Skocz do zawartości

Stuki na haku .


cupek6

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00, na fotce ,którą zapodałeś masz na UN naklejoną  srebną naklejkę z "kluczem francuskim" a na niej kod  . Zadzwoń do AL-KO Poznań lub innego profesjonalnego serwisu przyczep  ,podaj ten nr. i dokładnie Ci powiedzą jaki amorek będzie pasował do Twojego najazdu.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze nadal meczy mnie ten amortyzator najazdowy, dzis bylem w sklepie aby zakupic amorek ale jak wziolem nowy i go probowalem wcisnac to nie musialem urzyc bardzo duzej sily i w moim jest podobnie. Aby stary amorek zamontowac to nie musze uzywac pasow itd aby zamocowacc go do tloka. Wiadomo ze amorek do cepki 2t bedzie ciezko wcisnac ale moze do tej 1t jest troche lzej? Amor to 90s/3 attachicon.gifCAM00095.jpg

 

Jest tak jak napisał Maras, dlatego by pomóc, podaj proszę 6 cyfr kodu przy "kluczu francuskim" lub prześlij zdjęcie które to obrazuję.

 

ps. jacek00 - sprawdzimy i napiszemy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem amor i w piątek zdemontowałem cały najazd i zabrałem do domu w celu wymiany w wygodnych warunkach :-) Przy okazji wyczyściłem wszystko i wymieniłem też tuleje, żeby następnym razem już wszystkiego nie demontować.

 

Z ciekawostek to stary amor działał, ale raz że dało się go wcisnąć przy użyciu dużo mniejszej siły niż ten nowy, a dwa że przy jednoczesnym wciśnięciu obu i porównaniu ich pracy to ten stary wysuwał się dużo wolniej niż nowy. To chyba przez to najazd po wciśnięciu nie wracał do pozycji normalnej, albo wracał ale bardzo powoli.

 

Całość oczywiście nasmarowałem i dziś zainstalowałem w przyczepie. Jeszcze nie miałem okazji przetestować. To dopiero przy następnym wypadzie - mam nadzieję, że w następny weekend :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę poczytałem na forum, i zaczołem się poważnie martwić komu oddać moją cepke na przegląd.

Sprawdzenie hamulców i całej reszty, trochę mnie przerasta,,,, :oslabiony:

Wiecie kto może mi pomóc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepy-wiola z naszego forum - mieszczą się w Knurowie. Jeśli Ci za daleko - spytaj ich - oni Ci podpowiedzą co jest bliżej Ciebie (mnie podpowiedzieli, ale i tak pojechałem do nich :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepy-wiola z naszego forum - mieszczą się w Knurowie. Jeśli Ci za daleko - spytaj ich - oni Ci podpowiedzą co jest bliżej Ciebie (mnie podpowiedzieli, ale i tak pojechałem do nich :))

A tak plus minus ile taki przegląd u nich kosztuje jak nie możesz tu napisać to proszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wiosnę. Nie pamiętam dokładnie, ale mówimy o rzędzie wielkości, a nie kwotach precyzyjnych. Gdybym miał sam przegląd kwota byłaby w okolicach 120 - 140 PLN. Ponieważ miałem dodatkowo do wymiany co nieco, zapłaciłem ponad 200. Myślę, że te kwoty nie są specjalną tajemnicą, ale warto pamiętać zwrócić uwagę, że jesteś z forum. Na telefon również odpowiedzą Ci jaki jest koszt przeglądu - warto się umówić wcześniej, bo nie mają za dużo luzów w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.