Skocz do zawartości

Plan


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Albo koleżankę z dzieckiem

 

 

No swojej dziewczyny nie zamieniłbym na żadną inną... a sąsiedzi nie mają małych dzieciuf a brat nie pożyczy :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do składek to myślałem aby obarczyć już zaufanego w kwestii kasy Tomiiego jak mu zostanie to na serwer będzie :)

 

[ Dodano: Sro 21 Mar, 2007 11:47 ]

Na początek, co do dzieciaków to musi być konkurs na najładniejszy i najciekawszy baner

Ja nie będę od początku może poczekacie do czwartku :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę od początku może poczekacie do czwartku :ok:

 

Myślę że konkurs co do banerów rysowanych przez dzieci jest z założenia już rostrzygniętyt

tzn wszystkie dzieci zajeły pierwsze miejsce :), i trwał będzie od czasu przyjazdu pierwszej, do

czasu przyjazdu ostatniej załogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ze względu na różne przyjazdy i wyjazdy załóg nagrody należy dzieciom wręczać zaraz po przyjeździe (o ile wszyscy wyrażą aprobatę dla tych nagród). Ponieważ uważam, że

co do dzieci to trzeba sprawiedliwie po równo, albo wszyscy albo nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No My tu sobie gadu-gadu a gdzie chętni do przygotowania pewnych części naszego Planu :) ? Każdy na gotowe chce przyjechać :ok: ?

 

No Panowie :) las rąk chce widzieć :).

 

Czy są chętni na konkurs fotograficzny? Są chętni na wędkarstwo? Kto weźmie paletki do badmintona? Kto poprowadzi wycieczkę przez Gąbin, przez Sanniki.

 

Z tego co pamiętam baja02 deklarował się co do wycieczki rowerowej :) - mam nadzieje, że aktualne.

 

No i dla dzieci tylko jeden konkurs zaproponowany przez Pawła P. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, to nie takie proste zwazywszy, ze sa takie rodziny, ktore zjada do Zdworza na dwa, trzy dni. Trudno wtedy aby organizowaly imprezy w dniach, kiedy beda jeszcze lub juz w domu.

Ja chetnie pomoge ale niestety bede wyjezdzal ze Zdworza we wtorek, najpozniej w srode rano a plan nie jest az tak napiety w tym jednym dniu kiedy to na niego sie zalapuje. :)

W pelni podzielam slowa Artly, nalezy traktowac dzieci jednakowo i wszystkich wynagrodzic jednakowo, konkurs przy takiej rozbieznosci wiekowej jest z gory wygrany przez najmlodsze dzieciaczki bo wiadomo kto im banner bedzie rysowal :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już pisałem zajmę się medalami (nawet już zająłem, po weekendzie będą gotowe choć nie wiem ile ich trzeba). Będe miał ze sobą boule i piłkę do siatki. Chętnie wezmę udział w zawodach wędkarskich. Można jeszcze zrobić jakiś konkurs karciany (jedną talie mam zawsze w przyczepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt1.) rozstrzygniecie dla konkursu dla dzieci powinno odbyc sie na forum 1 wspolnego ognista .,.. podzielic na kategorie - tak dla picu i ktos kto ma gadane ..ze komisja miala trudnosci w wylonieniem zwyciezcow i ze cos tam cos tam ze wszystkie pieknie i wspaniale i dlatego 1 miejsce zajely dzieci: i tu wyczytuja od najmlodszego do najstarszego wreczac nagrody ... po tym oswiadczyc ze ze wzgleu ze wszyscy zajeli 1 miejsce drugiegi i ostatniego brak... dzici to podchwyca beda szczesliwe...

pkt2.) no dobra a moze wypowiecie sie ile chcecie pozostac w zdworzu?? 1- 5 -7 dni?? jak mam sie bujac ponad 350km i byc sam do jakos mnie sie odechcewa.... planuje pozostac tak z 6-7 dni od soboty do soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt2.) no dobra a moze wypowiecie sie ile chcecie pozostac w zdworzu?? 1- 5 -7 dni?? jak mam sie bujac ponad 350km i byc sam do jakos mnie sie odechcewa.... planuje pozostac tak z 6-7 dni od soboty do soboty

 

Ja już gdzieś pisałem, że będe od wtorku popołudnia 1-05 do niedzieli rano 06-05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.