Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,zgodnie z tradycją ( już trzeci raz ) chcemy spotkać się w Dniu Niepodległości .

 

termin już wszystkim znany klotnia.gif

 

natomiast musimy jeszcze ustalić miejsceklotnia.gif

 

jako że organizatorem tego spotkania jest Sekcja Łódzko-Mazowiecka więc miejsce spotkania będzie wybierane pod naszym kontem rant.gif

 

 

zapraszam do przedstawienia ofert z miejscem III zlotu

 

lista propozycji :

Kaputy -

Sandomierz -

Częstochowa -

Łódź -

Toruń-

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę o jakieś miejsce z dostępem do prądu to i ja będę się starał wreszcie pojawić z przyczepką ( mam piecyk elektryczny, więc bez prądu ani rusz ).

 

Kondrad mam na sprzedanie piekarnik gazowy.. :) ładnie daje czadu - ciepło niesamowicie z niego bije i listopadowe spotkanie przetrwasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten zlot listopadowy zrobić w okolicach Warszawy ( lub w samej Warszawie ) i 11.11.2011 zabrać dzieciaki na defiladę i uroczystą zmianę warty pod Grób Nieznanego Żołnierza. Wtedy tez są różne imprezy wokół Muzeum Wojska Polskiego, przemarsze grup rekonstrukcyjnych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.