę z 1979roku to wówczas mi się zamarzyłem właśnie o Hobby - jakoś nigdy nie chciałem mieć BMW czy Mercedesa - raczej były to inne auta ale akurat wówczas chodził mi po głowie taki 5m Hobbik).

Jedno z nielicznych zdjęć jakie mam jej to:

hobby.jpg

Andrzej napisał iż mógłby wstawić więcej - byłbym bardzo wdzięczny :)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety między innymi żeby kupić budkę prawie wszystkie obiektywy musiałem sprzedać :(

Tym co mam to cykałem tylko newralgiczne zbliżenia...

Po za tym kupowałem dosć specyficznie jak to Andrzej stwierdził - że nigdy jeszcze nie kupował w takim pośpiechu, na głodniaka i po ciemku ;)

 

Z ciekawostek - jedną z opon przyczepka ma fabryczną z 1995roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio takie pytanie nie przez złośliwość tylko przez zwykłą ciekawość. Czemu budka jest u Andrzeja?

 

No i na przyszłość proszę o zachowywanie porządku waytogo.gif - czyli od razu zakładamy nowy odpowiedni temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety między innymi żeby kupić budkę prawie wszystkie obiektywy musiałem sprzedać :(

Tym co mam to cykałem tylko newralgiczne zbliżenia...

Po za tym kupowałem dosć specyficznie jak to Andrzej stwierdził - że nigdy jeszcze nie kupował w takim pośpiechu, na głodniaka i po ciemku ;)

 

Z ciekawostek - jedną z opon przyczepka ma fabryczną z 1995roku :D

 

napisz jak było od początku

pomijajac to ze ma drobne mankamęty bo to tym ja się zajmę :skromny:

 

fotki podeślę na pv

 

ps Tomii

 

budka ma kilka drobiazgów do poprawy dlatego tez taka decyzja zapadła

 

ale ja na ten temat się nie wypowiadam może to tylko Misio

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.