Skocz do zawartości

Boże Ciało po szczecińsku i koszalińsku albo koszalińsku i szczecińsku.


Rekomendowane odpowiedzi

Ognisko było :-) Nie pamiętasz ? :lol:

 

Od dzisiejszego wieczoru, przez weekend będę na polu namiotowym przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach: http://polenamiotowedorota.nadmorze.pl/polenamiotowedorota/index.php

 

Ciekawe jak tam będzie, jeszcze tam nie byłem, podobno są miejsca.

 

Na Kempingu nr 24 nie ma wolnych miejsc - nabity na maxa :-(

 

Jeśli ktoś z forumowiczów będzie w Międzyzdrojach to możemy umówić się na molo, na wspólną degustację gofra z bitą śmietaną hehe%281%29.gif:pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja odpadam ............. holownik w trakcie przekładania silnika a mechanika dziś pogotowie zabrało :-(

Więc to chyba potrwa .................

 

Patryk Ty cwaniaczku połączyłeś przyjemne z pracowitym ................. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wszystkim pole namiotowe przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Reklamują się jako najtańsze... fakt jest najtańsze ale panuje tam tłok, syf, kiła i mogiła... :czerwona:

Foto tego syfu później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mocno negatywnie ale takie mieliśmy odczucia.

 

Kornak jesteś zainteresowany opinią, więc wrzucę więcej fotek. Na tym polu weekend da się przeżyć... na urlop według nas masakra. Nie wbijaj się tam, będziesz zawiedziony. Zdjęcia nie oddają negatywnych przeżyć...

 

1. Miejsca na przyczepy jest bardzo mało, postawiłem budę, zastawiając kampera Holendrów ( zapytałem grzecznie i odpowiedzieli, że wyjeżdżają rano i ok ), linki od daszku wbijałem przy błotniku (odległość 10 cm) innego auta, w sobotę dojechały 3 Niewiadki i stały dosłownie co 2m od siebie, ostatnia 1 m od naszego daszku, przestawiałem auto żeby mieli komunikację z przedsionka - Na tym polu nabijają przyczepy i namioty na maxa...

 

Normalnie powinno tam stać ok 6 zestawów - było 12

 

2. Jedna skrzynka prądowa na całe pole, tylko dla przyczep, usytuowana na skarpie przy budynku socjalno-hotelowym ( tym z dykty ) przedłużacze trza mieć dwa albo jeden 40 m, wszystkie namioty itd bez prądu stoją, kolega z Niewiadki podpinał się do mnie, bo miał krótkie przedłużacze i nie pozwolili mu łączyć na trawie...;

 

3. Toalety - smród i brud, naprawdę wszyscy narzekali - 5 wspólnych toalet - od rana kolejki i syf, straszny smród...

 

4. Umywalki - 5 czy 6 umywalek - ciągłe kolejki... ładujące się komórki na umywalkach, wspólna umywalnia nabita młodymi pannami z lokówkami i prostownicami;

 

5. Od namiotów głośno, jest tanio więc stacjonuje i na weekendy wpada sporo młodzieży i bawiących się głośno dorosłych;

 

6. Namiotowcy nie mają prądu i niektórzy butli gazowych z palnikiem, więc palą od 8 rano śniadaniowe grille;

 

7. Zmywak zewnętrzny - dwukomorowy zlew, zasyfiony i non stop zapychany...

 

8. Prysznice - 3 męskie i 2 damskie ( 3 zepsuty ) - smród, brud, na ścianie krany z malutkimi elektrycznymi podgrzewaczami przepływowymi zamiast pryszniców, im mniejszy strumień lejesz tym jest bardziej gorący - ciągłe kolejki;

 

9. Międzyzdroje, więc przyjeżdża różna młodzież, nie kempingowa, kilka razy, skracając sobie drogę do namiotu, przełazili mi przez przyczepę, daszek, pomiędzy linkami - oczywiście kwitowałem to im odpowiednio... nie pobili mnie :-)

 

10. Na polu ciemno jak w pupie, powiesiłem 2 halogeny, więc może dlatego łazili przez mój przedsion/daszek...

 

11. Chłopcy do toalety zakładali czołówki, wejście po schodach - jest to jedyne wejście/wyjście z pola ( brama każdorazowo/wjazdowo/wyjazdowo zamykana na kłódkę )

 

 

Tu kawałek pola, za mną wjechała z przedsionkiem trzecia Niewiadówka, stała tam gdzie na foto widać moją leżankę

post-1522-0-36929200-1311014135_thumb.jpg

 

Kawałek pola, czyli druga strona wewnętrznej drogi

post-1522-0-95417500-1311014237_thumb.jpg

 

Pole dalszy przegląd, foto nie oddaje tego tłoku, przyjeżdżający ludzie chodzili i szukali miejsca na rozbicie się

post-1522-0-03234300-1311014269_thumb.jpg

 

 

Sobota rano, później dobiły tu namioty

post-1522-0-70005100-1311014306_thumb.jpg

 

 

Sobota, słonko pięknie grzało, tu gdzie stoi leżanka stanął przedsionek kolegi z Niewiadki...

post-1522-0-09367400-1311014386_thumb.jpg

 

Budynek socjalny z pokojami, dykta aż się sypie i w tle widać daszek od zewnętrznej zmywalni

post-1522-0-97487000-1311014440_thumb.jpg

 

Schody, jedyne wejście/zejście na pole - wózek i rower pod pachę, w nocy nieoświetlone, ciemno.

post-1522-0-95471700-1311014467_thumb.jpg

 

Widok na pole, sobota, wieczorem jeszcze się dopełniło

post-1522-0-31977300-1311014496_thumb.jpg

 

Widok na miejscówkę przyczep, w tym pustym miejscu stał kamper, bez rozstawionej rolety, bo wjechałby z nią na maskę auta

post-1522-0-29371900-1311014682_thumb.jpg

 

 

Wspólna umywalnia, 5 zlewów, godz 15 słońce więc akurat było pusto - całe pole na plaży - z rana i wieczorem tłok

post-1522-0-29900400-1311014850_thumb.jpg

 

Wspólne toalety szt. 5

post-1522-0-51341800-1311015132_thumb.jpg

 

Muszla :-) Jak napisałem wyżej, pusto i przetarli - w realu masakra, tylko zwymiotować

post-1522-0-52363300-1311015210_thumb.jpg

 

Trzy męskie prysznice

post-1522-0-86615100-1311015246_thumb.jpg

 

Prysznic, na foto wygląda w miarę, w rzeczywistości nie wygląda... ścianki, sufit, zasłonka itd

post-1522-0-01994700-1311015297_thumb.jpg

 

 

Wylewka prysznica i bryzgoszczelne połączenie przewodów zasilających podgrzewacz

post-1522-0-01337100-1311015398_thumb.jpg

 

Zewnętrza zmywalnia

post-1522-0-89408700-1311015521_thumb.jpg

 

Tu widać moje linki od daszku, zastawiłem auto sąsiada, ten nigdzie nie wyjeżdżał, placyk przed nami i za nami został w sobotę zastawiony

post-1522-0-24099500-1311015550_thumb.jpg

 

Według mnie to pole nie nadaje się na wypoczynek urlopowy.

 

Grilla nawet nie wyciągałem, choć miałem ochotę na kaszankę z cebulą, nie byłoby gdzie go rozstawić bez zadymiania przyczepy sobie albo sąsiadowi

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ze swoją budą i z holownikiem nie zmieściłby się tam. Nawet w piątek jak enek jeszcze nie było. To daje obraz nabicia pola :-)

 

A podczas wieczornego spaceru po deptaku spotkaliśmy załogę Mandosa :banan: Pozdr :piwo:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W połowie sierpnia na następny big weekend w święto Wojska Polskiego jedziemy razem z Jacolami z Koszalina na Zalewy Nadarzyńskie koło Bornego Sulinowa. Trzy dni można odpocząć. Zapraszamy. Na pifo.gif też.

 

Zmiana planów - jedziemy kawałek dalej - do Zdbic.

http://www.tpw.com.p...64/kontakt.html

Są tam lepsze warunki sanitarne.

Spływ zrobimy z Zalewów do Szwecji, poszwędamy się trochę po bunkrach, może odwiedzimy rowerami zapomniane poradzieckie miasto Kłomino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby żadna wymówka. :ok:

 

Ale z roboty wrócę po 17 i wyjeżdżać na wieczór ( czyli faktycznie spędzić na wyjeździe niedzielę i w poniedziałek się pakować ) jakoś mi się nie chce. :]

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wpisuję tu, ponieważ dostaniecie powiadomienia e-mailem.

 

 

Za 2 tyg 4-5 marca na Osirze w Gryfinie takie małe pępkowe moje.

 

W dniu dzisiejszym urodziła nam się córka no i chciałbym to uczcić również z kolegami z forum.

 

Kemping, napitki i grilla, pobyt niedzielny na Lagunie - w całości opłacam :]

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję tu, ponieważ dostaniecie powiadomienia e-mailem.

 

 

Za 2 tyg 4-5 marca na Osirze w Gryfinie takie małe pępkowe moje.

 

W dniu dzisiejszym urodziła nam się córka no i chciałbym to uczcić również z kolegami z forum.

 

Kemping, napitki i grilla, pobyt niedzielny na Lagunie - w całości opłacam :]

 

Zapraszam.

 

 

A co zrobisz jak zjedzie Ci połowa forum ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.