Skocz do zawartości

Wakacje 2011 - kiedy i gdzie urlopujemy


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam plany następujące - 21.06 - 10.07 Italia ( okolice Rimini oraz Toskania) a od 20.08 - 10.09 Chorwacja ( Istria i Zadar). Mam nadzieję również na jakiś przedłużony łikendzik pomiędzy tymi terminami i wypad do Czech (Hlucin) lub Brennej. Oby tylko się ziściły :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek1 nie da się tak dla caaaaaaałego forum ;) ale można się umówić w kilka załóg...

Ja planuję zwiedzanie i objazdówkę i zabieram tylko osoby dorosłe, którym plan się podoba... Jak ktoś ma małe dzieci to mój program się nie sprawdzi. Wtedy na pewno stacjonarnie wchodzi w grę jezioro lub morze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się ok 9 07 do 17 07 na mierzeje wislano na camp PIASKI, lub camp MAŁE MORZE koło WLADYSŁAWOWA. :przyczepa:,Ałto jak i cepka oznakowane noji powiewa flaga. ZAPRASZAM :biwak::pub: .Morze ktoś tu się wybiera?

 

Wiem, że nie jest to forum językowe ale weź sobie i poczytaj chłopie w te wakacje słowniczek ortograficzny bo czytać nie idzie :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale dobrze by było żeby taki temat był tylko dostępny dla ludzi zarejestrowanych na forum bo inaczej jest to tobra gratka dla złodzieji :bravo: ... tak myślę:hmm: . Niektóży z nas maja zdjęcia aut z :przyczepa: i morzna pokojażyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John - a co za problem się zalogować?

Popatrz na funkcję "użytkownicy" ile osób loguje się i nic nie pisze? Albo nawet napisze 1-3 posty. Przecież część z nich może być potencjalnymi złodziejami/obserwatorami.

Najlepiej ekshibicjonizm dawkować w odpowiednich proporcjach :-). I zabezpieczać swój dobytek najlepiej jak się potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich złodzieji ? Ja zostawiam otwarta przyczepę ,czasami sprzęt foto na stoliku i idę na plaże.

 

Oczywiście tradycyjnie Lignano druga połowa lub koniec sierpnia.

 

Tym akurat nie ma się co chwalić :palacz: Licho nie :sleep: nawet w Lignano, choć i tam kradzieże są na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,zapomniałem dodac :hehe: ale nie mam juz psa, niestety , miałem pieknego mądrego owczarka niemieckiego.

Miałem parcele naprzeciw starego włocha który cały dzień siedział na krzesełku od 7 do 20 :miga:

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 10 do 24 lipca nad Baltykiem... wybiore jakie bez wodotryskow aby tanio - bo prysznic i kibel to mam swoj w cepie wiec sanitariaty to mi lotto... warunek to taki aby w poblizu byla fajna miescina z atrakcjami....

 

najprawdopodobniej centralne wybrzeze bo zachodnie i na wschod od Łeby to mam oblatane

 

kurde wydatkow duzo a Chorwacja w planie na koniec sierpnia wiec trzeba oszczedzac na czym sie da :oslabiony:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio jak masz oszczędzać to jedź do Chorwacji we wrześniu skromny.gif. Pogoda taka sama a ceny już niższe.

 

wiem wiem... jesli nic nie zmaci moich planow to bede startowal po 26 sierpnia... a to juz prawie wrzesien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.