Skocz do zawartości

Hobby 560 UK komis Speed Częstochowa


giernas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem takie ogłoszenie

 

http://otomoto.pl/ho...lny-A84326.html

 

pepa stoi w komisie w Częstochowie , podobno w tym roku sprowadzona do Polski z Niemiec ,mam prośbę zerknijcie na nią i napiszcie co o niej sądzicie.

Niepokoją mnie te przebarwienia z tyłu za drzwiami,gość mówi że to może aparat foto. jakoś w to nie wierzę

 

A może ta przyczepa jest kogoś z forum.

 

Pozdrawiam

giernas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

znalazłem takie ogłoszenie

 

http://otomoto.pl/ho...lny-A84326.html

 

pepa stoi w komisie w Częstochowie , podobno w tym roku sprowadzona do Polski z Niemiec ,mam prośbę zerknijcie na nią i napiszcie co o niej sądzicie.

Niepokoją mnie te przebarwienia z tyłu za drzwiami,gość mówi że to może aparat foto. jakoś w to nie wierzę

 

A może ta przyczepa jest kogoś z forum.

 

Pozdrawiam

giernas

 

Moim zdaniem nie ma możliwości żeby to była sprawa aparatu skoro przebarwienia są na 2 zupełnie innych ujęciach dokładnie w tych samych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale na drugim zdjęciu nie ma tam żadnego samochodu, co prawda jest dziwny cień, ale gdyby to był samochód to stałby za blisko przyczepy. Dlatego zasugerowałem dosłanie innych zdjęć.

 

ale te przebarwienia wyglądają faktycznie jak jakieś odbicie

skąd by miały powstać takie odbarwienia idealnie przechodzące przez drzwi, ścianę, listwy czy element plastiku zderzaka :niewiem:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nasz wspólny znajomy z forum sprzedaje przyczepkę może zerkniesz : http://otomoto.pl/hobby-560-T2584851.html ,tu masz w 100% bez ukrytych wad i z pewnego żródła :ok: ,nie jest to moze tan sam rocznik ale parę groszy by zostało.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

http://otomoto.pl/ho...lny-A84326.html

 

(...)

Niepokoją mnie te przebarwienia z tyłu za drzwiami,gość mówi że to może aparat foto. (...)

 

Spokojnie, to odbite światło słoneczne od szyby i to może być nawet 100m dalej - kąt odbicia.

Podobny efekt jest na 3 od końca foto, gdzie jest odbicie od szklanych blatów w kuchni.

Poza tym, niech grześfizyk skomentuje połączenia na listwie , tak z przodu jak i z tyłu p-py.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje przyczepa ładnie utrzymana, zdjęcia są takiej jakości, że sprzedający raczej nie myśli o ukrywaniu wad.

Jednak nic nie zastąpi pomacania przyczepy, jednak po tych fotkach warto poświęcić się i pojechać ją obadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te przebarwienia wyglądają faktycznie jak jakieś odbicie

skąd by miały powstać takie odbarwienia idealnie przechodzące przez drzwi, ścianę, listwy czy element plastiku zderzaka :niewiem:

 

Na 3cim zdjęciu widać samochód który rzuca odbicie - odbija się w tylnym oknie przyczepy,

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to w piątek podjadę i zrobię parę fotek i pozaglądam tu i tam.

 

znam ten komis, prawie kupiłem tam auto - ostatecznie znalazłem inne z lepszym wyposażeniem.

 

oglądałem u niego auta, kilka z miernikiem lakieru - były ok.

 

co do przyczep - miał jeszcze jedną mniejszą - może nadal ma - oglądałem ją - była ok.

 

odnośnie tej dużej - stała tam już na pewno miesiąc temu (i wyglądała na 1 rzut oka pięknie :P )

 

jeżeli chcesz to zrób listę co chcesz dokładnie zobaczyć.

 

chyba, że Ktoś zrobi to wcześniej to luz :P mam dużo pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.