Skocz do zawartości

IVECO - budowa kampera


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Pytając o miejsce na leżaki , stolik i inne pierdółki nie mam na myśli wnętrza gdzie można to na łóżkach i w przejściach upychać .... rozmawiamy o poważnych sprzętach turystycznych a nie prowizorkach ... w małym blaszaku można mieć bagażnik na te sprzęty , można ...

 

 

pasjonat ....przecież to tylko 4 śruby i po sprawie .... szkoda czasu na wycieczki ... suwadło kupisz na Kołobrzeskiej , brałem tam ostatnio osie do lawety , na allegro też tego pełno .... pół godziny i po sprawie :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasjonat ....przecież to tylko 4 śruby i po sprawie .... szkoda czasu na wycieczki ... suwadło kupisz na Kołobrzeskiej , brałem tam ostatnio osie do lawety , na allegro też tego pełno .... pół godziny i po sprawie :swiety:

 

 

Tak wiem ale gość co pożyczał ma zwrócić kasę dla tego potrzebna faktura. Wszystko na jego konto. Jak do takiego stanu doprowadził to niech płaci. Gdyby zareagował odpowiednio wcześnie to suwadło było by do uratowania, a sprawa zakończyła by się na wymianie okładzin.

 

No ale dzięki za podpowiedź , Zdaje się że dziś już któryś z chłopaków gdzieś ją upchał do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytając o miejsce na leżaki , stolik i inne pierdółki nie mam na myśli wnętrza gdzie można to na łóżkach i w przejściach upychać ...

 

np. tu. post-7965-0-06418900-1349709477_thumb.jpg

Gadałem z kolegą, który zjeździł kawał świata (niemiec emeryt) kamperkami.

Doradził, aby uważać z długością kamperka, a lepiej, aby wyrko "znikało" na dzień, bo tylko zajmuje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet najwyższy oryginalny blaszak nie daje możliwości umieszczenia na podwyższeniu łazienki tak by pod nią wygospodarować bagażnik..... wszystkie tego rodzaju rozwiązania są powiązane ze sporym podwyższeniem auta... bardzo sporym , nawet i 3400 ze wszystkimi bajerami na dachu ... taka wysokośc trochę ogranicza podróżowanie ...

Sator , Ty ten sam Sator co to rok temu rozprawialiśmy o szerokości w iveco , motocyklu i nawet mieliśmy już rozrysowane wnętrze ? Myślałem , że już zadziałałeś a Ty cały czas w fazach myslowych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sator , Ty ten sam Sator co to rok temu rozprawialiśmy o szerokości w iveco , motocyklu i nawet mieliśmy już rozrysowane wnętrze ? Myślałem , że już zadziałałeś a Ty cały czas w fazach myslowych ....

 

Ten sam :)

Zadziałałem - wsadziłem siebie i swoje zabawki w długiego i wysokiego Boxerka silniczek 3,0.

W GB czekała już nawet przyczepka do przeszczepu.

Dokąd jedziesz po szerokich jezdniach jest super.

Zgrzyty jednak są z długością auta.

Zablokowałem się w ciasnych uliczkach, kłopot z parkowaniem "w przysłowiową kopertę", a zwłaszcza był problem jak mi się na Lubelszczyźnie skończyła droga i trzeba było zawrócić na wiejskiej drodze. Makabra poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max Boxer to i tak metr mniej od iveco .... coś przesadzasz z tymi problemami albo nie czujesz gabarytów co też może być problemem ..... co by nie gadać , to w życiu bym się nie zamienił na cos mniejszego , nawet gdybym sam miał jeździć to i tak mi się podoba .... fajna markiza ma 5 metrów :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max Boxer to i tak metr mniej od iveco .... coś przesadzasz z tymi problemami albo nie czujesz gabarytów co też może być problemem ..... co by nie gadać , to w życiu bym się nie zamienił na cos mniejszego , nawet gdybym sam miał jeździć to i tak mi się podoba .... fajna markiza ma 5 metrów :serducha:

 

ja mojego będę na codzień użytkował.

Dojazdy do pracy, w pracy, itp.

W Warszawie dużo czasu.

 

Nie może być za długi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max Boxer to i tak metr mniej od iveco .... coś przesadzasz z tymi problemami albo nie czujesz gabarytów co też może być problemem

 

Czuję. Jeżdżę różnymi autami od 20 lat prawie, więc coś tam czuję.

Paka tak wielka rzeczywiście daje ogrom przestrzeni, sporo wariantów itp. ale ... na dłuższe trasy...

 

Tylko, że u mnie będzie to samochód do codziennego poruszania się.

Robię długie trasy, ale też sporo poruszam się po Warszawie. A tu z parkowaniem nie ma za dużo możliwości poszaleć.

 

A jak zauważyłem są dwa progi wysokości 2 m (markety, przejazdy) i 3 m (większość innych przejazdów) i tu muszę się zmieścić.

 

Obiektywnie rzecz biorąc ma rację kolega, że wyrko ... potrzebne jest w nocy, zaś w dzień stanowi mebel zajmujący miejsce. Więc jak można z nim uciec to dobrze.

A wyjazd z nim pod dach to dobre rozwiązanie.

Ni i samochód bardziej będzie się nadawał do parkowania i ciasnego manewrowania.

post-7965-0-19635600-1349861396_thumb.jpg

post-7965-0-21084200-1349862222_thumb.jpg

post-7965-0-40100100-1349862254_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sator ... pokazujesz fury i co z tego ma wynikać ? Takiego mercedesa z wodogłowiem mam obok siebie i nie raz w nim bywałem , rozwiązanie ciekawe tylko ta wysokość ...... nie każdemu pasuje walka z wiatrem albo rezygnowanie z wjazdu tu czy tam ze względu na to , że 10 cm już sie nie mieści .... postanów coś , zacznij działać ... kiedys sie uda , kto powiedział , że za pierwszym razem ma być extra .... :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.