Skocz do zawartości

Wakacje 2011 - kiedy i gdzie urlopujemy


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedzieli jesteśmy na wędrówce improwizowanej na bieżąco. Najpierw były Kaszuby z piękna przyrodą, tajemniczymi kamiennymi kręgami i wspaniałą Babą Kaszubską z prawdziwym kwaśnym mlekiem :kawa:. Następne dwa dni w Łebie ze zwiedzaniem ruchomych wydm i plażowaniem na gorącym piasku. Wczoraj Latarnia Stilo i przepyszny smażony miętus przy parkingu. Wieczorem nocleg w Białej Górze na bezpłatnym parkingu przy drodze nad morze i wieczór w tawernie z muzyką na żywo zespołu Szar-pi-druty. Same "nasze" melodie. Gardła nas bolą do tej pory i ręce od oklasków. Dzisiaj pogoda marna, siedzimy na kempingu Oland pod Rozewiem. W przerwie miedzy deszczowymi chmurami długi spacer klifowym wybrzeżem. Jutro w planie wizyta na półwyspie Helskim a dalej kierunek na Mierzeję Wiślaną i Żuławy. A co dalej to zobaczymy :thank:.

Edytowane przez tadek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach niema to krzyk żurawi o poranku

kocham takie pobudki

dzisiaj zafundowały mi te ptaszki istny koncert na kilka głosów

Pięknie się nawoływały. Dwa tuż obok a reszta gdzieś daleko

 

 

kondzio qusia-s przyśpieszcie przyjazd do Władka na 22 bo 22 jest Nadmorska Noc Kabaretowa

jak starczy mocy przerobowych to poszukam Was :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach niema to krzyk żurawi o poranku

kocham takie pobudki

dzisiaj zafundowały mi te ptaszki istny koncert na kilka głosów

Pięknie się nawoływały. Dwa tuż obok a reszta gdzieś daleko

 

 

kondzio qusia-s przyśpieszcie przyjazd do Władka na 22 bo 22 jest Nadmorska Noc Kabaretowa

jak starczy mocy przerobowych to poszukam Was :pub:

 

chciałabym ale 22 muszę załatwić ortopedę z synem i dopiero wyjazd ale na noc może dojedziemy :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym polu, wszystko ok. Ale bark cienia. Fakt są posadzone drzewka i krzewy ale trzeba jeszcze trochę poczekać aby dały schronienie.

W tym roku jedziemy na pole obok "Alexa" od 16.07 do mniej więcej 30.07 30.gif

Zapraszam na wspólne pifo.gif

A może zmienicie decyzję co do pola?

http://www.alexa.gda.pl/

 

Odwołuję tego posta rant.gif Jestem od soboty na Horyzoncie. Alexa okazała się zupełnie inna niż w opisachrant.gif Najlepsze miejsca zostały zajęte na cały sezonrant.gif

Fakt że Horyzont jest odkryty ale jest równo i potoki wody podczas opadów nie płyną przez przedsionek. Pogoda dopisuję jak na razie bow.gif Do zobaczenia.med_gallery_2661_202_17019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My na urlop startujemy ok 4.08. - kilka dni nad morzem (Białogóra) potem Mazury (okolice Giżycka + krótkie wypady).Zestaw oklejony - jak coś, to zapraszam na kawę:).

Edytowane przez Przemok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc do zobaczenia :)

trzymajcie pogodę i nie nie pozwolcie jej absolutnie odejść :)

 

Odwołuję tego posta rant.gif Jestem od soboty na Horyzoncie. Alexa okazała się zupełnie inna niż w opisachrant.gif Najlepsze miejsca zostały zajęte na cały sezonrant.gif

Fakt że Horyzont jest odkryty ale jest równo i potoki wody podczas opadów nie płyną przez przedsionek. Pogoda dopisuję jak na razie bow.gif Do zobaczenia.med_gallery_2661_202_17019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pobytu w Gąskach rozglądnęliśmy się trochę po okolicy i wpadł nam w oko pewien nowy kemping .

W sumie jest on już znany , bardziej jako dom wczasowy .

Po gruntownych remontach i przebudowach stał się w Gąskach sporą konkurencją dla już trochę skostniałych kempingów przy ulicy Nadbrzeżnej .

Mowa o kempingu WODNIK .

Poniżej kilka fotek .

post-1836-0-67533700-1311094689_thumb.jpg

Wszelkie namiary na pole.

 

post-1836-0-79365200-1311094764_thumb.jpg

Wjazd na kemping.

 

post-1836-0-85535300-1311094944_thumb.jpg

Widok na budynek z recepcją oraz na aleję wjazdową .

 

post-1836-0-27850300-1311095041_thumb.jpg

Widok na inne budynki z pokojami gościnnymi.

 

post-1836-0-75681700-1311095171_thumb.jpg

Widok na kemping i stawik z rybami do łowienia .

 

post-1836-0-71347900-1311095271_thumb.jpg

Budynek przystosowany dla niepełnosprawnych .

 

post-1836-0-22484500-1311095337_thumb.jpg

Jeden z punktów mycia naczyń .

 

post-1836-0-65105500-1311095396_thumb.jpg

Skrzynki prądowe z zabezpieczeniem 16A.

 

 

 

Sanitariaty w budynku . Prysznic w cenie pobytu.

post-1836-0-72955600-1311095486_thumb.jpg

post-1836-0-02139800-1311095584_thumb.jpg

post-1836-0-10973400-1311095630_thumb.jpg

 

 

post-1836-0-07867700-1311095702_thumb.jpg

Widok z budynku na miejsce do zabaw dla dzieci + niewidoczne na zdjęciu kort oraz boiska do kometki.

 

post-1836-0-90601300-1311095848_thumb.jpg

Do dyspozycji mała wiata .

 

post-1836-0-91094500-1311096005_thumb.jpg

Drzewo do dyspozycji na miejscu .

 

post-1836-0-02328600-1311096087_thumb.jpg

Miejsce na ognisko .

 

post-1836-0-35138700-1311096160_thumb.jpg

Wyjście na plażę.

Dodam , że to 100-150m przez las od bramki z ośrodka .

 

 

To tyle z fotorelacji ośrodka .

Ośrodek bardzo mi się podoba . Ceny przystępne - wszystko po 8zł(osoba - dzieci mniej, przyczepa ,itd.). Prąd na licznik w cenie 1,5zł/kW , więc nieco mniej niż u konkurencji .

Pole jest drenowane , więc raczej nie istnieje problem brodzenia z przyczepą .

 

Jedyny zauważalny minus to brak w pobliżu sklepu poza sezonem .

Do latarni ok. 1km na ... oko :) .

 

 

Tu rodzi się pytanie . Czy nie jest to dobre miejsce na zlotowe potrzeby naszego forum ?

 

Myślę , że warto o tym polu pomyśleć w przyszłości przy okazji organizacji zlotu w rejonie Pomorza Zachodniego .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję całą tą próżną dyskusję :kosz: :kosz: :kosz: :kosz: :kosz:

 

Wracając do właściwego tematu to od 30 lipca będziemy w Krynicy Morskiej prawdopodobnie w Gallusie , później od 6 do 14 sierpnia naszą bazą wypadową będzie Ostoja Stara Baśń w Kosewie. Piwa mi nie braknie i napiję się chętnie z KAŻDYM forumowiczem :piwo: i :kawa: również :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej luzu i mniej kompleksów. Ja zapraszam w weekend na camping w Rowach na :piwo::kawa: . I deklaruję publicznie, że każdemu odpowiem na powitanie nawet jak będzie szeptał i szeleścił:zly: , i nawet symboliczny kieliszeczek chleba zapodam :ok: i nawet może nie być zarejestrowany na Karawaning.pl, też się przywitam, tak mnie wychowali ,a co tam wolno mi, bo ja nie ze STAREJ GWARDII .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej luzu i mniej kompleksów. Ja zapraszam w weekend na camping w Rowach na :piwo::kawa: . I deklaruję publicznie, że każdemu odpowiem na powitanie nawet jak będzie szeptał i szeleścił:zly: , i nawet symboliczny kieliszeczek chleba zapodam :ok: i nawet może nie być zarejestrowany na Karawaning.pl, też się przywitam, tak mnie wychowali ,a co tam wolno mi, bo ja nie ze STAREJ GWARDII .

Kucze Jawor_ki! Czytałem i łza się niemal w oku zakreciła!! Czyżby z Bałut?? Ja na mazurach będę swoją leciwa "babcią Jet 440" a konkretnie w starych juchach i jak ktoś się odezwie to od razu chleb, sól i........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wracając do właściwego tematu to od 30 lipca będziemy w Krynicy Morskiej prawdopodobnie w Gallusie , później od 6 do 14 sierpnia naszą bazą wypadową będzie Ostoja Stara Baśń w Kosewie.

 

też mam w planach Gallus (albo Stogi, Stegna, Jantarniewiem.gif) ale dopiero od 06.08 gdzieś do 13-14, więc może jeszcze kawkę zdążymy zrobićbanan.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.