Skocz do zawartości

przedsionek do przyczepy


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś pytałem, ale odzew był mizerny. przybyło użytkowników, zaczął się ruch może i odpowiedzi będą :hehe:

 

jestem fanem przedsionków Isabella, ale ze względu na cenę niekoniecznie muszę taki mieć, a muszę zmienić bo aktualny jest zbyt mały i taki w ogóle do bani- niby Brandt, a prześwity w dachu się robią :krzykacz:

pytania:

- jakie firmy i konkretne modele oprócz Isabelli są warte polecenia? dodam, że nasz przedsionek "pracuje" minimum 50-60 dni w roku, w upale, deszczu i czasem mrozie

- jakich importerów używanych przedsionków polecacie?

- może ktoś ma na zbyciu WYSOKIEJ JAKOŚCI przedsionek długości ok 940 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Affa.

Mam przedsionek już ok. 10 lat, stał czasami po 3 m-ce nad naszym morzem, na półwyspie,

używam go co roku. Jest firmy Walker i myślę, że spokojnie mogę tę firmę polecić.

Do dziś nie cieknie, nigdzie się nie pruje i jedyną wadą która ostatnio wyszła to przepuszczający

suwak ale tylko w tym miejscu gdzie się wchodzi, co mnie nie dziwi bo pewnie pracował w tym miejscu ładne parę tys. razy.Zaznaczam, że nowego go też nie kupiłem.

W tym roku wymienię ten kawałek suwaka i wcale nie zamierzam szukać innego przedsionka.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gejraka - nówka, ale używany :krzykacz: więc dużo nie powiem.

 

Wydaje się całkiem solidny :hehe:.

 

Co do sprzedawców szukaj na allegro - teraz jest tego trochę i nawet ceny nie są z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, że na allegro ni ma

na ebayu w całej europie też niewiele

na tym holenderskim marktplaats.nl coś by się znalazło tylko ten język i ewentualny kontakt mnie odstrasza :hehe:

 

napisałem do mark1, ale jeszcze nie odpisał. on sprowadza również przedsionki na zamówienie. ma nawet isabellę na miejscu ale za małą :krzykacz:

 

napisz jaki masz model tego gejraka. w dethleffsi mam teraz bardzo dobrą markę ale chyba jakiś kiepski model, bo poruta :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym holendrskim "marktplaats.nl" mozna cos wyszukac i znalezc cos interesujacego,ale czesto sprzedajacy tam Holendrzy niechetnie wysylaja sprzedawane towary (w tym przypadku przedsionek) za granice.Kilka razy juz sie z tym spotkalem. :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trodno powiedziec czy to ze niechetnie wysylaja jest podyktowane brakiem zaufania do kupujacych z poza granic "starej" Unii,czy jakiemikolwiek innymi wzgledami.Ja w wiekszosci otrzymywalem informacje,ze jezeli chcesz to odbierz sobie kupowany przedmiot sam.Niestety podobnie bylo na niemieckich portalach :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge z czystym sumieniem polecić dwa modele (producentów)tj. Gerjak -holenderski uzywany jeszcze do N126E i obecny DWT Zelte- niemiecki używany do Hobby.

Oba bardzo trwałe, ale DWT posiada te przewgę, że boki (odpinane oczywiście) są z grubego brezentu i dzieki temu przedsionek doskonale "oddycha" :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
kiedyś pytałem, ale odzew był mizerny. przybyło użytkowników, zaczął się ruch może i odpowiedzi będą :)

 

jestem fanem przedsionków Isabella, ale ze względu na cenę niekoniecznie muszę taki mieć, a muszę zmienić bo aktualny jest zbyt mały i taki w ogóle do bani- niby Brandt, a prześwity w dachu się robią :)

pytania:

- jakie firmy i konkretne modele oprócz Isabelli są warte polecenia? dodam, że nasz przedsionek "pracuje" minimum 50-60 dni w roku, w upale, deszczu i czasem mrozie

- jakich importerów używanych przedsionków polecacie?

- może ktoś ma na zbyciu WYSOKIEJ JAKOŚCI przedsionek długości ok 940 cm?

 

Ja kupiłem niedawno po promocyjnej cenie Gerjaka był tańszy ok. 600zł (825cm) jestem z niego zadowolony: www.przyczepytam.com.pl to adres sklepu. Na marginesie to jedna z lepszych firm szyjąca przedsionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mówicie Gerjak, że jest dobry, a jaki materiał jest lepszy czy jakiś lżejszy, czy gumowany, Czy są jakieś fajne udogodnienia, za które warto dopłacić. Czy jeszcze jakieś inne firmy wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie Gerjak, że jest dobry, a jaki materiał jest lepszy czy jakiś lżejszy, czy gumowany, Czy są jakieś fajne udogodnienia, za które warto dopłacić. Czy jeszcze jakieś inne firmy wchodzą w grę.

 

Nr 1 w Europie to Jsabella ,ceniony za jakość użytych materiałów i sposobie szycia ,podwójne a nawet potrójne szwy ,wzmacniane miejsca gdzie może dojśćdo rozdarcia ,masywne bardzo wytrzymałe zamki, oddychający dach,możliowśc dowolnej zabudowy werandy ,dobrze pomyślane szycie przedniej części przedsionka która to umożliwia idealne spasowanie do przodu przyczepy ,która jak wiemy ma opływowy kształt. itp.

Udogodnienia to np. zamiast rurek stalowych możesz( opcja) zamówić rurki z CarbonX ,.CarbonX jest o 25% mocniejszy,nierdzewny i wyjątkowo lekki. Przy mojej wielkości przedsionka jest on ponad 12kg lżejszy - model Forum 3,5m głęboki !.

Przedsionek ten posiada podwójną kedrę , do tego masz specjalne uchwyty do montażu rurek sufitowych ,odpada montaż uchwtów i dziurawienie poszycia przyczepy.

Jedną wadą tych przedsionków to cena...

Przedsionek kupiłem nowy i z zakupu jestem mega zadowolony ,polecam i jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gerjaka kupiłem go razem z przyczepką z Holandii, wygląda na solidny i ciężki a już na pewno gruby i nie ma mowy o jakimś przecieku lub przecięciu, ma bardzo mocny materiał. Jedyne co się zepsuło to rozszedł się jeden z bocznych suwaków. Nie powinno tak być tym bardziej że nie był on na pewno najczęściej używany, rozszedł się ok 30 cm, więc zaszyłem ten odcinek na stałe i dalej jest ok. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.