Skocz do zawartości

przymierzam się do przyczepki- oceńcie


marko75

Rekomendowane odpowiedzi

Burstner ma jeden minus - jasne meble i to będzie stanowiło problem przy późniejszej sprzedaży przyczepy. Ni i wypadało by coś z ceny urwać bo tanio nie jest grinser006.gif, chociaż trzeba pamiętać że jak coś jest dobre to musi kosztować waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przemok wiem, że ideału nie znajdę. Wskazówki traktuję poważnie i bardzo za nie dziękuję, bo moja wiedza jest prawie, że zerowa. Pewnie, że to my decydujemy, ale dobrze jest przeczytać, że nie widocznych zacieków, których ja i tak pewnie bym nie zauważyła, albo sprzedawca podejrzany /taką ofertę też znalazłam/. Na pewno dzięki dobrym duszyczkom zaoszczędziliśmy z mężem czas i pieniądze, bo pewnie każdą z tych przyczep byśmy jechali oglądać, a tak to przynajmniej najpierw czytamy opinię i decydujemy czy warto ciągnąć się przez całą Polskę. Bardzo nam się podobały angielki, ale jak poczytałam trochę opini o nich to zrezygnowałam. Chcielibyśmy żeby nam służyła na dłużej. Cudów nie oczekujemy za 15000 tys., ale ważne żeby była cała i sucha, a resztę można powoli sobie zrobić po swojemu. Jeszcze raz wielki dzięki za wszelkie wskazówki i jak kiedyś się spotkamy to :piwo: na pewno będzie.

 

Gregorov ja też wolę jasne meble i najlepiej z gładkimi frontami, bo cała reszta według mnie jest przytłaczająca i robi wrażenie ciężkich mebli, ale każdy ma swój gust.

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jasność była - mówiąc jasne wnętrze miałem na myśli BIAŁE grinser006.gif, a nie jasne w okleinie drewnianej.

Knaus miał taką piękną serię zlosnik.gif - białe meble z czerwonymi wykończeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemok wiem, że ideału nie znajdę. Wskazówki traktuję poważnie i bardzo za nie dziękuję, bo moja wiedza jest prawie, że zerowa. Pewnie, że to my decydujemy, ale dobrze jest przeczytać, że nie widocznych zacieków, których ja i tak pewnie bym nie zauważyła, albo sprzedawca podejrzany /taką ofertę też znalazłam/. Na pewno dzięki dobrym duszyczkom zaoszczędziliśmy z mężem czas i pieniądze, bo pewnie każdą z tych przyczep byśmy jechali oglądać, a tak to przynajmniej najpierw czytamy opinię i decydujemy czy warto ciągnąć się przez całą Polskę. Bardzo nam się podobały angielki, ale jak poczytałam trochę opini o nich to zrezygnowałam. Chcielibyśmy żeby nam służyła na dłużej. Cudów nie oczekujemy za 15000 tys., ale ważne żeby była cała i sucha, a resztę można powoli sobie zrobić po swojemu. Jeszcze raz wielki dzięki za wszelkie wskazówki i jak kiedyś się spotkamy to :piwo: na pewno będzie.

[/quote

 

 

I bardzo zdrowe podejście.brawo.gif A poszukiwania (na żywo i w sieci) mają też swoją drugą stronę - tyle się naoglądasz przyczep, zdjęć i naczytasz opinii, że potem sama doradzisz młodszym stażem kolegom, na co mają zwracać uwagę albo jakiego sprzedawcy unikać (jak już sama zauważyłaś).

I jeszcze jedno - jako sympatyk angielek i użytkownik jednej z nich proponuję tak szybko się od nich nie odwracać - nasza rodzinka bardzo sobie chwali Swifta Cornische (co prawda w "43" trochę nam ciasno, ale celowo nie chciałem większej -dzieci w wieku "przejściowym" i pewnie lada-chwila będzie luźniej). Zajrzyj do wątku "Swift i inne angielki" - może trochę Ci pomoże.

Ale oczywiście nic na siłę, ważne żeby znaleźć "tą jedyną" a czy to będzie niemka, angielka czy inna - to już sprawa mniej ważna. :)

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz nic niepokojącego nie widzę (może inni zobaczą), choć wygląda starzej niż na 94, ale to tylko moje odczucie, w środku zastanawia mnie szczelina pomiędzy toaletą a brodzikiem - może tak ma być, tylko co wodą która tam wlatuje podczas kąpieli? - ale niech się wypowiedzą właściciele Tec-ów. Po za tym, to wydaje się ok - można się przyjżeć bliżej. Bardzo fajny (jeśli okaże się w dobrym stanie) przedsionek, no i stabilizator jazdy też jest atutem.

 

* - na sprzedaż

* - zamiar kupić

* - ochotę obejrzeć

* - właśnie kupiłem

 

 

* = uzupełnij właściwe :)

 

A tak... bardzo ładna. :thank:

 

 

Wojtek, skoro tytuł wątku to "przymierzam się do przyczepki oceńcie" to raczej " *na sprzedaż " w wypowiedzi autora odpada :) ale może się nie znam... :)

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przyczep w idealnym stanie. Kolega Gfizyk w każdej coś znajdzie. Jeżeli Wam się coś podoba to po prostu to zobaczcie. Pokazaliście kilka naprawdę fajnych przyczep. Prosty przykład. Mój Sterling po remontach jest w stanie technicznym nówki, ale przyglądając się z zewnątrz widać ślady remontów. Czy to źle? Ktoś kto kupi tę przyczepę będzie z niej bardzo zadowolony. W opinii kolegi byłby to złom:) Znając życie bardziej bym celował w przyczepę zarejestrowaną i jeżdżoną w Polsce kilka sezonów. Każdy właściciel dba o sprzęt. Patrząc na ceny przyczep sprowadzonych, są często niższe niż wystawiane w kraju macierzystym. Ciekawe dlaczego. Importer też musi zarobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze taka http://www.wlesznie.com/ogloszenie_2140_sprzedam_przyczepe_kempingowa.html teraz zostaje rozplanowac trase, bo te 3, które najbardziej nam odpowiadają i dostały pozytywne opinie od Was są w każdą stronę świata i jakoś to trzeba ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.