Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

a może Suchedniów www.camping140.pl

tylko nie wiem czy będzie czynny

Byłem osobiście - polecam

 

tez słyszałem że jest ok , ale pytanie czy nie lepiej takie miejsce zostawić na sezon wiosenny kiedy w pełni się wykorzysta wszelkie walory miejsca ???? :niewiem:

 

 

to może ta Warszawa :) blisko dla wszystkich , defilada , może jakieś muzeum :niewiem: tylko czy dla osób z warszawy lub okolic jest to pomysł :ok: czy raczej :puk:

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchedniów jest fajną bazą wypadową, do zwiedzania Gór Świętokrzyskich. Ale na Weekend i do tego podwójnie świąteczny, to boję się, że można będzie tam się tylko integrować. Jeśli chcecie, to mogę sprawdzić, czy nas przyjmą. Mam tam niejakie znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj ktoś był?

napisali,że czynne cały rok :niewiem:

http://www.camping140.pl/

 

pisaliśmy kilka postów wyżej :) a teraz cennik z jedego z kempingów w Warszawie uwaga uwaga

Cennik cena za 1 dobę (14.00 - 11.00): OSOBA 20,- DZIECKO 3 - 10 lat 10,- SAMOCHÓD OSOBOWY 20,- MAŁY CAMPER, SYPIALNY VAN poniżej 5 m. 30,- CAMPER, SYPIALNY VAN 5 - 8,5 m. 40,- samochodów powyżej 8,5 m. nie przyjmujemy, przepraszamy MOTOCYKL 10,- PRZYCZEPA BAGAŻOWA 10,- 1-OSIOWA PRZYCZEPA CAMP., ŁÓD┼╣ 25,- 2-OSIOWA PRZYCZEPA CAMP., ŁÓD┼╣ 35,- NAMIOT do 8 m2

NAMIOT powyżej 8 m2 15,-

25,- PRZYŁĄCZE ELEKTRYCZNE 15,- ROWER gratis DOMEK (2 PIĘTROWE ŁÓŻKA) 70 + 20/os. Posiadacze karnetów campingowych - 10% zniżki. PRALNIA / 1 GODZINA 15,- DEPOZYT

rower gratis :lol:hehe%281%29.gif:lol:

 

 

a tu inny całoroczny w samym centrum :)

 

http://www.majawa.pl/

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi do głowy jeszcze Ciechocinek ale kolejny telefon i lipa nikt nie jest przystosowany do karawaningu :(

 

Witam, miło mi że w rozważaniach spędzenia miło wolnego czasu padł pomysł Ciechocinka, lecz jak już kolega stwierdził niestety na dzień dzisiejszy w takim kurorcie nie ma gdzie zorganizować takiego spotkania beksa.gifbeksa.gifbeksa.gif . Lecz dla wszystkich zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu w Ciechocinku mam dobrą wiadomość jeszcze w tym roku mają ruszyć prace przy odbudowie pola Campingowo :przyczepa: -namiotowego :biwak: , jako mieszkaniec tego miasteczka będę bacznie się przyglądał pracom i o otwarciu ( prawdopodobnie na przyszły sezon) poinformuję szanowne grono na forum :thank:. Nie chcę obiecywać ale chodzi mi po głowie pewien pomysł aby na otwarcie zorganizować w Ciechocinku mały :hmm: a może Duży spocik :yay::yay: , czas pokaże czy będzie z kim rozmawiać by otwarcie było z pompą ( oczywiście jeśli kogokolwiek to będzie interesować - nic na siłę) .

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo w mniejszości - ale mi się niezbyt podoba zlot w Warszawie :D ale może dlatego że jestem Kraków i Warszawę nawet w miarę znam...

 

PS. Napisałem to by widać było inny głos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stanowczo w mniejszości - ale mi się niezbyt podoba zlot w Warszawie :D ale może dlatego że jestem Kraków i Warszawę nawet w miarę znam...

 

PS. Napisałem to by widać było inny głos...

 

i chyba na uspokojenie :) hihhi w innych tematach :)

 

ok a jeśli nie Wawa to co bo powiem tak to że dogramy miejsce to nie koniec problemów :) pozostanie już sam kemping których jest jak na lekarstwo w tym okresie beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.