Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

nie .... byłem w Poznaniu , pooglądałem , porównałem , wiem ....... wystarczy mi pomysłów na kilka lat . Teraz już prawie mam dawcę i to jest najważniejsze by ruszyć z kopyta :skromny:

 

Pochwaliłbyś się tym dawcą , nic nie bój, sprzed nosa nie weźmiemy aż tacy " źli "nie jesteśmy :bevil: . A na to ;:piwo: przyjdzie jeszcze czas jak Cię odwiedzę ( brata mam w Redzie ) :ok:

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie to i ja będę szczęśliwy .... na tą chwile jest w Niemczech a na zdjęciach wszystko jest piękne , w opowieściach własciciela też .... :mlot:

Odwiedzaj ... jak tylko będę to czemu nie ... tylko w lecie latam i trudno mnie złapać w weekend .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie to i ja będę szczęśliwy .... na tą chwile jest w Niemczech a na zdjęciach wszystko jest piękne , w opowieściach własciciela też .... :mlot:

Odwiedzaj ... jak tylko będę to czemu nie ... tylko w lecie latam i trudno mnie złapać w weekend .

 

OK.

 

Może w zimie " na narty " do Was przyjadę . :balwanek:

 

Jakąś tam jedną górkę podobno macie cfaniaczek.gif:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zdjęciach wszystko jest piękne , w opowieściach własciciela też .... :mlot:

 

 

Jest pewnie jedno ale CENA ??? Jak wszystko pasuje to zawsze cena nie taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawca na placu ...uff . Jak zawsze będę miał kilka drobiazgów do sprzedania ( przedsionek kpl. wózek koła zapasowego , wózek zbiornika wody szarej , zderzak tylny kpl z lampami , itp).... potem umieszczę je w odpowiednich działach . Wpadłem na pomysł by tej cepy nie rozwalać na części pierwsze tylko by otwory po organach zaślepić i pewnie znajdzie się gdzieś chętny na cepkę do celów magazynowych na działce czy stróżówki .... zobaczymy . Przy okazji odwiedziłem Świstaka , Milka ma nowy kolorek ...

post-8073-0-25175100-1347728511_thumb.jpg

post-8073-0-99662200-1347728549_thumb.jpg

post-8073-0-91829100-1347728593_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawca na placu ...uff . Jak zawsze będę miał kilka drobiazgów do sprzedania ( przedsionek kpl. wózek koła zapasowego , wózek zbiornika wody szarej , zderzak tylny kpl z lampami , itp).... potem umieszczę je w odpowiednich działach . Wpadłem na pomysł by tej cepy nie rozwalać na części pierwsze tylko by otwory po organach zaślepić i pewnie znajdzie się gdzieś chętny na cepkę do celów magazynowych na działce czy stróżówki .... zobaczymy . Przy okazji odwiedziłem Świstaka , Milka ma nowy kolorek ...

 

Kogucie wózek do koła mnie interesuje jak cena? daj na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, zatem to Ciebie dzisiaj widziałem ok. 16.30 na wysokości obwodnicy koło tesco na Karwinach. Nawet mówiłem do żony, że cepa musiała dostać strzała z przodu. Nie sądziłem że to Ty. Foty jednak rozwiały wszystko.

Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ... nie da się prześlizgnąć niezauważonym , kończyłem trasę z Niemiec .

Cepa nie dostała z przodu , gość złapał gumę z prawej i nie opanował zestawu ...po walce cepa wylądowała na lewym boku , ma wybita przednią szybę dlatego przód zasłonięty , zresztą spałem w niej ostatniej nocy po imprezie ze Świstakiem . Po wywrotce buda straciła sztywność i z każdym kilometrem całość coraz bardziej się kiwała . Musiałem zdemontować półki w łazience bo same wychodziły ze ścian , nie chciałem by spadając porozwalały co się tylko da i dodatkowo pasami spiąć budę by jej nie zgubić :skromny: ... ciekawostką jest fakt , że niektóre ścianki nośne działowe boczne są wykonane przez dethleffsa z wiórówki 18 a nie sklejki lekkiej .... trociny się sypały ... ale już w domu i wszystko gra ... jedno jest pewne , po takiej przygodzie cepa z ostatnich kilku lat byłaby zbierana na polu w kawałkach i składana na płasko a resztę do czarnych worów .... :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zwracam się do specjalistów w temacie przedsionków do cepek..... razem z dawcą otrzymałem też przedsionek , dziś postarałem się jakos ogarnąć temat , wiedziałem , że nie jest to miłe zajęcie ale chyba kształt udało mi się skleic i obraz całości jest prawidłowy . Razem z przedsionkiem jest kabina sypialna ( nigdy nie rozkładana) montowana w środku , to jeszcze jest zrozumiałe ale .... jeszcze jeden dach to już przesada a jest .... po kiego dwa dachy ? Ten dodatkowy to jakby coś w rodzaju markizy zamiast tego właściwego z wmontowanymi zamkami .... podpowiedzcie proszę co to jest , jak to się używa , ile to może kosztować a stan jest prawie idealny nie licząc kilku otworków w foliowym poszyciu ( części dotykającej już ziemi albo wkopywanej w trawę .... ) A może wśród Was jest chętny na paczkę , która waży z rurkami 60 kg :look: ..... ???

post-8073-0-33390200-1347808219_thumb.jpg

post-8073-0-67185100-1347808290_thumb.jpg

post-8073-0-93852300-1347808319_thumb.jpg

post-8073-0-20203400-1347808368_thumb.jpg

post-8073-0-52881100-1347808443_thumb.jpg

post-8073-0-59540100-1347808473_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ten drugi daszek to się doczepia do przedsionka (już rozłożonego) i ma się więcej cienia lub "prywatnej posesji " na kempingu.

 

Może na tym gdzieś pisze jakiś rozmiar ( kilka lub kilkanaście) jak nie to trzeba podać długość pepki lub długość rynienki do której się ten przedsionek wsuwa( licząc od ziemi do ziemi).

 

Tolerancji jest tyle co tego kołnierza przy ziemi (gumowatego) x2 strony, kupiec musi mieć pepkę podobnej wielkości.

 

Cena zależy też od producenta, marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy w pracach marne ... na tą chwilę z boxera wyjachały niepotrzebne blaszki i tapicerki , bez ściany grodziowej mały blaszak staje się większym i to sporo..... czas nie z gumy , może jak śniegi spadną to zamiast jeździć będę skręcał co się da ....

naprawdę na forum nie ma chętnego na przedsionek :swiety: :swiety: :swiety: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.