Skocz do zawartości

Lusterka do samochodu


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

czy widzieliście takie lusterka w T4? czy ktoś je mocował i może ocenić?

 

 

Według mnie te lusterka dla nas nic nie pomogą w holowaniu. Montowane nad standardowym lusterkiem nie poszerzają widzenia. W samochodach dostawczych przydają się do widzenia krawędzi jezdni (dolne lustrko ustawia się nisko, górne normalnie) i dają lekką pomoc przy cofaniu - mieliśmy taki patent niegdyś w transicie. Zresztą sam tytuł aukcji "nauka jazdy" mówi sam za siebie komu one są kierowane.

 

Ale... jeśli je zamontować z boku... wtedy miałoby sens :? A napewno się da :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce montowac na blotnik. chcialbym takie zeby szybko zdjac jak nie ciagam przyczepy. dlatego nie wloze sobie innych lusterek zamiast oryginalnych, bo nie chce wygladu swojego multivana "poprawiac" :?

jestem skazany na dostawke i to niedroga, byle po zdjeciu na wlasciwych lusterkach nie bylo zarysowan czy dziur. elcamp cos tam ma dedykowanego dla T4 tylko szkoda, ze cena jest tez dedykowana :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, o takie mi chodzilo:

http://moto.allegro.pl/item159771874_uniwersalne_lusterko_xxl_busa_jeppa.html

ktos wczesniej dal linka...

 

Uzywalem kiedys podobnych w kangoo bo tam tez jest wysokie lusterko. Te, ktore pokazujesz sa ciekawe ale swoja droga mogly by miec ramiona dluzsze o 10 cm aby naprawde bylo widac kto ma zamiar nam do sypialni wjechac.

Ja kilka dni temu kupilem oryginalne lusterka do picasso i teraz je przerabiam. Nie dosc, ze lustro jest male, to jeszcze ma krotki wysiegnik jak na moja 230cm przyczepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś podobnych w kangoo bo tam też jest wysokie lusterko. Te, które pokazujesz są ciekawe ale swoją drogą mogły by mieć ramiona dłuższe o 10 cm aby naprawdę było widać kto ma zamiar nam do sypialni wjechać.

 

a montaz nie pozostawil sladow na lusterkach?

 

Ja kilka dni temu kupiłem oryginalne lusterka do picasso i teraz je przerabiam. Nie dość, że lustro jest małe, to jeszcze ma krótki wysięgnik jak na moją 230cm przyczepę

 

wlasnie dlatego boje sie kupowac na allegro, bez sprawdzenia.

moze ktos podpowie gdzie w 3miescie szukac niedrogich lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podpowie gdzie w 3miescie szukac niedrogich lusterek?
Może te http://www.fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/viewtopic.php?t=8

 

[ Dodano: Sob 27 Sty, 2007 19:58 ]

Panowie patrze na te http://www.allegro.pl/item159807111_lusterka_dodatkowe_nauka_jazdy_cr_0610_warto_.html

i w sumie nie widze problemu aby je przedłużyć o 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.