Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

No to większość jednak za Kaputami no to niech tak już zostanie :policja:

 

to już się nigdzie nie ruszymy :(

 

i to co rozmawiałem z Jerym że Kaputy są super na taki zlot-pewniak tzn że oni nam dodatkowo coś zorganizują - jakieś atrakcje , a 11 listopada to wiemy jak było w latach poprzednich . Załóg kilka co chwila się ktoś wypisywał ???? nie wiem nie wiem , czy nie lepiej właśnie taki kemping gdzie nic nie rezerwujemy i nie zamawiamy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w pierwszym poście wpisałem trzy propozycje po prostu kopiujemy i dopisujemy swój głos

 

 

lista propozycji :

Kaputy - 1

Sandomierz -

Częstochowa -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w pierwszym poście wpisałem trzy propozycje po prostu kopiujemy i dopisujemy swój głos

 

 

lista propozycji :

Kaputy - 1

Sandomierz -

Częstochowa -

 

ale to chyba nie chodziło o głosowanie ??? zróbmy listę i dopiero głosowanie ??? bo co będzie jak ktoś znajdzie fajne miejsce a już głosy będą oddane ??

tylko ptaku ustal datę zgłaszania miast ???? i tyle

a i za miastem musi iść informacja o kempingu plus sprawdzeniem czy nas chcą ???? bo inaczej to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w Uniejowie to na dzikusa bo tam chyba nie ma campingu ale może Tadek wiesz coś więcej bo Camper team tam robił spotkania

Faktycznie może być problem z prądem, ale może ktoś zna ciekawy kemping lub agroturystykę w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaproponowałbym SANDOMIERZ kilka argumentów :skromny:

 

1. To jest już listopad po zmianie czasu tak wiec jak pisał Marcin jezioro las odpada (ostatnio Toruń i Kazimierz były idealne) :gitara:

 

2. SNDOMIERZ to miasto typu KAZIMIERZ ale z dużo lepszym kempingiem CAMPING BROWARNY który bez problemów nas

przymnie. Rok temu rozmawiałem z właścicielem nie widział problemu (kemping oficjalnie pracuje do 30 października czyli bardzo długo)

 

3. Rok temu zlot w listopadzie mieli tam koledzy BESKIDNICY tak więc widać że można i jest co robić

 

4. Jest to ostatni weekend przed przerwą 3 dniowy tak wiec warto gdzieś pojechac aby było coś ciekawego

 

 

Kaputy fajnie ale tylko kamping poza tym wioska dokoła pole i nic więcej ! :oslabiony: Tam można zrobić zlot na 6 grudnia na Mikołaja (jak nie zasypie) :mikolaj: a na 3 dni moim zdanie szkoda weekendu tam można jechać zawsze

 

P.S koledzy różnica w km. miedzy ŁODZIĄ-KAZIMIERZ, WARSZAWA-KAZIMIERZ a ŁODZIĄ-SANDOMIERZ, WARSZAWA-SANDOMIERZ wynosić 25KM tak wiec jest jest OK :przyczepa:

Edytowane przez kondzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musimy zrezygnować :( (na dzień dzisiejszy) Buduje garaże na cepki i przed zimą muszę skończyć :) wiec będę podziwiał z daleka Wasze poczynania.. :( szkoda ale takie życie.. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek - to Ty za przewodnika będziesz robił! :jump:

 

Ja byłem w Sandomierzu na wycieczce szkolnej. Ponad 20 lat temu (w podstawówce).

Byłem też na Mszy Św. celebrowanej przez śp Jana Pawła2 w 1999 roku. Odprawiał z plastrem na czole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.