Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

Ja również uważam, że Sandomierz na tą porę to trochę za daleko, ale ja i tak solo będę gnał, więc mi wszystko jedno :banan:

 

 

 

Mam nadzieję że nikt nie pomyśli że głosuję za Sandomierzem bo mam blisko. Po prostu kocham to miasto za klimat

A i tak wybierze większość jak to w życiu bywa. No chyba że z kolegą Gfizykiem będziemy mocno lobbować ( jeśli i on oczywiście zechce :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nikt nie pomyśli że głosuję za Sandomierzem bo mam blisko. Po prostu kocham to miasto za klimat

A i tak wybierze większość jak to w życiu bywa. No chyba że z kolegą Gfizykiem będziemy mocno lobbować ( jeśli i on oczywiście zechce :) )

 

 

geloo77 nie pisałem, że macie za blisko ja też jestem zdania, że Warszawa odpada, ale już ktoś napisał, że organizatorem jest sekcja, więc niech ten zlot odbędzie się na terenie łódzko-mazowieckim.:swiety:

 

Jak ta dyskusja jeszcze trochę potrwa to w końcu ktoś Szczecin zaproponuje :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geloo77 nie pisałem, że macie za blisko ja też jestem zdania, że Warszawa odpada, ale już ktoś napisał, że organizatorem jest sekcja, więc niech ten zlot odbędzie się na terenie łódzko-mazowieckim.:swiety:

 

Jak ta dyskusja jeszcze trochę potrwa to w końcu ktoś Szczecin zaproponuje :sciana:

 

 

 

 

 

Jeśli by szło o Szczecin, to jest moje rodzinne miasto. Jestem za!!!!:bevil::bevil::bevil::bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś zagwarantuje że pogoda będzie taka sama jak w Toruniu lub Kazimierzu to obiema rękami zagłosuję za Sandomierzem bananaevil.gifbananaevil.gif

 

 

 

GWARANTUJĘ, że będzie pogoda. Jakaś :piwo: taka. Bedzie lało ..... się piwko, będzie mróz we flaszkach z cytrynówką, będzie błotko w kociołkach z gulaszykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już ktoś napisał, że organizatorem jest sekcja, więc niech ten zlot odbędzie się na terenie łódzko-mazowieckim.:swiety:

 

 

oj Mirku Mirku to ze sekcja organizuje to tylko dla tego że jakoś właśnie w Toruniu na I 11Listopadowym zlocie wielu z nas się poznało ale tam byli wszyscy, w Kaziku - również zlot był totalnie otwarty - pozdrowienia dla Tadzia i chłopaków z wojskowej fury :jump: - więc teraz też jest tak samo i dlatego plan jest na coś dalej :) , a może coś w kierunku Białegostoku ???? tam też są nasi :)

 

ja myślę ze przy pogodzie ok. 200 -220 jest do przejechania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Listopada chodziłam suchą nogą w pełnym słońcu po bieszczadzkich połoninach - ale to było ze 3 latka temu, nikt nie zagwarantuje takiej pogody :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mogę i do Sejn pojechać bananaevil.gif

 

ale musi być odpowiednia pora roku ,listopad to trochę za późno banan.gif

 

więc rozglądam się za czymś realnym waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału wysuwają się do przodu dwie propozycje Kaputy i Sandomierz tak więc.... może zaczynać głosowanie?

 

Jery

 

no ja osobiście też już mam faworyta :) więc jak mozna gdzieś głosować to ja jestem za :) bo już nic ciekawszego nie wymyślimy :) a pamiętajcie że tych zlotów 11 Listopadowych będzie jeszcze ............... wiele + jeden :)

 

a tu coś co mnie dodatkowo zachęca :)

http://mosir.sandomierz.pilicka.pl/php/content/view/6/9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.