Skocz do zawartości

tricki w ogloszeniach - czyli sposoby maskowania i skladania cepek


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak właśnie wielce brzmiące CENTRUM CAMPINGOWE robi z siebie błazna sądząc że błaznami jesteśmy my, potencjalni klienci.

Sorry, ale Kutno będę omijał szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wielce brzmiące CENTRUM CAMPINGOWE robi z siebie błazna sądząc że błaznami jesteśmy my, potencjalni klienci.

Sorry, ale Kutno będę omijał szerokim łukiem.

A ja miałem zamiar się tam wybrać...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co usprawiedliwia tego wilka to cena ale adnotacje o bez wypadkowości mogli se darować.

Do Kutna można się wybrać - jest co pooglądać, a że do każdej kupowanej w Polsce przyczepy trzeba podchodzić z dystansem to chyba wszyscy tu w kąciku kupującego powinni wiedzieć skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ona nie miała wypadku, tylko kolizję, a to w świetle prawa ogromna różnica. hahahah.

Tak sie zastanawiam co Wy wypisujecie...niby z której strony miała ta kolizje czy wypadek?

Ona jest po prostu bardzo zniszczona a nie wypadkowa na moje oko.To , że nie ma schowka z przydu nie świadczy o wypadku -> dyszel widać, że ma przecież ok nie spawany.

Wygląda raczej , że ktoś ją zmechrał do granic możliwości ale cena odzwierciedla jej stan przecież-> cudów nie ma jakie pieniądze taki towar ;)

Dlatego uważam , że oceny na podstawie zdjęć powinno się zawsze pisać z dużym znakiem zapytania i podpowiedziami na co zwrócić ewentualnie uwagę.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może podczas jazdy otworzyła się klapa bakisty i uległa zniszczeniu. Stąd też uszkodzone okno przednie.

Pomijam stan. wypowiadam się tylko o wypadkowości. ;-)

 

pytanie skąd uszkodzony dolny lewy przedni róg ? nieorygianlne listwy po obu stronach ?

zgniło ? szybko jak na budkę z 97? powódź ? a może była właśnie uderzona "od spodu"

 

w każdym razie szrot, w sumie na części się nadaje, markiza jest, rama, a buda na stróżówkę ... te 6tys chyba warta hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie przecież jedno ogłoszenie o niczym nie mówi

ale akurat na tym dali ciała.:-]

 

Całe życie można pracować nad wizerunkiem osoby, firmy, rzetelności. Ale jedna gafa popełniona kpiną z mojej osoby, zrozumiana po mojemu przekreśla wszystko. W takim przypadku ogłoszenie powinno mieć odrobinę dłuższe brzmienie, np: "P-pa trochę zniszczona jak na foto, do naprawy, ale zapewniamy że jest bezwypadkowa". I jak brzmi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak są niestety pisane ogłoszenia w komisach, jedna i ta sama formułka

zmieniają tylko dane pojazdu lub w tym przypadku cepki, nikt nie zastanowi się czy to ma sens

do danego pojazdu. No i oczywiście tak jak w tym przypadku zawsze na początku pojawia

się ten sam wyraz. "BEZWYPADKOWY" to już jest stałe we wszystkich ogłoszeniach niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak są niestety pisane ogłoszenia w komisach, jedna i ta sama formułka

zmieniają tylko dane pojazdu lub w tym przypadku cepki, nikt nie zastanowi się czy to ma sens

do danego pojazdu. No i oczywiście tak jak w tym przypadku zawsze na początku pojawia

się ten sam wyraz. "BEZWYPADKOWY" to już jest stałe we wszystkich ogłoszeniach niestety.

 

No właśnie, taka niechlujność mnie i wielu poszukiwaczy po prostu zniechęca...

Aż dziwię się, że jeszcze nie wpadli na pomysł rzetelnego ogłaszania się a tym samym zwiększenia zainteresowania obiektem.

No ale to ich biznes, nie mój 033102bebe_1_prv.gif

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie skąd uszkodzony dolny lewy przedni róg ? nieorygianlne listwy po obu stronach ?

zgniło ? szybko jak na budkę z 97? powódź ? a może była właśnie uderzona "od spodu"

 

w każdym razie szrot, w sumie na części się nadaje, markiza jest, rama, a buda na stróżówkę ... te 6tys chyba warta hehe%281%29.gif

 

markiza 1000

lodowka powiedzmy 700

klapy serwisowe 800 za wszystkie

zderzak ze światłami 600

koła z oponkami 200

stolik powiedzmy 300

meble koło 1000

rama (po co komu rama?) 700

ogrzewanie z piecem i instalacją 800

inne pierdoły 500

 

optymistycznie 6600 - nie jestem pewien czy na części zakup by się zwrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie tę budkę. Fajny okaz .... do mojej kolekcji.

Wieczorem "opiszę". Tam jest więcej kwiatków.

Przy okazji - jedno trzeba przyznać. Sprzedający napisał WC, a nie toaleta kasetowa. :-)

Co do bezwypadkowości, wcale nie mam pewności, czy oczestniczyła w kolizji. Po prostu zgniła ..... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.