Skocz do zawartości

Wakacje 2011 - kiedy i gdzie urlopujemy


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

To że na Turystycznej to wiem bo go znalazłem ale nie ma żadnej stronki z cennikiem.

Karlik a możesz napisac czemu akurat ten a nie inny :skromny:

 

 

http://www.e-camping.net/pl/polska/Leba/camping_nr275_chaber.html

 

Zdjęcia są mojego autorstwa , na jednym z nich jest nawet moja córka :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pytanie z innej beczki:

Czy Wy też jesteście załamani pogodą? Od dziś zaczynam urlop i szczerze powiem że jestem załamany tym co się dzieje za oknem...Boje się, że jak pojadę w taką pogodę, to dzieciory urwą mi łeb. Znowu nie jechać, to również nie ma żadnego sensu...Już mi do głowy dochodzą pomysły, że może na południe jechać...jakaś rumunia, bułgaria, ale fundusze słabe..... Jak myślicie czy bez planu działania i żadnych rezerwacji jest taki wypad możliwy? Jaki to koszt orientacyjnie...w tam-na zad i dwa tyg. nad morzem..? No i przedewszystkim gdzie....

Miałem plany na mazury...na szeklę w strzelcach...a teraz to już nie wiem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jakieś morze albo jakiś inny naturalny zbiornik, ale to wszystko daleko..... Bez kitu chyba sam już nie wiem co chcę. Gorzej jak z dzieckiem....:sciana:

 

Prawdopodobnie pogoda na kolejny tydzień ma być nieco lepsza tzn. bez deszczu ale ma być chłodno. :oslabiony:

My również wyjeżdżamy nad morze w czwartek. :przyczepa: Dzieciaki nie mogą się doczekać.:tuptup: Mi na słońcu nie zależy bo nie lubię jak placek leżeć na plaży i wytapiać tłuszcz, oby tylko nie padało. Piwko dobra atmosfera i spacery to co lubię :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wyjeżdżamy 30.07. kierunek Białogóra. A potem w drugim tygodniu sierpnia prawdopodobnie Powidz,

ale to się jeszcze okaże. W planach mamy także Ugorek w Tucznie. :przyczepa::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my w niedzielę ściągamy do domu yay.gifyay.gifyay.gif

 

Rosochaty Róg pogoda była w miarę zolta.gif

 

Jarosławiec pogoda była w miarę zolta.gif

 

Nadarzyce pogoda nie była w miarę czerwona.gifczerwona.gif

 

ze względu na pogodę za tęskniłem za domem screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że trochę mnie dziwi Wasze podejście do urlopu. Pracujemy cały rok aby porządnie wypocząć,więc urlop aby był udany powinien być przemyślany łącznie z warunkami pogodowymi. W Polsce jak wiadomo pogoda w lato to loteria więc może warto zaplanować przyszłoroczny urlop już teraz i sukcesywnie zbierać fundusze na niego tak aby w przyszłym roku wyjechać gdzieś gdzie pogoda nie będzie loterią. Ceny za granicą wielce nie odbiegają od tych w naszych nadmorskich kurortach a i campingi są w cenach porównywalnych nie mówiąc o tzw. stellplatzach, które są zdecydowanie tańsze w porównaniu do campingów jednak tylko dla camperów.

 

Przy niskich funduszach i dzieciach dobrym wyjściem są Węgry. Bo w przypadku kiepskiej pogody można zmienić Balaton na baseny termalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaciagnąłem swoją 440-tkę na mazury na kemping w Starych Juchach, Narazie testuje okolice moja siostra z dzieciarnią, ale pierwsze relacje bardzo pozytywne. Ja bedę tam od 1.08 to chetnie opiszę okolicę i sam kemping Niby ma **** ale :niewiem: Swoją drogą nieźle poszło,:bevil: 412 km w 6,5 godziny :yay:

 

Kemping 272 nazywa się "WIGRY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to zaczęliśmy w Sławie następnie Podlesice (cudowne 100 lecie Dżumików ) po drodze Gliwice (niezapomniane chwile z Edem i Jolką) po drodze wypad do Januszewic , Kościeżyce , wyprawa na Wigry ( po drodze wspaniałe chwile w Kikole u Radwanków) z wycieczką na Litwę , przymusowy wypad do Gdańska ( kemping Stogi) , wyprawa do Ustronia Morskiego , przymusowy powrót do Poznania . Planujemy powrót do Ustronia , wypad do Bornego Sulinowa ( zlot militarystów ) no i nasz X zlot. Pozdrawiamy i czekamy na lepszą pogodę :) .

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Zaradku, właśnie ze względu na dzieci warto jechać nad chłodny (czasem) Bałtyk. Ze względu na ich zdrowie.

Dodatkowo do każdego państwa UE, trzeba wyposażać dzieci w paszport ważny na rok. Jak się dobrze uzasadni to wydadzą dowód osobisty (5 lat).

a pogoda? Urlop można spędzić w miły sposób również w deszcz i chłód ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Zaradku, właśnie ze względu na dzieci warto jechać nad chłodny (czasem) Bałtyk. Ze względu na ich zdrowie.

 

Chłodny czasem ,powiedz kiedy nie był chłodny ;) , w cieplejszych karajach wystarczy unikać plaży i słońca pomiędzy godziną 12-15 i jest OK, zdecydowanie wole jesli moje dziecko tapla sie w morzu przy temperaturze zbliżonej do temp ciała.

Paszporty fakt pozmieniali, szczęście,że mam na stary 5lat w przyszłym córka kończy 5lat więc dostanie znów na dłużej.Jestem zdecydowanym zwolennikiem ciepłego morza , wogóle w moim przypadku nie ma co dyskutować,nad Bałtyk musze jechac dłużej jak nad Adriatyk :)

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.